Společnost ESTA Ivančice – dodavatel rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů

ESTA, spol. s r.o.

Společnost ESTA Ivančice – dodavatel rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů

Společnost ESTA Ivančice – dodavatel rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů

Společnost ESTA Ivančice dodává produkty v oblasti přípojkových a elektroměrových rozvaděčů. Při jejich výrobě využívá nejmodernější kompozitní materiály, které vyhovují i nejnáročnějším evropským normám. Kromě této činnosti se zabývá prodejem nejen dalších komponentů, ale i nářadím pro práci pod napětím.

ESTA -SKŘÍNĚ ELEKTROMĚROVÉ, PLYNOMĚROVÉ, PRÁZDNÉ

Firma ESTA – významný dodavatel pro energetické společnosti

Společnost ESTA, spol. s.r.o. Ivančice je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů v oblasti přípojkových rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů v České republice. Od založení firmy, ke kterému došlo už roku 1993, se jejími obchodními partnery staly významné energetické společnosti. Jedním ze zákazníků jsou i České dráhy. Společnost dodává své výrobky pro potřeby komunikací, veřejného osvětlení a obnovitelných zdrojů elektrické energie. Firma ESTA svou výrobou pružně reagovala na nutnost modernizace sítí, kdy bylo žádoucí nahradit tenkocementové skříně plastovými. Výrobním materiálem se tak stal materiál SMC, kterým je tzv. prepreg neboli polotovar, který je určený k výrobě vláknových kompozitů. Jednotlivé prepregové listy se dají vrstvit do požadované tloušťky a poté se dotvarují ve formách. Konečnou fází je tvrzení za pomoci tepla a tlaku. Tento moderní materiál je plně v souladu s náročnými požadavky evropských norem (IEC a dalšími).

Společnost ESTA Ivančice – dodavatel rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů


Rozvaděče a síťové armatury

Firma ESTA se zabývá nejen výrobou přípojkových rozpojovacích a elektroměrových skříní z plastu, ale vyrábí i kabelové skříně pro účely trafostanic. Další činností je prodej síťových armatur Mosdorfer a Lorünser. Společnost dále pokračuje ve svém rozvoji, a proto se zaměřuje na technickou a technologickou přípravu výrobků, které jsou plně v souladu s normami Evropské unie. Firma dodává kabelové sítě do 1kV, které jsou vyrobené z polyesteru zesíleným skelným vláknem. Dále kompletuje a dodává síťové armatury pro izolovaná vedení do 1kV a do 45kV. Dodávka síťových armatur se také týká vedení VN a VVN jak pro volná vedení, tak i pro transformovny. Vysoká kvalita výroby je dána špičkovou kvalitou základních produktů i zaváděním systému řízení podle ISO 9001: 2000. Společnost ESTA své výrobky dokládá požadovanými testy i zkouškami dle ČSN i EN.
Do oblasti vyráběných produktů patří skříně
elektroměrové
plynoměrové
kombinované
prázdné
pro VO
pro domovní instalace
A dále příslušenství k elektroměrovým skříním. V sortimentu armatur zákazník najde kotevní a nosné komponenty, proudové spoje pro izolované vedení, proudové spoje pro holé vedení. Kromě prodeje armatur se firma zabývá i prodejem nářadí pro práci pod napětím. Dalším zaměřením je prodej kvalitní žárově zinkované konzoloviny NN, VN, VVN. Do tohoto sortimentu patří třmenové objímky s hákem, háky s podpěrou, dvojité i očkové háky, šrouby a kotevní objímky. Veškeré komponenty jsou vyrobeny z kvalitní žárově pozinkované oceli. Firma vyrábí také skříně pro plyn a kombinované sestavy. Tyto skříně jsou vybavené komponenty a přístroji. V tomto ohledu najdete více než 1000 katalogových položek, které jsou uvedeny v katalogu.

Rozpojovací a elektroměrové rozvaděče


Veškeré výrobky odpovídají přísným normám

Společnost ESTA spol. s.r.o. Ivančice je výhradním zástupcem tří rakouských firem, které jsou součástí holdingu KNILL. Jedná se o společnosti EDSTA Mosdorfer, Mosdorfer a Lorünser. Výhradním zástupcem je jak pro Českou, tak i pro Slovenskou republiku. Roku 2012 zakoupila společnost ESTA firmu TOSTR, jejíž hlavní činností je výroba a opravy hydraulického nářadí pro montážní firmy. Tato firma sídlí v prostorách ČEZ v obci Lázně Toušeň, která spadá do okresu Praha – východ. Hlavním cílem společnosti ESTA je především dobré jméno a spokojenost zákazníků i obchodních partnerů. Veškeré výrobky jsou zkoušeny o ohledem na evropské normy. Systém rozvoje a výroby rozvaděčů obdržel certifikát dle EN ISO 9001:2016. Dále byla rozvaděčům udělena značka kvality ESČ a Česká kvalita. Produkty této firmy jsou také pravidelně prověřovány certifikačními společnostmi EZÚ a GAS.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.esta.cz/

Vydáno 24.08.2020
78 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2020
PODSTRÁNKY

Elektroměrové, plynoměrové a prázdné skříně

Elektroměrové, plynoměrové a prázdné skříně
Široká nabídka elektroměrových, plynoměrových a prázdných skříní za skvělé ceny

Armatury, konzolovina NN, VN, VVN

Armatury, konzolovina NN, VN, VVN
Výroba a prodej armatur NN, VN, VVN a konzoloviny - Ivančice

Výroba a prodej rozvaděčů

Výroba a prodej rozvaděčů
Výrobce přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů splňující evropské normy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ESTA, spol.  s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ESTA, spol. s r.o.
www.esta.cz
Adresa

Adresa

Kounická 68
Ivančice 664 91

obchod@esta-ivancice.cz
+420 546 451 048


Najdete nás také zde:

ARES
captcha