Šlechtění moderních odrůd zeleniny a výroba osiv pro zahrádkáře i profesionální pěstitele

Měnící se klimatické a pěstební podmínky všude na světě, Českou republiku nevyjímaje, významně ovlivňují vývoj rostlin a produkci jejich plodů. Společnost MORAVOSEED CZ a.s. se již více než 30 let zabývá šlechtěním nových odrůd všech druhů zeleniny adaptovaných na změny podmínek.

Odrůda tyčkových datlových rajčat Odat F1

Šlechtění zeleniny napomáhá k maximální sklizni

Odborníci na šlechtění z MORAVOSEED CZ a.s. neustále vylepšují oblíbené odrůdy zeleniny pro jejich maximální odolnost a úrodu. Moderní odrůdy jsou vysoce odolné proti škůdcům a chorobám, změnám teplot v období vegetace a dalším vlivům, které souvisí s globálními změnami klimatu. Ve svém portfoliu má jihomoravská firma více než 450 odrůd zeleniny od salátů přes plodovou, cibulovou, kořenovou až po košťálovou zeleninu, jejichž osiva jsou dostupná pro velkoobchody i drobné pěstitele. Vysoká úroveň péče se netýká jen samotné výroby osiv, ale také testování kvality, ošetření osiv, skladování a balení.

Katalog osiv


Vysoce kvalitní osiva pro velkoobchody, maloobchody i zahrádkáře

Přední český výrobce a prodejce prvotřídních certifikovaných osiv zeleniny, květin, bylinek a koření dodává sortiment velkým řetězcům hobby marketů, zemědělcům, menším zahradnickým prodejnám i drobným pěstitelům pro vlastní potřebu. Internetový obchod disponuje propracovaným systémem slev a lze v něm zakoupit různá balení určená jak pro nadšené amatéry, tak pro velké profesionální pěstitele. Kromě okurek nejsou osiva v hobby balení chemicky ošetřena.

Kompletní sortiment osiv


O špičkové jakosti osiv a péči odborníků se může přesvědčit každý

Společnost MORAVOSEED CZ a.s. pořádá pravidelné dny otevřených dveří, v rámci kterých si může široká veřejnost prohlédnout celou trasu, kterou osivo urazí, než se dostane na pulty obchodů. Odborníci vám zde představí šetrné metody ošetření osiv, laboratoř na rozbor, způsoby testování kvality a zdravotní nezávadnosti, skladovací prostory a další místa, ve kterých vzniká prvotřídní certifikované osivo stovek odrůd.

Události MORAVOSEED CZ a.s.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://moravoseed.cz/

Vydáno 18.04.2023
48 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Papriky a rajčata - výběr z mnoha atraktivních odrůd plodové zeleniny

Papriky a rajčata - výběr z mnoha atraktivních odrůd plodové zeleniny
Čerstvá zelenina z vlastní produkce je tím nejlepším, co můžete udělat pro své zdraví i skvělou chuť pokrmů. Výběrem odrůdy rozhodujete o tom, jak budou výsledné plody vypadat, chutnat, i kolik z rostlin vytěžíte v závislosti na podmínkách pěstování. Představíme vám ty nejlepší odrůdy paprik a ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MORAVOSEED CZ a.s. Šlechtíme zeleninu s chutí
WEBOVÁ STRÁNKA
MORAVOSEED CZ a.s.
moravoseed.cz
Adresa

Adresa

Mušlov 1701/4
Mikulov 692 01

office@moravoseed.cz
+420 519 510 252


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha