Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

sklad@elektromikes.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 778 001 884

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Masarykova 55
Telč 588 56

Kvalitní a profesionální elektroinstalační práce v Telči a okolí

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného partnera pro elektroinstalační práce v Telči nebo na Jihlavsku a Vysočině, můžete se obrátit na firmu Elektro Mikeš, s.r.o. Tato firma se zabývá komplexními službami v oblasti elektroinstalace, osvětlení a fotovoltaiky. Nabízí vám kvalitní a profesionální řešení pro vaše domácnosti, bytové domy, administrativní budovy, průmyslové objekty, trafostanice a další.

Proč si zvolit Elektro Mikeš pro vaše elektroinstalační práce?

Firma Elektro Mikeš, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti elektroinstalace. Provádí realizaci silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace, montáž elektroměrových skříní i připojení k rozvodové soustavě, instalaci hromosvodů, přípravu rozvodů elektřiny pro elektrokotle, tepelná čerpadla, rekuperace či solární panely, montáž vnitřního i venkovního osvětlení nebo revize elektrických rozvodů. Zabývá se také montáží fotovoltaických solárních panelů, které vám zajistí ekologickou a úspornou výrobu elektrické energie.

Elektroinstalační práce

Spolehlivý a zkušený partner pro elektroinstalační práce

Elektro Mikeš, s.r.o. vám nabízí také prodej elektroinstalačního materiálu na své prodejně v Telči, na ulici Masarykova. Zde najdete široký sortiment elektro materiálu za velkoobchodní ceny, například svítidla a zdroje, instalační materiál, skříně a rozvodnice, hromosvody, spínací a jisticí přístroje, nářadí, vypínače, zásuvky, kabely a mnoho dalšího.

Služby Elektro Mikeš

Spolupracujte s Elektro Mikeš a získejte kvalitní elektroinstalační práce

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte je kontaktovat!
Firma Elektro Mikeš, s.r.o. je vaším ideálním partnerem pro elektroinstalační práce v Telči a okolí. S touto firmou si zajistíte funkčnost a bezpečnost vaší elektroinstalace a zvýšíte komfort a úsporu vaší domácnosti nebo firmy. Elektro Mikeš, s.r.o. je připraven vám pomoci s vašimi elektroinstalačními pracemi. Zavolejte jim ještě dnes!

Nejlepší služby v oblasti elektroinstalace


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Elektroinstalační materiálElektroinstalační práceEkologické stroje a zařízeníZdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošiny

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Elektro Mikeš, s.r.o.
Masarykova 55
Telč 588 56
GPS: 49°11′0.28″ N, 15°27′30.35″ E

49°11′0.28″ N, 15°27′30.35″ E

QR kód firmy Elektro Mikeš, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Elektro Mikeš, s.r.o.
Adresa

Adresa

Masarykova 55
Telč 588 56

sklad@elektromikes.cz
+420 778 001 884

Kontaktujte nás

captcha