Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

TRIOAUTOSKLO s.r.o. Výměna autoskel Praha 9

Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

Autosklo Trio Brandýs nad Labem a Praha 9 finalistou soutěže Živnostník roku 2014

Potřebujete vyměnit autosklo na svém voze a chcete mít jistotu dobře odvedené práce? Dobře děláte, neboť nekvalitní výměna autoskla může ohrozit Vaše zdraví nebo dokonce i život. Proto jistě oceníte fakt, že společnost Šárka Mentlíková - Autosklo Trio, která má provozovny na Praze 9 a v Brandýse nad Labem, je letos již podruhé finalistou soutěže Živnostník roku. Kvalita její práce je díky tomu důkladně prověřena nezávislou porotou.


O soutěži Živnostník roku

Tato soutěž, pořádaná již tradičně Hospodářskými novinami, patří k největším podnikatelským kláním v zemi zejména díky regionálnímu a všeoborovému zásahu. Vytváří ojedinělé vzájemné porovnání účastníků při zachování maximální objektivity. Samotný vstup do soutěže je omezen mnoha podmínkami, zahrnujícími minimální dobu podnikání v České republice, nároky na platební morálku účastníků (bezdlužnost vůči daňovým úřadům, zdravotním pojišťovnách a správě sociálního zabezpečení) a celkovou bezúhonnost.

Účastníci vyplňují stručný dotazník a hlavně pak popisují svůj podnikatelský příběh. Jeho síla a hloubka rozhoduje o postupu do jednotlivých krajských kol. Letos se zúčastnilo přes 4000 živnostníků a firem, z nichž 10 nejlepších se stává finalistou každého kraje.

A právě tohoto úspěchu již podruhé dosáhla společnost Šárka Mentlíková - Autosklo Trio, jedna z prvních firem, která se zabývala autoskly v hlavním městě Praze. Nově nyní rozšířila své působení také na Brandýs nad Labem, kde její služby využívají také motoristé z okolních měst - jako např. Stará Boleslav, Kostelec nad Labem, Čelákovice či Neratovice. Proto se umístila tentokrát ve Středočeském kraji.

Služby Autoskla Trio

Zákazníci Autoskla Trio si nejvíce cení osobního a individuálního přístupu a služeb společnosti. V případě pojistné události vyřídí společnost veškeré formality z pojišťovnami za poškozeného. Ten díky tomu nemusí ztrácet svůj drahocenný čas. Výměna autoskla je v tomto případě bezplatná, neboť platbu provede přímo pojišťovna.

Autosklo Trio používá vždy jen značková autoskla a kvalitní materiály, proto se na vyměněné nebo opravené autosklo můžete vždy spolehnout.

Dále si můžete nechat kódovat autoskla pomocí vypískování VIN kódu na Vaše okno. V tomto případě výrazně snížíte pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu.

A v neposlední řadě zde můžete zakoupit a nechat si namontovat střešní okna zn. Webasto, která patří k nejkvalitnějším produktům svého druhu.

Věrnost se vyplácí

Pro své zákazníky má navíc Autosklo Trio připravené slevy a bonusy - od vyzvednutí a přistavení vozu, popř. odvoz domů nebo do zaměstnání, přes slevy při platbě v hotovosti až po roční dálniční známku. A to není zdaleka vše. V případě zájmu sledujte webové stránky společnosti.

 

Pokud potřebujete také vy bezpečně vyměnit autosklo, obraťte se na

Autosklo Trio
Brandýs nad Labem - tel. 315 720 146, 731 100 008
nebo Praha 9 - tel. 281 920 291, 731 100 009

www.trioautosklo.cz

 

„Když na autě chybí sklo, zachrání Vás Triosklo“

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.trioautosklo.cz

Vydáno 08.11.2014
164 Zhlédnutí
Topováno 07.02.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Opravy výměna i tónování autoskel – kompletní péče o vaše autosklo

Opravy výměna i tónování autoskel – kompletní péče o vaše autosklo
Výměny, opravy autoskel či tónování autoskel vám v dnešní době nabídne mnoho servisů. Pokud ale hledáte někoho, kdo nabízí skutečně kvalitní autoskla a jejich výměny, obraťte se na společnost AUTOSKLO TRIO. Jako jediní v okolí veškeré nabízené práce skutečně sami provádíme - na rozdíl od ...

AUTOSKLO TRIO Praha 9 a Brandýs: Výměna autoskel a jejich oprava zdarma

AUTOSKLO TRIO Praha 9 a Brandýs: Výměna autoskel a jejich oprava zdarma
Objevili jste na čelním skle vašeho auta malou prasklinu? Nebo máte sklo celé rozbité? Výměna autoskla či jeho oprava je hračkou pro firmu AUTOSKLO TRIO, která sídlí ve čtvrti Praha 9 a v Brandýse nad Labem. Obojí navíc provádíme zdarma z pojistného plnění. Jsme smluvním partnerem tří pojišťoven, a ...

Výměna čelního skla s možností získání nových stěračů, Praha, Brandýs

Výměna čelního skla s možností získání nových stěračů, Praha, Brandýs
Někteří z nás si možná neuvědomují, že staré stěrače mohou nové čelní autosklo poškrábat, proto u nás máte možnost získat při výměně čelního autoskla nové stěrače za velmi výhodných podmínek nebo úplně zdarma. Jak získat stěrače zdarma? Konkrétní podmínky, jak získat nové kvalitní stěrače, Vám na ...
PODSTRÁNKY

VÝMĚNA AUTOSKEL

VÝMĚNA AUTOSKEL
Autoskla od renomovaných výrobců, výměna autoskla na pojišťovnu

OPRAVY A TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL, ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ

OPRAVY A TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL, ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ
Opravy autoskel, tónování autoskel, čištění a plnění klimatizace vozidel

Pískování autoskel VIN kódem, tuning vozidel

Pískování autoskel VIN kódem, tuning vozidel
Pískování VIN kódem, kódování autoskel, zabezpečení a tuning vozidel
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRIOAUTOSKLO s.r.o. Výměna autoskel Brandýs nad Labem
WEBOVÁ STRÁNKA
TRIOAUTOSKLO s.r.o.
www.trioautosklo.cz
Adresa

Adresa

Na Skalkách 1558
Brandýs nad Labem 250 01

trioautosklo@volny.cz
+420 315 720 146


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha