ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha

Francouzské předloketní berle – eshop s výběrem pro děti, dospělé i velmi vysoké pacienty

ERILENS s.r.o.
Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
Francouzské berle i vycházkové hole pro vaši bezpečnou chůzi

Starší lidé, kteří už si nejsou v chůzi tak jistí, nebo i lidé po úrazu, potřebují vhodnou oporu. Pomoc při návratu do normálního života zajistí podpažní berle a další lokomoční pomůcky. Na jejich prodej se specializuje firma ERILENS, která působí na trhu už od roku 1992 a dodává i veškerý zdravotnický materiál. Spoléhejte na služby odborníka a zpříjemněte si vaši chůzi.


ERILENS vám vrátí sebevědomí při pohybu

Máte problémy s chůzí? Je pro vás každý krok nejistý? Pak se už dále netrapte a pořiďte si lokomoční pomůcky od společnosti ERILENS. Nabízíme francouzské berle, podpažní berle i vycházkové hole. S těmito výrobky se váš život opět vrátí do normálu. Přemýšlíte, proč si pořídit lokomoční pomůcky od společnosti ERILENS? Zde je několik výhod, které vám nabízíme:

  • Naše berle mají moderní vzhled, spolupracujeme s designérem René Šulcem.
  • Při nákupu máte na výběr z mnoha typů provedení.
  • Hole vám zajistí bezpečnou chůzi a vy se budete opět cítit jistí.
  • Některé berle mají odrazky pro pohyb v noci.
  • Hole jsou uživatelsky příjemné, jejich výška je snadno nastavitelná.

Francouzské berle nabízí velkou rozmanitost při výběru

Při koupi berlí máte na výběr z mnoha typů provedení. První varianta FD 93 má moderní design a její rozšířená předloketní opěrka zajišťuje větší pohodlí pro pacienta. Tato francouzská berle byla navíc vyhodnocena jako neoblíbenější v České republice. Druhá varianta s názvem VERA má vysokou nosnost a je nastavitelná v deseti krocích. Třetí typ berle BSF 07 je velmi uživatelsky příjemný. Výška berle je snadno nastavitelná a v přední i zadní části má odrazky pro bezpečný pohyb chodce.

Vycházkové hole: Elegantní a spolehlivý pomocník

Tento pomocník je ideální při procházkách v přírodě i ve městě. Zajistí vám spolehlivou opěru a vy se budete při chůzi cítit jistí. Vycházkové hole vyrábíme ze dřeva nebo z duralu. Jejich výška je nastavitelná a jejich užívání je tedy velmi příjemné. Novinkou v našem e-shopu je typ LYRA. Elegantní hůl je vyrobená z duralu, dá se snadno chytit a má navíc reflexní samolepku po pohyb za snížené viditelnosti. 

Podpažní berle vyrábíme z buku i duralu

Pro vyznavače klasiky dodáváme tradiční dřevěné berle z buku, pro příznivce moderního stylu zase lehké duralové berle. Nabízíme střední i velké berle, vybrat si tak můžete přesně na míru vaší postavy. Obáváte se, že se bude návlek na berli špinit? Nemusíte, pěnový návlek je vyměnitelný, a tak se snadno udržuje. Podpažní berle jsou vhodné pro všechny, kdo se zotavují po úrazu.      

Ať už vás trápí problémy s chůzí nebo jste v rekonvalescenci po úrazu, v každém případě oceníte lokomoční pomůcky od společnosti ERILENS. Zpříjemněte si vaše dny a nenamáhejte se zbytečně. U nás si vybere každý, nabízíme podpažní berle, vycházkové hole i francouzské berle. Pro nákup můžete navíc využít náš přehledný e-shop.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.erilens.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Lokomoční pomůcky

Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.

Vydáno 09.03.2018
Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Usnadnit pohyb osobám s různými pohybovými omezeními a zajistit kvalitní, plnohodnotný život. To jsou hlavní cíle společnosti ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu. Moderními pomůckami pro osoby s omezením jsou například odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands.

Vydáno 07.04.2016
Ochranná bota MAXIARMOR zaručí pohodlí i bezpečí fixované noze

Ochranná bota MAXIARMOR zaručí pohodlí i bezpečí fixované noze

Pohyb některých lidí je kvůli různým zdravotním problémům a postižením velmi problematický a omezený. Pomoci jim může společnost ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí zdravotnických lokomočních pomůcek, které usnadňují pohyb. Jednou z nich je také ochranná bota k fixaci nohy MAXIARMOR, kterou společnost dodává v několika rozměrech.

Vydáno 11.11.2016
Snadný a bezpečný pohyb je základem kvalitního života

Snadný a bezpečný pohyb je základem kvalitního života

Omezená možnost pohybu není problémem jen starších lidí a trvale imobilních osob, ale dočasně se může týkat každého, kdo prodělal vážnější úraz končetin. Kromě nezbytné rehabilitace je třeba se také vybavit zdravotnickými pomůckami, které nám mohou v mnoha ohledech rekonvalescenci usnadnit. K takovým pomocníkům patří např. francouzské berle, dlahy na prsty a další fixační materiál.

Vydáno 14.04.2013
Když už zdraví není, co bývalo, hodí se zdravotnické a lokomoční pomůcky od Erilens

Když už zdraví není, co bývalo, hodí se zdravotnické a lokomoční pomůcky od Erilens

Zdravotnické pomůcky, lokomoční pomůcky a fixační materiál od společnosti Erilens usnadňuje život lidem, jejichž zdraví není bez chybičky. Díky našim výrobkům se mohou znovu pohodlně a bezpečně pohybovat a znovu mohou být soběstační. Pro lékařská pracoviště, ale i rodiny, které se starají o seniora či částečně imobilního člověka, nabízíme berle, hole, syntetické fixace i antidekubitní podložky. Přispíváme k lepšímu životu pacientů už více než dvacet let.

Vydáno 21.04.2014
Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Společnost ERILENS je léty prověřený výrobce nejen vycházkových holí, francouzských berlí a podpažních berlí. Berle a hole jsou díky své kvalitě oblíbené a vyhledávané nejen na českém trhu, ale i tom zahraničním. Všechny berle a hole jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a především také pohodlí uživatele.

Vydáno 13.06.2014Vydáno 31.10.2014
970 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2017

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Lokomoční pomůcky, francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky loketní i patní