Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci

Rekonstrukce interiérů, včetně veškerých bouracích i zednických prací nabízí firma RG interiéry. Bohaté zkušenosti má i v oblasti sádrokartonových prací, lepení tapet, pokládání veškeré podlahové krytiny. V náplni práce je i vytváření dekorativních omítek.

Rekonstrukce intriérů Brno

Rekonstrukční práce na klíč

Rekonstrukce bytu je vždy náročná a vyžaduje dokonalé propracování všech detailů ještě před započetím veškerých prací. Proto je nutné vybrat takovou firmu, která Vám nabídne realizaci doslova na klíč. Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci nabízí RG Interiéry Ivančice, která provádí rekonstrukční práce bytových jader i koupelen, včetně podlahářských prací. S plnou důvěrou se na ni mohou obrátit zákazníci z oblasti Ivančic, Brna – venkov, Rosic, Moravského Krumlova, Pohořelic, Hustopečí, Znojma či Hrušovan nad Jevišovkou. V současné době se pro tyto práce používá celá řada různých materiálů a technologických postupů. Ne vždy se každý materiál hodí do každého interiéru pro své vlastnosti. Jiné požadavky bude mít jistě koupelna a jiné bude vyžadovat kuchyně. Jestliže nemáte jasnou představu o tom, jaké řešení by bylo tím pravým právě pro Vaše interiéry, neváhejte požádat o odborné poradenství. Ve chvíli, kdy budou vyřešené i ty nejmenší detaily, bude vypracován návrh. Do oblasti rekonstrukčních prací spadá nejen vytváření a přestavba interiérů, ale také doplňkové práce, kterými jsou kupříkladu dekorativní omítky, lepení tapet nebo pokládání kamenných obkladů. Zajištěna je i montáž podhledů a sádrokartonových stěn.

Rekonstrukce bytu Brno, Ivančice, Moravský Krumlov


Podlahářské práce

Rekonstrukce bytových prostor zahrnují pochopitelně i podlahářské práce, které většinou zahájí odstranění starých podlahových krytin a příprava podkladu (včetně vyrovnání) pro novu podlahovou krytinu. Veškeré tyto práce musí být provedeny odborně a precizně. V opačném případě by se mohlo stát, že by se nedostatky s odstraňováním staré podlahy projevily na nově položené podlaze. V současné době jsou velice oblíbené vinylové podlahy, které nevyžadují náročnou údržbu, jsou antistatické a příjemné na dotek. Žádané jsou i laminátové podlahy, které se vyznačují vysokou odolností vůči oděru a vlhkosti. Navíc je pokládka laminátových podlah rychlá a snadná. Profesionální pokládku nabízí firma RG interiéry i v případě jakékoliv dlažby, PVC podlahy, marmolea i koberců. Práce jsou zakončeny vyrovnáním podlahy a nezbytným zalištováním. V oblasti podlahářských prací je samozřejmostí zajištění dodávky a pokládky dnes tolik oblíbených plovoucích a vinylových podlah, koberců, PVC, linolea, marmolea a dlažby. Do oblasti podlahářských prací spadá také lištování, úprava a vyrovnání podkladů.

Přestavby interiérů kousek od Brna


Přestavby a úpravy interiérů bytů

V rámci realizace kompletních přestaveb interiérů je zajištěna i rekonstrukce bytových jader, před níž bude vypracován návrh na míru, abyste získali představu, jak bude Vaše nová koupelna a kuchyně ve finální podobě vypadat. Pracujeme s moderními prvky i technologiemi, do kterých spadá i vypracování 3D vizualizace. Poradenství a zaměření je zdarma. Po vypracování návrhu koupelny bude dovezen a namontován sprchový kout, vana, umyvadlo, bidet, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek i osvětlení. Kvalitní řemeslné činnosti zahrnují i bourací a zednické práce. Rozhodně nemusíte mít z ničeho obavu. Zajištěny jsou i vyklízecí práce a odvoz suti. Zajištěna je i instalace nového kanalizačního potrubí a rozvodů vody. Kromě všech zmíněných prací nabízí firma RG interiéry veškeré stavební a rekonstrukční práce se sádrokartonem, který se dnes velice využívá pro různé menší i větší bytové úpravy. Do Vašeho interiéru zakomponuje dle Vašich požadavků sádrokartonové příčky, šikminy, půdní vestavby, dekorativní podhledy, stropní podhledy či montáž protipožárního sádrokartonu. Díky bohatým zkušenostem s rekonstrukcemi interiérů má společnost přehled o vlastnostech používaných materiálů i o tom, jaké technologie při své činnosti používat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rginteriery.cz/

Vydáno 30.07.2020
295 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2020
PODSTRÁNKY

Návrh a tvorba interiérů

Návrh a tvorba interiérů
Přestavby, rekonstrukce interiérů včetně návrhu řešení, zednické práce

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytových jader
Rekonstrukce bytových jader, přestavba koupelny a kuchyně, bourací a zednické práce

Podlahářství

Podlahářství
Podlahářské práce, rekonstrukce podlah, vinylové, laminátové, PVC podlahy, linolea
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RG Interiéry - Radek Schmid
WEBOVÁ STRÁNKA
RG Interiéry - Radek Schmid
www.rginteriery.cz
Adresa

Adresa

Krumlovská 353/5
Ivančice 664 91

rg.interiery@email.cz
+420 606 175 889


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha