Kvalitní, funkční a atraktivní obaly s ofsetovým tiskem, které zaujmou

Společnost TOP TISK obaly je moderní flexibilní firma, která produkuje obaly z hladké lepenky ve vynikající kvalitě. S TOP TISKem se v českém polygrafickém a obalovém průmyslu setkáváme již od roku 1999.


Původně byl založen jako merkantilní tiskárna vybavená ofsetovým strojem ve formátu B3. S jedním tiskovým strojem a ambiciózními plány začala historie nové obalářské firmy. Podnikatelský záměr stavěl na serióznosti, spolehlivosti a preciznosti. Brzy se také prokázalo, že klienti hledají právě partnery spolehlivé a schopné pružně reagovat na jejich potřeby. Od roku 2000 s příchodem prvního stroje značky manroland se firma specializuje na tisk obalů z hladké lepenky. Jedním z mezníků v rozvoji TOP TISKu byl rok 2003, kdy se přestěhoval do nového objektu a zároveň obhájil zavedení systému řízení jakosti podle normy ISO 9001:2000. Vedle kvality a perfektní komunikace jsou dalším pilířem strategie této společnosti i nejmodernější technologie.

V tiskárně společnosti TOP TISK obaly v Brně byl v závěru minulého roku nainstalován tiskový stroj Roland 706LTTLV HiPrint. Šestibarvový stroj ve formátu B1 se dvěma lakovacími jednotkami a dvěma mezisušeními je jako první tiskový stroj v České republice navíc vybaven technologií InlineFoiler Prindor pro ražbu fólií za studena. Již na začátku minulého roku firma rozšířila svůj strojový park výsekových automatů o špičkový Bobst SP 104-E, který rozšířil technologické možnosti stávajícího vybavení a zvýšil kapacitu a flexibilitu výseku. Zatím poslední významnou investicí do technického vybavení je nákup nejmodernější lepící ohýbačky od švýcarské firmy Bobst, stroje Expertfold s doplňkovým vybavením pro automatizovanou kontrolu jakosti Accucheck a in-line aplikaci slepeckého písma reliéfním tiskem pomocí rotační hlavy Accubraille. Díky tomuto vybavení, vysoké úrovni zákaznického servisu a důsledné kontrole kvality je Top Tisk Obaly významným hráčem na poli obalářského průmyslu, a to nejen v naší zemi, ale i v zahraničí.

S klientem jsou zástupci společnosti TOP TISK obaly v úzkém kontaktu po celou dobu zakázky. Díky jejich know-how dokáže TOP TISK pro zákazníky na míru navrhnout atraktivní tvar jejich obalu, a zároveň zachovat jeho funkčnost. Rádi také poradíme, jak upravit současný obal tak, aby se zlepšila jeho funkčnost, a přitom snížily náklady na výrobu. Samozřejmostí je dodání zkušebních vzorků obalu, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak obal funguje v kombinaci s jejich výrobky v praxi. Za úspěchem společnosti TOP TISK však stojí nejen profesionální přístup k zákazníkům, ale také jedinečné technologie. V současnosti se specializují především na potisk nesavých materiálů a na tisk s různými metalickými efekty za použití technologie Prindor. Především na prémiové řady svých výrobků pak klienti využívají technologii Prindor, která umožňuje použití metalických efektů a s níž TOP TISK několikrát za sebou vyhrál cenu Obal roku. V letošním ročníku, na rozdíl od těch předchozích, byly ale oceněny obaly vyrobené bez technologie Prindor, kterou Top Tisk disponuje a která umožňuje tisk s metalickými efekty za pomocí studené ražby. „S Prindorem jsme sbírali ocenění několik let po sobě. Letos jsme se ale rozhodli pro změnu a přihlásili jsme proto exponáty zcela jiné kategorie a jiných oblasti využití,“ vysvětluje Ing. Jiří Malý, obchodní ředitel TOP TISK obaly a k radostným pocitům z vítězství dodává: „Jsme rádi, že se potvrzuje naše filozofie a přístup k práci. Pořídit či vlastnit technologie není totéž, jako je perfektně ovládat a plně využívat jejich možností. Věříme, že díky citu pro obal jako takový mu dokážeme dodat něco navíc. Vkládáme do přípravy obalů kus svého srdce. To je přidaná hodnota, kterou u žádného výrobce technologií nepořídíte.“

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.toptisk.com

Vydáno 25.10.2014
226 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOP PRINT Packaging s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TOP PRINT Packaging s.r.o.
toppp.cz
Adresa

Adresa

Kaštanová 125 b
Brno 620 00

box@toptisk.com
+420 545 422 081


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha