To nejlepší od značek Citroën, Mitsubishi a Nissan pod jednou střechou UNICARS CZ ve Zlíně

Ať už hledáte živý, energický vůz či elegantního společníka na dlouhé cesty anebo třeba rodinné auto, do kterého se vejdou všichni vaši potomci i velký nákup, jistě jej najdete v UNICARS CZ ve Zlíně. UNICARS CZ ve Zlíně je autorizovaným prodejcem vozů Nissan, Citroën a Mitsubishi, zároveň provozuje i autobazar a servis. Svým zákazníkům neustále přináší zajímavé akce a slevy. Nyní si za akční ceny můžete pořídit například ASX Mitsubishi, Lancer Mitsubishi či nový Nissan Qashqai. Výhody, které poskytuje UNICARS CZ, jistě ocení každý zákazník.


Nová i ojetá auta Citroën, Mitsubishi i Nissan za prvotřídní ceny

V UNICARS CZ jsou auta pro všechny. Pro rodiny s dětmi, staré mládence, mladé slečny, podnikatele i starší páry. Každý si zde najde model, který mu bude vyhovovat. Cenově, technickými parametry i designem. Proto jsou v sortimentu jak nová, tak i ojetá auta, klasická, kombi i SUV značek Citroën, Mitsubishi i Nissan.

UNICARS CZ pro vás vybírá to nejlepší z vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan

Na prodejně UNICARS CZ s najdete vždy ty nejnovější i nejoblíbenější vozy značek Citroën, Mitsubishi a Nissan. Koupě vozu je často důležitou investicí, proto je nutné mít jistotu, že vaše volba bude správná. S vhodným výběrem vám pomohou zkušení prodejci, kteří naprosto respektují vaše přání a technické požadavky i finanční možnosti.

UNICARS CZ ve Zlíně poskytuje i leasing

Právě velikost investice je pro mnoho rodin často neúnosná. Pro takové případy však UNICARS CZ nabízí nákup vozu na výhodný leasing, díky kterému si každý zákazník bude moci odvézt auto svých snů. UNICARS CZ vám pomáhá dosáhnout na to, o čem jste ani nedoufali, že byste mohli mít. O možnostech leasingu se informujte na webových stránkách anebo přímo na prodejně ve Zlíně.

Autorizovaný servis je to nejlepší, co pro své auto můžete udělat

Automechanici se o vaše auto postarají, jako by bylo jejich vlastní. Poskytují záruční i pozáruční servis především vozů Citroën, Mitsubishi a Nissan, ale i ostatních značek. Disponují moderní lakovnou i karosárnou. Postarají se o seřízení geometrie, opravy, plnění a čistění klimatizací, opravy autoskel, zkoušení brzd a tlumičů apod. Svým zákazníkům nabízí i možnost nonstop odtahové služby, půjčovnu vozů, finanční krytí nákladů na opravu při pojistné události i vyřízení formalit spojených s jednáním u pojišťoven a samozřejmě i rozsáhlou poradenskou činnost.

Autorizovaná prodejna, servis a autobazar UNICARS CZ si svých zákazníků váží

Zaměstnanci udělají vše pro to, abyste byli s vozy Citroën, Mitsubishi a Nissan či jejich servisem spokojení. UNICARS CZ si svých zákazníků váží, proto stálým klientům nabízí zajímavé slevy a neustále má v sortimentu pestrý výběr vozů za akční ceny!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.unicars.cz

Vydáno 05.11.2014
278 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Na práci, za zábavou, prostě kamkoli? Přijďte si vybrat do UNICARS CZ, máme auto pro každého!

Na práci, za zábavou, prostě kamkoli? Přijďte si vybrat do UNICARS CZ, máme auto pro každého!
Uvažujete o pořízení nového vozu? Hledáte kvalitu za rozumné peníze? Pak vsaďte na prověřeného prodejce. Od toho je tady společnost UNICARS CZ. Nabízíme vám akční vozy značek Mitsubishi, Nissan a Citroën za velmi výhodných podmínek. Přijďte si k nám vybrat nový automobil.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA UNICARS CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
UNICARS CZ s.r.o.
www.unicars.cz
Adresa

Adresa

Tečovská 1052
Zlín-Malenovice 763 02

unicars@unicars.cz
+420 577 133 333


Najdete nás také zde:

ARES
captcha