Nápojové a prodejní automaty pro příjemné a rychlé občerstvení

Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Nápojové a prodejní automaty pro příjemné a rychlé občerstvení

Naše nápojové automaty vám dodávají energii i relax

Ve společnosti Kavamat se nám povedlo nemožné. Dodáváme vám energii v práci a zároveň vám dopřáváme vaši chvilku klidu a relaxace. To vše díky našim kávovým nápojovým automatům, které během okamžiku vykouzlí delikátní kávu, která chutná i největším fajnšmekrům.

Nápojové automaty - Kavamat

Pronájem kávovarů i pro vaši firmu nebo kavárnu

Nápojové automaty společnosti Kavamat jsou ideální pro vaši soukromou chvilku s kávou. Díky nim zapomenete na shon v kanceláři a posilníte se báječnou kávou z kávovaru nebo z nápojového automatu. Protože výtečnou kávu můžete vykouzlit pouhým zmáčknutím jednoho tlačítka. Společnost Kavamat firmám nabízí pronájem kávovaru, ale také nápojového automatu. Disponujeme kvalitními kávovary malých, středních i velkých rozměrů. Ty velké uspokojí kávové choutky všech lidí z kanceláře. Například kávovar AULIKA disponuje zásobníkem vody až na 4 litry a 1 kilogram kávy! Obsahuje také kapučinátor a kávu kouzlí tlakem 15 barů. O takovém kávovaru sní nejeden barista a vy ho můžete mít i ve vaší firmě! Stačí kontaktovat společnost Kavamat.

O kávovaru Aulika


I káva z nápojového automatu může být požitkem

Větší (ale i menší) firmy jistě ocení naši nabídku nápojových automatů. Ty dodáváme v malém i velkém provedení. Všechny ale umí vykouzlit kávu, která vám dodá energii na celý den a potěší vaše chuťové buňky. Do kávovarů i nápojových automatů dodáváme zrnkovou kávu nejvyšší kvality a různých druhů. Nabízíme také instantní kávu typu freeze dried vlastní výroby. Je tak vynikající, že ji dodáváme také do Švýcarska a dalších zemí pod názvem Kavamat Jubileum. Nápojové automaty zvládají také přípravu čokolády a čaje.


Káva s historií

polečnost Kavamat není žádným nováčkem na trhu. Pronájem kávovarů a nápojových automatů je naším posláním už téměř 20 let. Věnujeme se také vývoji a prodeji kávy vlastní výroby. Kromě instantní kávy Kavamat Jubileum, která vznikla ku příležitosti patnáctého výročí založení naší firmy, dodáváme také vlastní zrnkovou kávu Kavamat Premium Espresso. Její delikátní chuť si můžete vychutnat v našich nápojových automatech s čerstvě mletou kávou. V roce 2012 jsme se stali oficiálním autorizovaným servisním střediskem a vendingovým partnerem společnosti Saeco na Severní Moravě. Naším cílem je přesvědčit vás, že i káva z nápojového automatu může chutnat (a chutná!) báječně.

Ať už využijete naší nabídky pronájmu kávovarů či nápojových automatů, v obou případech potěšíte své chuťové buňky delikátní kávou. Kavamat zkrátka kávě rozumí.

Kavamat zkrátka kávě rozumí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kavamat.cz/

Vydáno 25.10.2014
348 Zhlédnutí
Topováno 22.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Díky společnosti Kavamat si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality za pomoci prvotřídních kávovarů

Díky společnosti Kavamat si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality za pomoci prvotřídních kávovarů
Společnost Automaty Kavamat Vendig s.r.o. je nejen přímým dovozcem a prodejcem kvalitních kávovarů, ale díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru dodává na trh kávu prvotřídní kvality. Kávu KAVAMAT PREMIUM ESPRESSO oceňují i nejnáročnější zákazníci.

I vaše kancelář ožije díky kávovaru

I vaše kancelář ožije díky kávovaru
Společnost Kavamat je vaším společníkem při dlouhém dni v práci. Jak to? Nabízí totiž možnost pronájmu profesionálních kávovarů, které vám nebo vašim zaměstnancům dodají energii na celý den formou lahodné kávy. Navíc nabízíme pronájem kávovarů od společnosti Saceo, výrobce prvního plně ...
PODSTRÁNKY

Nápojové a prodejní automaty

Nápojové a prodejní automaty
Nápojové a prodejní automaty pro příjemné a rychlé občerstvení

Profesionální kávovary Saeco

Profesionální kávovary Saeco
Profesionální automatické kávovary Saeco – prodej, pronájem, operating

Káva CAFÉ REPUBLICA

Káva CAFÉ REPUBLICA
Prvotřídní kávové směsi CAFÉ REPUBLICA BARISTA, PREMIUM, EXKLUSIVE v e-shopu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Automaty Kavamat Vending s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Automaty Kavamat Vending s.r.o.
www.kavamat.cz
Adresa

Adresa

V Kolonii 42
Košatka 739 23

obchod@kavamat.cz
+420 558 669 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha