Stylové silikonové (gumové) náramky od Silikonovenaramky.com pro identifikaci zúčastněných i jako upomínkový předmět

Plánujete hudební festival, sportovní turnaj nebo firemní akci pro vyšší počet účastníků? Designové silikonové náramky jsou skvělým způsobem, jak identifikovat zúčastněné a sdělit jim prostřednictvím pohodlného náramku důležité informace. Ty zároveň slouží jako upomínkové předměty, díky kterém se zážitky z akce stanou nezapomenutelnými.

Silikonové náramky pro nezapomenutelnou akci

Zakázková výroba gumových náramků na míru pořádané akci

Moderní technologie skýtají téměř nekonečné možnosti, díky kterým lze silikonové náramky ozdobit originálním designem přesně podle vašich představ. Dají se opatřit logem ve firemních barvách, libovolnou informací pro účastníky akce, jménem, sloganem nebo obrázky. Motiv je možné mít na náramku natisknutý, vtlačený nebo naopak vystouplý, zvýraznit jej reflexní či svítící vrstvou nebo přizpůsobit tvar celého náramku zvolené grafice. Speciální kategorii tvoří náramky Tyvek®, které vynikají vysokou pevností, odolností proti vysokým teplotám a díky nízké gramáži i pohodlím při celodenním nošení.

Výroba silikonových náramků


Designové silikonové náramky jsou skvělý marketingový nástroj

Každá větší akce je ideální příležitostí, jak originálním a přirozeným způsobem oslovit cílovou skupinu. Silikonový náramek si účastníci odnesou jako připomínku spojenou s příjemnými zážitky a vaše sdělení, logo nebo značku budou mít na očích i po skončení akce. Nevíte si rady, jak svůj záměr prostřednictvím náramku komunikovat? Pracovníci firmy Silikonovenaramky.com mají bohaté zkušenosti a rádi se o ně podělí.

Designové gumové náramky


Jak získat originální identifikační náramky vyrobené na míru?

Cesta k silikonovým náramkům libovolného objemu od Silikonovenaramky.com je jednoduchá. Na webových stránkách zadáte poptávku se svými kontaktními údaji, která by měla obsahovat informace o požadovaném počtu kusů, barvách, motivu, účelu použití, příp. i požadovaných velikostech. Následně budete kontaktování specialistou, který s vámi probere další detaily zpracování a vyžádá si příslušné podklady k realizaci. A pak už se jen můžete těšit na dodávku originálních, vysoce odolných silikonových náramků. Nevíte si rady s designem? Inspirovat se můžete v rozsáhlé galerii úspěšných realizací.

Galerie gumových náramků


Více informací naleznete na našich stránkách  https://silikonovenaramky.com/

Vydáno 24.04.2023
35 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Silikonové náramky s debossem, embossem

Silikonové náramky s debossem, embossem
Moderní silikonové náramky s debossem, embossem pro reklamní účely

Silikonové náramky s potiskem

Silikonové náramky s potiskem
Silikonové náramky s potiskem, atypického tvaru, fluoreskující

Svinovací reflexní náramky

Svinovací reflexní náramky
Svinovací reflexní náramky z PVC či silikonu, rolovací silikonové náramky
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Silikonové náramky IdentCORE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Silikonové náramky
www.silikonovenaramky.com
Adresa

Adresa

Horní Česká 248/19
Znojmo 669 02

silikonovenaramky@identcore.cz
+420 775 529 311


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha