Kontejnerová doprava, která vám usnadní tuny starostí

Stavíte, rekonstruujete nebo se vám prostě v domě nahromadilo velké množství odpadu při vyklízení? Tato situace se stala už každému z nás a zcela jistě nás ještě několikrát potká. Otázkou však je, jak s těmito odpady naložíme. Nelámejte si s tím hlavu, od toho je tu společnost Nature. Zajišťujeme kontejnerovou dopravu a kontejnery na odpady pronajímáme.


Kontejnery přesně pro vaše potřeby

Poskytujeme služby, které uspokojí jak jednotlivce, tak velké firmy. V nabídce společnosti Nature totiž najdete mnoho druhů a velikostí kontejnerů. Kontejnery na odpad nabízíme ve formě hákových nebo vanových kontejnerů na nosiče předních výrobců jako Avie, Man, Liaz a Iveco. Hákové kontejnery nabízíme v několika variantách – otevřený, uzavřený s víky, uzavřený se stříškou (domeček) nebo síťovaný na papír. Společnost Nature se nevěnuje pouze pronájmu kontejnerů a kontejnerové dopravě, poskytujeme totiž komplexní služby v rámci nakládání s odpady. Do nich patří také recyklace stavebních odpadů, odpadů z domácnosti a velkoobjemových odpadů či jejich bezpečné a ekologické uložení na skládce. A jakých druhů odpadů se můžete díky společnosti Nature zbavit? Jde o:

  • druhotné suroviny
  • průmyslové a živnostenské odpady
  • odpady z obcí a domácností
  • stavební sutě a stavební odpady
  • nebezpečné odpady

Nature v souladu s přírodou

Nemusíte si lámat hlavu s objemem odpadů. Kontejnery k pronájmu jsou schopny pojmout až 14 tun odpadu! Kontejnerová doprava společnosti Nature je tak ideální pro odvoz sutí, odpadů. Nezabýváme se pouhým odvozem, ale v rámci našich služeb vám naopak přivezeme potřebný materiál, který byste v běžných autech těžko dopravovali. V rámci kontejnerové dopravy Nature se zabýváme také prodejem a dovozem písků, štěrků, betonu, dřeva a jiných materiálů, které v běžném autě nepřevezete.

Společnost Nature se zabývá ekologickou likvidací, kontejnerovou dopravou a pronájmem kontejnerů už téměř 20 let. V tomto oboru se vyznáme a v okolí Prostějova máme spoustu spokojených zákazníků. Na základě našich znalostí a zkušeností poskytujeme také konzultační a poradenskou činnost. Spolupracujeme s městy a obcemi, ve kterých přistavujeme a odvážíme kontejnery na sutě, zeminy, komunální odpady i odpady ze zeleně. Zabýváme se zkrátka veškerým odpadovým hospodářstvím. Kontaktujte nás buď osobně na naší pobočce v Prostějově, nebo mailem či telefonicky. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nature-odpady.cz

Vydáno 30.10.2014
504 Zhlédnutí
Topováno 04.02.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nature, s.r.o. Sběr, svoz a likvidace odpadů Prostějov
WEBOVÁ STRÁNKA
Nature, s.r.o.
www.nature-odpady.cz
Adresa

Adresa

Olomoucká 485
Držovice 796 07

nature@volny.cz
+420 608 811 174


Najdete nás také zde:

ARES
captcha