Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

stihl.ol@volny.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 585 957 001

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Hostkovice 29
Tršice 783 57

Moderní, praktická a ekologická akumulátorová zahradní technika pro amatérské i profesionální zahradníky

Rádi byste měli krásnou a udržovanou zahradu, ale nechcete zatěžovat životní prostředí, rušit své okolí či utrácet za drahé palivo? Pak akumulátorová zahradní technika Stihl je pro vás jasná volba! V článku vám představíme výhody této revoluční techniky a jejich produktů, které pro oblast Olomouc a Přerov dodává autorizovaný prodejce značky Stihl - společnost Wald & Garten s.r.o. (Šindelka).

Co to je akumulátorová zahradní technika?

Pokud hledáte aku zahradní techniku, která je šetrná k životnímu prostředí, úsporná, tichá a výkonná, pak akumulátorová technika Stihl je přesně to pravé, co potřebujete. Akumulátorová zahradní technika je založena na použití výkonných lithiových akumulátorů, které pohání různé druhy zahradní a techniky. Tyto akumulátory jsou dobíjecí, recyklovatelné, bezemisní a bezúdržbové. Díky tomu představují ekologické a úsporné řešení pro vaši zahradu či les. Akumulátorová technika Stihl je navíc velmi výkonná, tichá a pohodlná. Umožňuje vám pracovat s minimální námahou a maximální efektivitou, ať už se jedná o menší, střední nebo větší zahradu a nezáleží na tom, jestli jste amatér, nebo profesionál. Akumulátorovou techniku pro oblast Olomouc a Přerov dodává autorizovaný prodejce Wald & Garten s.r.o. (Šindelka).

Kde můžu akumulátorovou zahradní techniku pořídit

Výhody akumulátorové techniky Stihl

U firmy Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) najdete akumulátorovou techniku značky Stihl, která zajistí požadovaný výkon, dostatečnou výdrž a snadnou manipulaci bez kabelů a výfukových plynů. Akumulátorové systémy Stihl nabízejí řadu výhod oproti tradičním strojům se spalovacím motorem:
- Tišší provoz: Akumulátorová zahradní technika Stihl je mnohem tišší než stroje se spalovacím motorem. To je výhodou zejména v obytných oblastech nebo v blízkosti citlivých objektů.
- Menší emise: Tyto systémy nevypouštějí žádné emise, což je velkým přínosem pro životní prostředí.
- Snadnější manipulace: Akumulátorová zahradní technika je obvykle lehčí a jednodušší na manipulaci než stroje se spalovacím motorem. To je výhodou zejména pro osoby s omezenou pohyblivostí.
- Delší životnost baterie: Akumulátorové baterie Stihl mají dlouhou životnost a lze je snadno nabíjet. To znamená, že můžete pracovat déle bez nutnosti přerušení práce.
- Široká škála výrobků: Stihl nabízí širokou škálu akumulátorových produktů, takže si můžete vybrat zrovna ten, který přesně odpovídá vašim potřebám.

Prodejce akumulátorové techniky pro oblast Olomouc a Přerov

Prodej, servis, náhradní díly, zásilkový prodej a půjčovna strojů a nářadí

Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) je rodinná firma, která se zabývá nejen prodejem akumulátorové techniky a záručním a pozáručním servisem, ale také prodejem náhradních dílů, zásilkovým prodejem a možností půjčení strojů a nářadí, a to již od roku 1991. Společnost dbá na spokojenost svých zákazníků a dodržuje vysoké standardy kvality a bezpečnosti. Ať už potřebujete akumulátorovou řetězovou pilu, sekačku, křovinořez, vyžínač, plotostřih, zahradní nůžky, čistící stroj, foukač, vysavač, rosič, nebo jiné akumulátorové nářadí, u této společnosti najdete vše, co hledáte. Firma má kvalifikovaný a zkušený personál, který vám rád pomůže s výběrem, nastavením, údržbou a opravou vaší akumulátorové techniky. Pokud se nacházíte v Olomouci, Přerově nebo okolí, neváhejte navštívit některou z prodejen Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) a přesvědčte se sami o profesionalních službách této firmy a kvalitě produktů značky Stihl.

Prodejny s akumulátorovou zahradní technikou Stihl


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:NářadíZahradnické potřeby a doplňkyZahradní technika

Podstránky

Zahradní a komunální technika Stihl, Stiga

Zahradní a komunální technika Stihl, Stiga pro zákazníky z Olomouce, Prostějova, Přerova

Spolehlivou moderní zahradní a komunální techniku včetně příslušenství a ochranných pomůcek renomovaných značek Stihl a Stiga si zákazníci z Olomouce, Prostějova, Přerova a okolí vyberou z široké nabídky ve specializovaných prodejnách Wald & Garten s.r.o. Šindelka v Olomouci a Tršicích-Hostkovicích, kde rovněž zajišťujeme profi servis veškeré zahradní, lesní a komunální techniky v záruční a pozáruční lhůtě.

Lesní a zahradní technika

Lesní a zahradní technika Stihl, Fiskars, Eliet v prodejnách v Olomouci a Hostkovicích

Firma Wald & Garten s.r.o. Šindelka se svými prodejnami v Olomouci a Tršicích-Hostkovicích nabízí zákazníkům z Olomouce, Prostějova, Přerova a okolních měst a obcí bohatý výběr špičkové lesní a zahradní techniky spolehlivých značek Stihl, Stiga, Viking, Fiskars, Solo, Eliet včetně odborného servisu v záruční a pozáruční lhůtě.

Servis zahradní techniky Stiga, Stihl

Servis, opravy lesní, zahradní a komunální techniky Stihl, Stiga – Olomouc, Tršice

Zahradní, lesní a komunální technika včetně příslušenství Stihl a Stiga, ruční nářadí Fiskars, náhradní díly, oleje a maziva, vše v bohatém výběru v prodejnách v Olomouci a Tršicích-Hostkovicích. Navíc se odborně postaráme o pravidelný servis, údržbu a opravy zahradních a lesních strojů Stihl, Stiga.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Sekačky a traktory Stiga a zahradní a komunální technika kvalitní značky Stihl

Sekačky a traktory Stiga a zahradní a komunální technika kvalitní značky Stihl

Kvalitní zahradní a komunální techniku značky Stihl a několik druhů sekaček a traktorů Stiga má ve svém bohatém sortimentu společnost Wald & Garten ...

Broušení pilových řetězů na motorové, elektrické a akumulátorové pily

Broušení pilových řetězů na motorové, elektrické a akumulátorové pily

Nevíte jak správně nabrousit pilový řetěz na Vaší motorové, elektrické nebo akumulátorové pile? Obraťte se na firmu Wald & Garten s.r.o..

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl  - odborný prodej a servis

Motorové, elektrické a řetězové pily Stihl - odborný prodej a servis

Motorové, akumulátorové, řetězové a elektrické pily Stihl včetně příslušenství dodává v Olomouci a Přerově firma Wald & Garten s.r.o. - Šindelka. ...

Prodej a odborný servis zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga

Prodej a odborný servis zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga

Prodejem zahradních sekaček, křovinořezů a traktorů Stihl a Stiga se zabývá firma Wald & Garten s.r.o. (Šindelka) v Olomouci. Samozřejmostí je ...


Kontakty

Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
Hostkovice 29
Tršice 783 57
GPS: 49°32′52.55″ N, 17°22′33.2″ E

49°32′52.55″ N, 17°22′33.2″ E

QR kód firmy Wald & Garten s.r.o. - Šindelka

Wald & Garten s.r.o. (Šindelka)
Dolní Novosadská 33
Olomouc 779 00
GPS: 49°34′1.67″ N, 17°15′42.66″ E

49°34′1.67″ N, 17°15′42.66″ E

QR kód firmy Wald & Garten s.r.o. (Šindelka)

Wald & Garten s.r.o. (Šindelka)
Purkyňova 26
Olomouc - Hodolany 772 00
GPS: 49°35′31.88″ N, 17°17′7.01″ E

49°35′31.88″ N, 17°17′7.01″ E

QR kód firmy Wald & Garten s.r.o. (Šindelka)
WEBOVÁ STRÁNKA Wald & Garten s.r.o. - Šindelka
Adresa

Adresa

Hostkovice 29
Tršice 783 57

stihl.ol@volny.cz
+420 585 957 001

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Zahradní a komunální technika Stihl, Stiga

Zahradní a komunální technika Stihl, Stiga

Lesní a zahradní technika

Lesní a zahradní technika

Servis zahradní techniky Stiga, Stihl

Servis zahradní techniky Stiga, Stihl

Kde nás najdete

Hostkovice 29
Tršice 783 57

GPS49°32′52.55″ N, 17°22′33.2″ E

Plánování trasy

Hostkovice 29 Tršice 78357

Prospekty

Certifikát kvality firmy