ZoneComp.cz: Počítačům nemusíte rozumět. Stačí, že jim rozumíme my.

Asi každý jednou za čas potřebuje služby z oblasti informačních technologií. Koupě počítače či notebooku, instalace software nebo hardware, jejich modernizace a servis, realizace připojení počítače k internetu a mnoho dalšího potká dříve či později každého z nás. Informační technologie zkrátka k dnešnímu životu patří a těžko se bez nich obejdeme.


Nový počítač či notebook od ZoneComp.cz

Velmi často se například stává, že starý počítač už nešlape tak, jak by si jeho majitel představoval. Koupi nového modelu však stále odkládáme, protože si nejsme jisti výhodností daného výrobku či konfigurace. V takovéto situaci nám však může snadno pomoci ZoneComp.cz, který doporučí to nejvhodnější řešení přímo na míru.

Instalace a servis software i hardware

Pokud je však problém na našem počítači odstranitelný, ZoneComp.cz zajistí opravu přímo na místě, nebo si počítač odveze do svého servisu a v krátké lhůtě jej přiveze zase zpět. ZoneComp.cz také provede jakoukoli instalaci, reinstalaci nebo aktualizaci operačního systému a dalšího aplikačního software včetně instalace ovladačů pro zařízení a příslušenství, jako jsou modemy, tiskárny, zvukové karty a podobně.

Jste zkušený IT fajnšmekr? Na e-shopu ZoneComp.cz si vyberete

Pro ty, kteří nepotřebují žádnou speciální radu a přesně ví, po čem ze světa IT jeho srdce prahne, je tady přehledný e-shop ZoneComp.cz. Ten totiž nabízí nepřeberné množství produktů z oblasti informačních technologií od samotných počítačů, notebooků, serverů, programů a her, přes všemožné kabely a redukce, až po fotoaparáty a celou řadu další elektroniky. Velkou výhodou nákupu na e-shopu ZoneComp.cz je navíc doprava zcela zdarma. Při nákupu vybraných produktů na e-shopu jsou pro zákazníky připraveny také další zajímavé dárky a bonusy.

Kamenná prodejna ZoneComp.cz v Moravském Krumlově

Protože se ZoneComp.cz stále snaží rozšiřovat portfolio poskytovaných služeb a vycházet zákazníkům maximálně vstříc, otevře v druhé polovině srpna 2013 společnost novou kamennou prodejnu ZoneComp.cz v Moravském Krumlově. Personál složený z profesionálů ochotně poradí v samotném centru města na adrese Náměstí T. G. Masaryka 28.

Společnost ZoneComp.cz je zkrátka specialistou na kompletní služby v oboru informačních technologií. Ať už máte zájem o koupi počítače, servis nebo pouze poradenství a ať už jste běžný uživatel, podnikatel či středně velká firma, ZoneComp.cz se o vaše softwarové i hardwarové požadavky či problémy postará.

Navštivte ZoneComp.cz i vy! 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zonecomp.cz

Vydáno 14.08.2013
625 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC i odborné poradenství

ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC i odborné poradenství
Chystáte se koupit nový notebook či počítač? Nebo vás zlobí ten starý? V každém případě je tu pro vás firma ZONEComp.cz, která zajišťuje prodej počítačů, notebooků i jejich příslušenství, servis PC, čištění počítačů, instalace software a hardware i odborná školení a konzultace. Provádíme komplexní ...

ZONECOMP: Svěřte svůj počítač do rukou odborníků na výpočetní techniku

ZONECOMP: Svěřte svůj počítač do rukou odborníků na výpočetní techniku
Už vás nebaví věčné problémy, které se svým starým počítačem máte? Plánujete koupit novější model, ale ve světě IT se nevyznáte? Navštivte firmu ZONECOMP v Moravském Krumlově. Již několik let se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky. Rádi vám tak doporučíme ten nejvhodnější model nového ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zonecomp Bc. Petr Záviška
WEBOVÁ STRÁNKA
Zonecomp
www.zonecomp.cz
Adresa

Adresa

náměstí T. G. Masaryka č.p. 28
Moravský Krumlov 672 01

info@zonecomp.cz
+420 728 881 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha