Dřevěné postele a zdravotní matrace podpoří váš zdravý spánek

Věděli jste, že dobrý a vydatný spánek předchází mnoha nemocem? Přitom tak málo stačí k jeho dosažení:, zdravotní matrace, lamelové rošty a dřevěné postele. Nedokážete se zorientovat v široké nabídce od mnoha výrobců? U společnosti Kopeko si vyberete vše pro klidný a spokojený spánek na jednom místě. Zajišťujeme velkoobchodní a nově i maloobchodní prodej.


Zdravotní matrace a lamelové rošty

Nejdůležitější součástí postelí jsou zdravotní matrace. Jejich výběr nesmíte podceňovat, protože právě s matracemi přicházíte do přímého kontaktu. Zdravotní matrace by se tak měla přizpůsobovat vám, ne vy jí. Kopeko je dlouholetým výrobcem zdravotních matrací.  Náš sortiment je hodně široký. V nabídce jsou tyto matrace:

  • polyuretanové matrace - vyrobené ze standardních nebo  studených pěn v kombinaci s viskoelastickou vrstvou, kokosem nebo latexem
  • latexové matrace - z přírodního a syntetického kaučuku, také s vrstvou kokosu
  • pružinové matrace - s jádrem Bonnell nebo taštičkovým jádrem
  • dětské matrace - z polyuretanových a studených pěn v kombinaci s kokosovou vrstvou
  • potahy na matrace - hladké a na omak měkké povrchy, vypíratelné

 

V každé skupině je přes deset typů matrací, existují různé tvrdosti jader, několik typů potahů, typové i atypické rozměry – celkem stovky kombinací.

Podobně je to i u lamelových a laťkových roštů, kde vyrábíme od jednoduchých až po luxusní s trojitými patkami ve variantách nepolohovacích, polohovacích mechanicky nebo elektricky. Další možnosti jsou speciální laťkové i lamelové rošty, které pomocí výklopného systému umožňují přístup do úložného prostoru.

Lamelové rošty v kombinaci se zdravotní matrací zaručují optimální vytvarování, prodlužují životnost matrace a podporují odvětrání matrací.

Dřevěné postele vysoké kvality

Člověk stráví průměrně třetinu dne v posteli. To je příliš dlouhá doba na to, abyste spali v nekvalitní posteli. Je nutné věnovat zvýšenou pozornost výběru postele, která bude vyhovovat vašim tělesným proporcím a ostatním nárokům na vydatný spánek. Pro společnost Kopeko bylo dalším logickým krokem nabídnout zákazníkovi komplet, tj.nejen lamelový rošt s matrací, ale také postel. Tím jsme doplnili náš výrobní program zaměřený na kvalitní a zdravé spaní. Dřevěné postele se řadí do skupin, které se liší provedením, tloušťkou materiálu, výškou bočnic atd. V jednotlivých skupinách je výběr dřevin, typu čela a povrchové úpravy. Předností našich výrobků je vysoká pevnost, stabilita a ekologická povrchová úprava dřeva. Součástí našeho nového výrobního programu je dále i výroba nočních stolků, úložných prostorů a také řešení osvětlení postelí, buď účelové nebo designové, které navodí intimitu prostředí.

U našich výrobků se snažíme, aby byly maximálně funkční a kvalitní. Záleží na výběru materiálu, nadimenzování jednotlivých dílů a na uložení roštů i matrací do postelí.

Postele, rošty, matrace - filozofie Kopeka

Společnost Kopeko se stará o váš vydatný spánek už 20 let. Veškeré výrobky, které nabízíme, pochází z naší vlastní výroby. Matrace byly klinicky posouzeny nemocnicí a v náročném testování obstály na výbornou - můžeme je tedy označovat jako zdravotní. Součástí filozofie naší firmy jsou i dobře fungující služby od kontzultace návrhů, rychlosti výroby až po dopravu a montáž hotových výrobků. Díky těmto službám byla naše firma ohodnocena cenou Spokojený zákazník udělenou Sdružením českých spotřebitelů.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kopeko.cz

Vydáno 11.11.2014
588 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zdravotní matrace a další příslušenství nyní zakoupíte přes nový e-shop z pohodlí domova

Zdravotní matrace a další příslušenství nyní zakoupíte přes nový e-shop z pohodlí domova
Ne nadarmo se říká: „Jak si kdo ustele, tak si lehne“. Co ale dělat, aby byl spánek posilující a ráno jste se neprobudili celí rozlámaní? Nejlepší je zakoupit zdravotní matraci, která vašemu zdraví spíše prospěje než uškodí. Jen tak může být váš spánek ničím nerušený. Z široké nabídky si tak nyní ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kopeko, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kopeko, s.r.o.
www.kopeko.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

E-shop
Adresa

Adresa

Krátká 324
Písek 397 01

kotalova@kopeko.cz
+420 382 212 829


Najdete nás také zde:

ARES
captcha