Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, minerální vodu nebo i na tekutou kosmetiku - snadná manipulace a přeprava tekutého obsahu

Model Pack Shop Opava Obaly a krabice

Krabice Bag-in-Box na mošty, vína, minerální vodu nebo i na tekutou kosmetiku - snadná manipulace a přeprava tekutého obsahu

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Stejně tak, jako se říká, že šaty dělají člověka, v dnešní době platí, že obal prodává. Ať už chcete vy prodávat své produkty doslova nebo jen hezky zabalit dárek pro babičku, nepostradatelnými pomocníky vám k tomu vždy budou kvalitní, praktické a nápadité obaly a obalové materiály. Uznejte sami, že sebeobyčejněji vypadající výrobek se často pěkným obalem stane neodolatelným.

Krabice různých velikostí - MODEL PACK SHOP

Prodej krabic a jiných obalů přímo od výrobce? Odpověď je MODEL PACK SHOP

Mezi vysoce kvalitními výrobky, které firma dodává, najdete kartonové přepravní krabice, papírové skládací krabice, dárkové krabičky všech velikostí a barev, obaly pro posílání poštou, obaly vhodné pro archivaci a do kanceláří, fólie, lepicí a vázací pásky, ale třeba také velmi hezké a praktické obaly na víno a jiné lahve. Pytle, sáčky, tašky stejně jako výplňový dekorační materiál jsou samozřejmostí.


Výhody nákupu obalového materiálu u MODEL PACK SHOPu

Nezáleží na tom, zda potřebujete jeden kus nebo větší množství obalového materiálu, u nás máte vždy možnost okamžitého odběru bez zbytečného čekání a to již od jednoho kusu. Veškeré zboží, které standardně nabízíme, máme totiž neustále naskladněno a v našem vlastním e-shopu jsme kdykoli připraveni vám pomoci.


Zajistíme i nestandardní obaly pro cokoli

Nabídka produktů, které MODEL PACK SHOP nabízí, je opravdu bohatá, o čemž svědčí fakt, že máme nonstop skladem více než 500 druhů obalů. Pokud však jako zákazník sháníte skutečně nestandardní obal podle vašich specifických požadavků, který v naší nabídce nenajdete, samozřejmě máme řešení. V takovémto případě vždy přímo pro vás vymyslíme individuální realizaci.


Jednorázový nábytek z vlnité lepenky na vaši párty

Vedle klasických obalů v nabídce MODEL PACK SHOP najdete i netradiční kousky. Například pro případy, kdy potřebujete jednoduchý, lehký a hlavně mobilní nábytek, existuje možnost nechat si vyrobit jednorázový nábytek z vlnité lepenky. I přes lehký materiál a snadnou přenosnost je tento nábytek stabilní a dostatečně pevný, hodí se tedy jako praktický jednorázový nábytek třeba na venkovní slavnosti, jarmarky a další akce. Velkou výhodou jednorázového nábytku z vlnité lepenky je jeho skladnost – můžete si jej snadno pořídit do zásoby, aniž by vám doma zabíral prostor. Na místo konání akce jej pak snadno přivezete a složíte.

Naše společnost funguje nejen jako e-shop, na kterém nakoupíte snadno a rychle z pohodlí domova, ale naše kamenné pobočky najdete také v centru Opavy a v Praze.

Obalové materiály pro vaše podnikání nebo domácnost


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz

Vydáno 29.08.2013
1181 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled
Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez ...

Model Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Model Pack Shop:  Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží
Co mají společného nové boty, DVD přehrávač a porcelánový servis? Ano, všechny koupíte v krabici. Aniž si to uvědomujeme, krabice a krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí nás obklopují celý život. Krabice jsme nacházeli jako děti pod vánočním stromečkem, do kartonových krabic ukládáme nepotřebné ...
PODSTRÁNKY

Klopové kartonové krabice

Klopové kartonové krabice
Klopové kartonové krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly
Přepravní i dárkové kartonové obaly na zásilky, pivo i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace
Folie, obalový a výplňový materiál pro balení a fixaci zboží
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Model Pack Shop Opava Obaly a krabice
WEBOVÁ STRÁNKA
Model Pack Shop Opava
www.packshop.cz
Adresa

Adresa

Nádražní okruh 23
Opava 746 01

pso@modelgroup.com
+420 800 101 077


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.pivni-boxy.czARES
captcha