Disperzní lepidlo 1000 NF má vlastnosti, které vás dostanou

Okamžité a účinné lepení na jakýkoliv povrch? To není hudba budoucnosti, ale reálná současnost. Společnost 3M vyvinula lepidlo, které spojuje pozitivní a žádoucí vlastnosti disperzního a rozpouštědlového lepidla a spojila je do jednoho. Výsledkem je disperzní lepidlo, které se u spotřebitelů těší čím dál větší oblíbenosti. A není divu.


Novinka ve světě lepidel

Ať už je lepení vaším zaměstnáním, nebo ho provádíte jen sporadicky, disperzní lepidlo je tím pravým pomocníkem. Nejenže se s ním snadno manipuluje, ale zkrátí také dobu prováděné práce, protože velice rychle schne. Díky disperznímu lepidlu od společnosti 3M můžete odhodit ochranné pracovní pomůcky – disperzní lepidlo nevydává žádný zápach z výparů rozpouštědla a vyžaduje pouze krátkou dobu odvětrání (cca 1 minutu). Disperzní lepidlo s názvem 1000 NF pracuje na vodní bázi a obsahuje vysokou míru sušiny - proto i malá vrstva lepidla funguje účinněji, než velká vrstva jiného lepidla. Disperzní lepidlo je nehořlavé. Vyniká také tím, že obsahuje nulové emise VOC! Disperzní lepidlo společnosti 3M je tedy šetrné k životnímu prostředí. Práci usnadňuje maximálně – je možné ho aplikovat pouze na jednu lepenou plochu a ne na dvě, jak tomu bylo doposud. Unikátní receptura disperzního lepidla umožňuje jeho použití na různých materiálech a zároveň zajišťuje odolnost vůči vysokým teplotám.

Disperzní lepidlo od osvědčeného dodavatele

Zaujaly vás vlastnosti disperzního lepidla a chtěli byste ho vyzkoušet v praxi? Pak neváhejte kontaktovat společnost ARANGO, která je autorizovaným distributorem průmyslových lepidel a lepicích pásek společnosti 3M. V našem e-shopu můžete vybírat z velkého množství nejen disperzních lepidel. Výše popsané lepidlo 1000 NF nabízíme v téměř 4 litrovém balení. Na našich stránkách můžete také zhlédnout užitečná videa, ve kterých jsou názorně demonstrovány pozitivní vlastnosti disperzního lepidla – lepení na jeden povrch, rychlost vytvrzování a ukázky účinného lepení různorodých materiálů.

Disperzní lepidlo 1000 NF od společnosti 3M máme skladem, takže jsme schopni ho vyexpedovat během krátké chvilky. Nepřehlédněte naši bohatou nabídku dalších druhů lepidel. Nabízíme sprejová lepidla, tlaková kontaktní nebo dvousložková lepidla, tavná lepidla a aplikační pistole a mnoho dalších. ARANGO je osvědčeným dodavatelem a zákazníci nás na portálu Heureka ohodnotili 100% spolehlivostí. Navštivte náš e-shop, nebo se přijďte podívat do naší kamenné prodejny v Praze 5.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.arango.cz

Vydáno 23.10.2014
156 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomáš Svitek
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomáš Svitek
shop.arango.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog zboží
Adresa

Adresa

Ohradské náměstí 1621/5
Praha 5 - Stodůlky 155 00

info@arango.cz
+420 251 616 950


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha