Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Mediekos Ambulance, s.r.o. Osteologická ambulance Zlín

Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Terapie fokusovanou rázovou vlnou řeší bolesti loktů, kolen nebo kotníků

Tenisový a golfový loket, skokanské koleno, bolesti ramen nebo kotníků patří mezi ty nejčastější bolestivé potíže aktivních sportovců každého věku. Ambulance ortopedie zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance ve Zlíně provádí odbornou diagnostiku a má v této oblasti skvělé výsledky s terapií fokusovanou rázovou vlnou.

Neinvazivní terapie fokusovanou rázovou vlnou

Neinvazivní terapie fokusovanou rázovou vlnou

Pod tímto termínem se skrývá terapeutická metoda založená na působení rázových akustických vln vytvořených na elektromagnetickém principu. Oproti standardně používané rázové vlně se tato energie soustředí pouze do malé oblasti, za to však do větší hloubky, což je klíčové zejména u bolestí způsobených dlouhodobou zátěží při sportu. Fokusovaná rázová vlna proniká k poškozené tkáni, kde stimuluje buňky k její opravě. Pacientům přináší rychlou úlevu od bolesti a minimalizuje dobu potřebnou pro úplnou rekonvalescenci. Skvělé výsledky byly zaznamenány především při aplikaci na bolestivé lokty, ramena, kolena a kotníky.

Fokusovaná rázová vlna


Léčba s 95% úspěšností zkracuje rekonvalescenci na minimum

Diagnostika a léčba pacientů trpících bolestmi pohybového aparátu probíhá ve zlínské ambulanci ortopedie zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance sídlící na adrese Třída Tomáše Bati 3910. Specialisté na ortopedii provádí kromě běžného vyšetření i ultrazvuk pomocí nejmodernější sondy s extra vysokým rozlišením a na základě zjištění doporučí vhodnou léčbu. Terapie fokusovanou rázovou vlnou trvá 5 – 10 minut, přičemž pacient absolvuje 5 – 10 sezení v rozmezí 1 – 2x týdně. Díky tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, zkracuje se oproti operačnímu zákroku významně i doba rekonvalescence.

Objednávky termínů


Specializovaná vyšetření vrcholových sportovců

Zlínské zdravotnické zařízení se specializuje na vrcholové a výkonnostní sportovce a jejich nejčastější zdravotní problémy. Pro vyšetření používá nejmodernější metody a matematické analýzy složení těla, na základě kterých lze přesně stanovit procenta aktivní tělesné hmoty a tuku v jednotlivých segmentech. Ambulance má k dispozici také přístroje na zátěžová vyšetření, ke kterým patří například cykloergometr nebo běžecký ergometr.

Zlínské zdravotnické zařízení


Více informací naleznete na našich stránkách  https://medisportzlin.cz/

Vydáno 14.03.2023
158 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Osteoporóza a její léčba - ambulance Zlín

Osteoporóza a její léčba - ambulance Zlín
Osteoporóza - choroba, která se projevuje řídnutím kostní tkáně, kdy se v kostech objevují póry a dochází k úbytku vápníku i dalších důležitých minerálů. Příčin může být více, a to nejen vyšší věk a menopauza, ale například i nedostatek pohybu. Osteoporóza se projevuje především bolestmi zad a ...

Dietní doporučení při OSTEOPORÓZE

Dietní doporučení při OSTEOPORÓZE
Osteoporóza je onemocnění, při kterém nastává úbytek kostní hmoty v jejím objemu, mění se mikroarchitektura kosti, kdy se v kostní tkáni vytváří póry a dochází k úbytku vápníku a jiných minerálů. Může nastat nerovnováha funkcí kostí: snížená tvorba nové kosti (osteoporóza II. typu = stařecká, ...
PODSTRÁNKY

Mammární ambulance

Mammární ambulance
Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Rehabilitace

Rehabilitace
Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Terapie rázovou vlnou

Terapie rázovou vlnou
Terapie fokusovanou rázovou vlnou ve zlínské ortopedické ambulanci
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mediekos Ambulance, s.r.o. Osteologická ambulance Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Mediekos Ambulance, s.r.o.
mediekosambulance.cz
Adresa

Adresa

Třída Tomáše Bati 3910
Zlín 760 01

sekretariat@mediekos.cz
+420 577 007 311


Najdete nás také zde:

ARES
captcha