Vysoce kvalitní stroje pokryjí zpracování od mytí po konzervaci

Od firmy zastupující špičky v oblasti potravinářských technologií dostanete veškeré stroje a celé technologické celky pro zpracování všech druhů zeleniny, ovoce, bobulovin, luštěnin, masa i ryb. Seženete zde myčky, odpeckovače a odstopkovače, loupače česneku a cibule, krájecí a řezací linky na různé tvary, sušičky, kuchačky, filetovačky, vakuovačky i stroje na balení, mražení, lyofilizaci, pasterizaci či plnění do nádob a konzervaci. Nejste si jistí, které zařízení bude nejefektivnější pro vaše účely? Obraťte se na firmu SKANEKO, která má v této oblasti bohaté zkušenosti a dokáže s výběrem poradit.

Myčka listové zeleniny

Přesné váhy a analyzátory složení pro potravinářský průmysl

Přesnost vážení, rychlost kompletace výrobku, minimum nutnosti lidského zásahu a přísná hygienická opatření představují další úsporu při výrobě a zpracování potravin. Automatické a kombinační váhy se systémem plnění všechny tyto faktory splňují a dají se pořídit pro vážení a plnění malých i opravdu velkých porcí. V nabídce naleznete také analyzátory obsahu tuku, bílkovin a vody, které zajistí stálou kvalitu produktů v malých i těch nejnáročnějších provozech.

Váhy a analyzátory


Spolupráce s renomovanými výrobci potravinářských strojů

Ing. Václav Kroupa SKANEKO zastupuje špičky v oblasti technologií na zpracování potravin. Firma Cabinplant A/S se specializuje na zeleninu, ovoce, bobulovité plody, maso, ryby, korýše a polotovary, značka FAM je zase jedničkou v krájení a řezání. Heng-Li machinery zajistí profesionální zpracování česneku, ryby všeho druhu nejlépe upraví stroje od firmy KROMA A/S a homogenizace je doménou firmy Limitech A/S. Firma PIGO se zaměřuje na mražení a lyofilizaci, na zeleninu je specialistou SORMAC, pod značkou Stumabo seženete nože pro řezačky a krouhačky firmy FAM, TOMRA je lídr v oblasti třídění i loupání a UniMac – Gherri S.r.l. vyrábí spolehlivé stroje pro konzervaci potravin.

Zastupované firmy na poli potravinářských technologií


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.skaneko.eu/profil-firmy/

Vydáno 14.04.2023
24 Zhlédnutí
Topováno 08.08.2023
PODSTRÁNKY

Stroje na zpracování ovoce a zeleniny

Stroje na zpracování ovoce a zeleniny
Technologické linky a stroje na zpracování ovoce a zeleniny

Stroje na zpracování ryb

Stroje na zpracování ryb
Potravinářské technologie na zpracování ryb, kuchací a filetovací linky

Stroje a linky na zpracování masa

Stroje a linky na zpracování masa
Potravinářské technologie na zpracování masa, váhy, baličky, analyzátory tuku
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SKANEKO Stroje na zpracování potravin
WEBOVÁ STRÁNKA
SKANEKO
www.skaneko.eu
Adresa

Adresa

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha