Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Plyn potřebujeme k životu všichni a dodavatelé si to moc dobře uvědomují. Někteří však nastavují ceny, které neodpovídají tomu, co skutečně využijete. Naštěstí je tu výhodný dodavatel (nejenom) plynu - Energie2.


Levný plyn pro každého

Výhod využívání plynu od společnosti Energie2 je několik. Využívat je mohou jak domácnosti, tak koncoví zákazníci z řad komunálního či podnikatelského sektoru. Energie2 nabízí několik výhodných tarifů, které ocení domácnosti i firmy.

Pro domácnosti nabízíme hned 4 tarify, rozdělené podle toho, k čemu využíváte plyn více. Nabízíme proto:

  • tarif vaření - ideální pro ty, kteří využívají plyn jen málo, a to převážně na vaření
  • tarif ohřev vody - využíváte plyn zejména na vaření a ohřev vody, nebo u malých rodinných domů i k vytápění? Pak je pro vás ideální tento tarif.
  • tarif topení - ideální pro ty, kteří si chtějí rozložit využití plynu, zejména k vytápění a k vaření
  • tarif topení+ - je vhodný pro zákazníky s vysokou spotřebou plynu, zejména k vytápění

Energie na druhou

Jak je možné, že s Energií2 ušetříte? Je to hned z několika důvodů. Energie2 je totiž zároveň poskytovatelem plynu i elektřiny. Spojení dvou dodavatelů do jednoho vám ušetří spoustu papírování a hlavně peněz. Energie nakupujeme na energetické burze a o dosažené výhodné ceny se podělíme se svými zákazníky.

Tím, že dohlížíme na váš plyn i elektřinu, nasloucháme vašim potřebám. Přechodem k Energii2 získáte kvalitní a nadstandardní zákaznický servis, který vám scházel. Našich zákazníků si vážíme a hledáme pro ně co nejlevnější variantu. Proto jim poskytujeme slevové akce. Například pokud pošlete objednávku prostřednictvím internetu, dáme vám slevu 3 až 5%.!

Přejít k nám je jednodušší, než si myslíte

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Nemusíte se ani obávat složitého papírování a dohadování se se svým stávajícím poskytovatelem energií. Vše totiž obstaráme za vás. Navíc bez poplatků. Za změnu dodavatele elektřiny a plynu totiž nic neplatíte. Naopak tím mnohem víc získáte. Přecházíte totiž ke stabilní společnosti, která se zabývá dodávkami energií nejen v České republice, ale také na Slovensku a Polsku. Nabízíme i odborné poradenství, díky kterému společně nalezneme ideální a hlavně nejvýhodnější řešení pří pro vaše potřeby.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.energie2.cz

Vydáno 31.10.2014
136 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn
Neetické získávání klientů dodavatelů energií pomocí klamavé reklamy či krátkodobých slev, které se z dlouhodobějšího hlediska nevyplatí, se v posledních letech stalo jakýmsi smutným trendem. Tyto praktiky mnohdy hází špatné světlo i na poctivé společnosti, které jsou pak nuceny horko těžko ...

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám
Ušetřit na elektřině je cílem každé domácnosti i firmy. Způsobů, jak ušetřit, je vcelku dost. Je samozřejmě důležité snažit se co nejméně elektřinu spotřebovávat a proto si pořizovat spotřebiče s nízkou spotřebou, nenechávat zbytečně rozsvíceno a při odchodu z domu vypínat televizi, podstata však ...

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod
Plyn od jedné firmy a elektřinu od jiné? To nemusí být nejlepší nabídka a navíc to přináší příliš starostí o obě agendy. Usnadněte si situaci a spojte své dodavatele energie do jednoho. Není to nemožné. Přesně od toho je tu společnost Energie2.

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií
Alternativní dodavatelé elektřiny obsluhují už tisíce domácností. Jejich oblíbenost roste zejména díky tomu, že dokážou nabídnout ceny nižší o 5 až 10 % než u tradičních dodavatelů energií. Společnost Energie2 je alternativním dodavatelem elektrické energie, který vám dokáže snížit vaše náklady na ...

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů
Možná se také řadíte mezi ty, kteří velmi neradi dělají kompromisy. Proč si vybírat mezi nízkou cenou a kvalitou, proč nechtít obojí? Nejznámější a největší dodavatelé plynu často přesvědčují své klienty, že jsou možná dražší než konkurence, že však nabízí mnohem kvalitnější produkty. To však dávno ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Energie2, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Energie2, a.s.
www.energie2.cz
Adresa

Adresa

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín 162 00

info@energie2.cz
+420 844 000 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha