2D laserové kamery, pro přesné měření profilů – scanCONTROL skener

Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače

2D laserové kamery, pro přesné měření profilů – scanCONTROL skener

Senzory a snímače firmy MICRO–EPSILON dají vašemu podnikaní přesnost

Přesnost a nejmodernější technologie v oblasti měření, to je firma MICRO–EPSILON. Již řadu let vám nabízíme spolehlivé snímače, senzory a endoskopy pro měření vzdálenosti, polohy, ale i profilu, barvy, síly, nebo povrchové teploty. I to nejpřesnější měření je tak díky nám hračka.

optoNCDT1420_board

Přesné měření u nás má tradici

Firma MICRO–EPSILON je rodinná firma, která se za více než 45 let svého působení stala jedničkou na trhu s měřicí technikou. Díky neustálému výzkumu a vývoji nových technologií jsme schopni vám poskytnout ty nejlepší služby. Spolupracujeme s řadou firem po celém světě, a proto přesně víme, co vaše podnikání potřebuje. Pracujete v leteckém, nebo automobilovém průmyslu a potřebujete nejnovější snímače a senzory pro přesné měření? Nebo se zabýváte obchodem? Naše výrobky využijete ve všech odvětvích. Díky nám tak budete vždy o krok napřed a vaše konkurence nebude mít šanci.

Spolupráce s firmami z celého světa


Snímače a senzory změří vzdálenost, délku i profil

Protože víme, že každá výroba si žádá jiné technologie, nabízíme vám hned několik typů snímačů. U nás tak seženete klasické snímače na měření vzdálenosti a odstupu, laserové snímače i snímače na principu vířivých proudů. Pro kovoobráběcí průmysl nabízíme snímače rychlosti a délky, bezdotykové infračervené teploměry. Všechny přístroje jsou vyrobeny tak, aby dlouho vydržely a jejich ovládání bylo intuitivní. Stačí si tak vybrat ten pravý přístroj, který z vás udělá jedničku v oboru.

Snímače vzdálenosti, snímače polohy


Přesné endoskopy oceníte v průmyslu i domácí dílně

Myslíte si, že špičkové vybavení vždycky stojí hodně peněz? Omyl. S našimi průmyslovými endoskopy získáte skvělé technologické vybavení za přijatelnou cenu. Kontrola i těch nejméně dostupných otvorů a dutin bude díky našim endoskopům snadná. Nabízíme totiž nejen klasické pevné endoskopy pro kontrolu malých otvorů, ale i přístroje s flexibilní sondou, nebo nejmodernější videoendoskopy. Pro náročnější zákazníky navíc máme i profesionální vybavení, které práci ještě více usnadní. Ke svému endoskopu si tak můžete pořídit nejrůznější světelné zdroje nebo kamery.

Průmyslové endoskopy


Porazte konkurenci díky našim výrobkům

Firma MICRO–EPSILON zkrátka nabízí něco pro každého. Vážení pro výtahy, IR teploměry, snímače polohy a ostatní přístroje ocení soukromí podnikatel i nadnárodní společnost. Díky našim dlouholetým zkušenostem a nejmodernějším výrobním technologiím vám nabízíme stále nové přístroje, které vám usnadní práci, ušetří peníze a především přilákají nové zákazníky. Nepřesnosti v měření jsou totiž s našimi výrobky minulostí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.micro-epsilon.cz

Vydáno 11.11.2014
115 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
Snímače, měřící zařízení a systémy vždy v nejvyšší možné kvalitě zajistí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s.r.o. Snímače s vysokou přesností, infračervené snímače teploty, barevné snímače nebo zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace. To vše se ukrývá pod slupkou této ...

MICRO EPSILON: Snímače polohy i laserové profilové skenery nejvyšší kvality

MICRO EPSILON: Snímače polohy i laserové profilové skenery nejvyšší kvality
Potřebujete vysoce přesný snímač polohy a vzdálenosti? Měřicí techniku s tou nejvyšší úrovní přesnosti vyrábí firma MICRO EPSILON CZECH REPUBLIC. V sortimentu spolehlivých a jedinečných řešení máme snímače pro měření vzdálenosti, polohy a profilu, ale také laserové profilové skenery.

Infračervený teploměr a termovizní kamera – řešení pro bezdotykové měření teploty

Infračervený teploměr a termovizní kamera – řešení pro bezdotykové měření teploty
Chcete měřit teplotu objektu bez toho, abyste se ho dotkli? Infračervený teploměr a termovizní kamera z nabídky společnosti Micro-Epsilon Czech Republic vám to umožní. Máme pro vás přenosné i stacionární bezdotykové teploměry a termovizní kamery, které najdou využití v řadě nejrůznějších oborů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
WEBOVÁ STRÁNKA
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
www.micro-epsilon.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Na Libuši 891
Bechyně 391 65

info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha