Bohatá nabídka prvotřídních vozidel a skvělý servis

Při koupi nového vozidla se skutečně odehrává hodně různých scénářů a otázkou je, jaký automobil by měl být tím pravým. Je pravdou, že stále platí, že Škoda Auto je dlouhodobě největší českou firmou, která má bohatý výběr jak pro jednotlivce, tak rodiny s dětmi.

Samoobslužná myčka - Auto Toman

Spolehlivý prodejce kvalitních vozů

Stručně řečeno, zkrátka vozy Škoda byly a stále patří mezi nejspolehlivější na trhu. A nemluvě o tom, když je bude nabízet firma, která působí na trhu již od roku 1993. Společnost AUTO TOMAN s.r.o. se stala tak významným smluvním obchodním partnerem ŠKODA AUTO a.s. v Havířově. O trochu později se působnost rozšířila ještě v Třinci. Díky své usilovné práci a ochotě vyhovět svým klientům, roku 2011 získala společnost certifikát „Osvědčený dodavatel“.
Dále náročný zákaznický audit vyhodnotil firmu jako skutečně důvěryhodnou a odpovídající jejich představám. Ani není divu, jelikož hlavním cílem je nabídnout všem motoristům komplexní služby a přirozeně v té nejvyšší vůbec možné kvalitě. Tato skvělá strategie je celkem logická, protože když se bude společnost chovat férově a nabídne vše potřebné, poté je vždy důvod si ji kdykoliv vyhledat.

Služby, které rozhodně potěší

• V současné době si zákazníci oblíbili nákupy z pohodlí svého domova a možná budete překvapeni, ale i své vyvolené auto si můžete vybrat tímto způsobem a v podstatě poté postupovat podle uvedených pokynů, případě rovnou kontaktovat prodejce.
• Velmi snadno si zobrazíte dostupné vozy, které jsou skladem a zjistíte vše potřebné o jejich historii a výbavě.
• Není problém si pronajmout nový vůz na operativní leasing a budete mít tak pojištění, servis, zimní pneumatiky v jedné splátce. Zkrátka budete jezdit bez větších starostí.
• Kompletní pojištění, které se rozhodně vyplatí. Získáte nejen povinné ručení a havarijní pojištění vašeho automobilu, ale rovněž další rozsáhlé služby. Zvýhodněné sazby pro servis, pojištění proti živlu, poškození zvířetem, ale i střetu s ním. Můžete dostat náhradní vozidlo, pokud ho budete potřebovat. Nechybí zde ani kvalitní úrazové pojištění řidiče a mnohé další.

Společnost AUTO TOMAN s.r.o. - obchodní partner ŠKODA AUTO a.s. v Havířově


Servis a péče o klienty

Pro každého majitele vozidla je nesmírně důležité vědět, kam se může obrátit, kvalitní a spolehlivý servis. Společnost AUTO TOMAN s.r.o. je právě zárukou nejen k příjemnému jednání se zákazníky, ale právě s kvalitně odvedeným servisem. Mimochodem vás zde může potěšit rovněž praktická samoobslužná myčka, která je běžně dostupná pro širokou veřejnost.

Na firmu se můžete obrátit vždy, když budete potřebovat:

- jakoukoliv opravu vozidla, na kterou budou použity pouze originální díly
- servisní prohlídku, při které se vše důkladně zkontroluje
- připravit auto na STK
- přezout pneumatiky a staré si můžete zde nechat uskladnit
- montáž originálních doplňků podle vlastního přání
- můžete získat za určitých podmínek šekovou knížku slev, která vám ušetří další finanční prostředky
- můžete se spolehnout na záruku


Prodej ojetých vozidel

Provozovna v Havířově nabízí prodej automobilů v programu Škoda Plus. Je to program, který nabízí ojetá vozidla v prodejní síti Škoda Auto. Vzhledem k tomu, že společnost je certifikovaným prodejcem, poté není problém si zde zakoupit automobily splňující přísná kritéria kvality.
Zákazník získá nejen výkonné vozidlo, ale rovněž jistou záruku dlouhé životnosti, což je rozhodně přínosný benefit. Přirozeně to znamená, že ani nemusí mít obavy o to, že by automobil měl neznámý původ nebo špatný technický stav.
Další výhodou je přijatelná cena a případný možný úvěr či další výhodné nabídky. Výběr vozidel v tomto programu si můžete rovněž prohlédnout online a z pohodlí domova si lze dočíst veškeré potřebné parametry. Výhodou je opět velmi seriózní a čestné jednání, což se v tomto případě velmi cení.

Ojetá vozidla v prodejní síti Škoda Auto


Více informací naleznete na našich stránkách  https://trinec.toman.skoda-auto.cz/

Vydáno 19.04.2022
77 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Autosalon AUTO TOMAN Havířov – vozy Škoda

Autosalon AUTO TOMAN Havířov – vozy Škoda
Kompletní služby pro motoristy v té nejvyšší kvalitě – to nabízí AUTO TOMAN Havířov. Jsme autosalon s dlouholetou tradicí. Pořídíte u nás nové i ojeté vozy Škoda Auto, skútry i motocykly. Nabízíme ale také servis vozů, plnění klimatizací, karosářské a lakýrnické práce nebo zprostředkování úvěrů.

Nová Škoda KAROQ k dostání v Autosalonu Auto Toman

Nová Škoda KAROQ k dostání v Autosalonu Auto Toman
Oficiální představení nové Škody Karoq proběhlo 18.10. Nyní je už k dostání v našem Autosalonu Auto Toman. Naše společnost sídlí v Havířově. Vůz je možné si objednat nebo jen tak prohlédnou či si zamluvit zkušební jízdu.
PODSTRÁNKY

Prodej automobilů Škoda

Prodej automobilů Škoda
Prodej nových vozů ŠKODA, nabídka financování včetně pojištění automobilu

Ojeté vozy Škoda Plus

Ojeté vozy Škoda Plus
Prodej ojetých vozů Škoda Plus s financováním – autobazar Havířov

Autoservis ŠKODA

Autoservis ŠKODA
Autoservis ŠKODA Havířov, prodej náhradních dílů, opravy a údržba vozidel
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTO TOMAN, s.r.o. Autosalón Škoda Havířov
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTO TOMAN, s.r.o.
trinec.toman.skoda-auto.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá třída 1026/65
Havířov 736 01

auta@autotoman.cz
+420 724 541 020


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha