Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě

Společnost Kabel Trade Praha s.r.o. (KTP) působí na českém a slovenském trhu už více než 16 let a za dobu své existence rozšířila portfolio nabízených produktů na všechny oblasti telekomunikačních a datových sítí. V současné době Kabel Trade Praha kompletní sortiment převážně pasivních produktů pro výstavbu telekomunikačních sítí a datových sítí, včetně vybavení datových center. Velký důraz je kladen kromě špičkové kvality nabízených produktů a služeb také na ochranu přírody. Kabel Trade Praha proto spolupracuje jen s dodavateli, kteří jsou zapojeni do programů na minimalizaci vlivu společností na životní prostředí. Firma je také držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. Mezi zákazníky se řadí takové firmy jako Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone, Orange, Slovak Telekom, Towercom, České Radiokomunikace či Tesla.

Anténní systémy pro bezdrátovou komunikaci

Oblasti nabízených produktů Kabel Trade Praha

Anténní systémy pro bezdrátovou komunikaci

V nabídce Kabel Trade Praha najdete kompletní sortiment prvků pro výstavbu anténních systémů jak pro oblast mobilních komunikací GSM, UMTS a LTE, tak pro oblast šíření televizního a rozhlasového vysílání, jako jsou například DVB-T a DAB. Dále najdete v portfoliu i kompletní sortiment prvků pro mikrovlnné spoje pro většinu frekvenčních pásem.

Systémy pro šíření RF signálu v budovách, tunelech a jiných vnitřních prostorách

S širokým rozšířením služeb mobilních komunikací roste i nárok na pokrytí signálem uvnitř budov, podzemních parkovišť, tunelů atp.. Kabel Trade Praha nabízí různé možnosti, jak toto pokrytí RF signálem zajistit a umožnit tak uživatelům zlepšení kvality volání a rychlejší bezdrátové datové připojení.

Pasivní infrastruktura telekomunikačních a datových sítí

Pro realizaci spolehlivé telekomunikační datové sítě je velmi důležitá volba kvalitních komponent tvořících její pasivní infrastrukturu, která často přežívá rychle se vyvíjející aktivní prvky.

Kvalitní výrobky, dobré refernce


Optické a metalické sítě

Společnost Kabel Trade Praha ve spolupráci s předními světovými výrobci Nexans, 3M, Eaton, Conteg a dalšími poskytuje kompletní zajištění dodávky pasivních prvků pro optické či metalické sítě. V nabídce KTP naleznete optické i metalické kabely včetně veškerého kabelového příslušenství, ucelené certifikované kabelážní systémy, datové rozvaděče, venkovní rozvaděče, systémy chlazení a systémy napájení.

Nezbytnou součástí nabídky jsou i související služby zahrnující instalaci, integraci a certifikaci nabízených systémů, dále pak zaškolení obsluhy, záruční a pozáruční servis.

Více o produktech společnosti Kabel Trade Praha naleznete na stránkách www.ktp.cz.

Kde nás najdete


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ktp.cz/

Vydáno 27.08.2013
749 Zhlédnutí
Topováno 24.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě
Telekomunikace a informační technologie vyžadují ke své činnosti kvalitní kabely a dráty. Ty běžně slouží jako médium pro přenos nejrůznějších signálů, a je tedy nutné zajistit maximální kvalitu těchto prvků. Najít spolehlivého dodavatele těchto produktů se může zdát složité, avšak opak je pravdou. ...

Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou
Anténní systémy, vybavení pro datová centra a kabely všeho druhu? To je společnost KABEL TRADE.

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality
V dnešní době se kladou velké nároky na pokrytí signálem. Mobilní technologie využíváme každým dnem a je pro nás velkou nepříjemností, narazíme-li na místo, kde tzv. „nemáme signál“. O to horší je to v případě, nastává-li tato situace uvnitř budov. Existují však systémy, které dokáží RF signály ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KABEL Trade Praha s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KABEL Trade Praha s.r.o.
www.ktp.cz
Adresa

Adresa

Dobronická 1257
Praha 4 148 00

info@ktp.cz
+420 261 112 921


Najdete nás také zde:

ARES
captcha