Pack Shop Opava Obaly a krabice

Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Pack Shop Opava
Obaly a krabice
Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Stejně tak, jako se říká, že šaty dělají člověka, v dnešní době platí, že obal prodává. Ať už chcete vy prodávat své produkty doslova nebo jen hezky zabalit dárek pro babičku, nepostradatelnými pomocníky vám k tomu vždy budou kvalitní, praktické a nápadité obaly a obalové materiály. Uznejte sami, že sebeobyčejněji vypadající výrobek se často pěkným obalem stane neodolatelným.


A právě obaly všeho druhu a materiálu, ať už se jedná o vlnitou lepenku, hladkou nebo kašírovanou lepenku, fólie, balicí papír, celofán a řadu dalšího, nabízí PACK SHOP.

Prodej krabic a jiných obalů přímo od výrobce? Odpověď je PACK SHOP

Mezi vysoce kvalitními výrobky, které firma dodává, najdete kartonové přepravní krabice, papírové skládací krabice, dárkové krabičky všech velikostí a barev, obaly pro posílání poštou, obaly vhodné pro archivaci a do kanceláří, fólie, lepicí a vázací pásky, ale třeba také velmi hezké obaly na víno a jiné lahve. Pytle, sáčky a tašky jsou samozřejmostí.

Výhody nákupu obalového materiálu u PACK SHOPu

Nezáleží na tom, zda potřebujete jeden kus nebo větší množství obalového materiálu, u nás máte vždy možnost okamžitého odběru bez zbytečného čekání. Veškeré zboží, které standardně nabízíme, máme totiž neustále naskladněno a v našem vlastním e-shopu jsme kdykoli připraveni vám pomoci.

Zajistíme i nestandardní obaly pro cokoli

Nabídka produktů, které PACK SHOP nabízí, je opravdu bohatá, o čemž svědčí fakt, že máme nonstop skladem více než 300 druhů obalů. Pokud však jako zákazník sháníte skutečně nestandardní obal podle vašich specifických požadavků, který v naší nabídce nenajdete, samozřejmě máme řešení. V takovémto případě vždy přímo pro vás vymyslíme individuální realizaci.

Jednorázový nábytek z vlnité lepenky na vaši párty  

Vedle klasických obalů v nabídce PACK SHOP najdete i netradiční kousky. Například pro případy, kdy potřebujete jednoduchý, lehký a hlavně mobilní nábytek, existuje možnost nechat si vyrobit jednorázový nábytek z vlnité lepenky. I přes lehký materiál a snadnou přenosnost je tento nábytek stabilní a dostatečně pevný, hodí se tedy jako praktický jednorázový nábytek třeba na venkovní slavnosti, jarmarky a další akce. Velkou výhodou jednorázového nábytku z vlnité lepenky je jeho skladnost – můžete si jej snadno pořídit do zásoby, aniž by vám doma zabíral prostor. Na místo konání akce jej pak snadno přivezete a složíte.

Naše společnost funguje nejen jako e-shop, na kterém nakoupíte snadno a rychle z pohodlí domova, ale naše kamenné pobočky najdete také v centru Opavy a v Praze.

Sháníte-li ty pravé obalové materiály pro vaše podnikání nebo domácnost, navštivte web PACK SHOP, zklamaní rozhodně nebudete.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.packshop.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Každý milovník piva jistě zaznamenal zajímavé obaly, díky kterým je transport z obchodu do ledničky (nebo na některý vhodný schod) pohodlné a snadné. Navíc můžete věnovat pivo jako milou pozornost někomu blízkému. Třeba jako dárek pod stromeček.

Vydáno 29.04.2019
Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez zbytečných nákladů. Pack Shop se jako součást společnosti Model Obaly a.s. zabývá prodejem papírových obalů již od roku 1995. Velkou část nabízeného sortimentu přitom tvoří právě různé typy obalů na potraviny. Kamenné prodejny společnosti najdeme ve městech Opava a Praha, pohodlný nákup pro zákazníky z celé České republiky umožňuje e-shop, který firma provozuje.

Vydáno 27.04.2016
Pack Shop:  Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Co mají společného nové boty, DVD přehrávač a porcelánový servis? Ano, všechny koupíte v krabici. Aniž si to uvědomujeme, krabice a krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí nás obklopují celý život. Krabice jsme nacházeli jako děti pod vánočním stromečkem, do kartonových krabic ukládáme nepotřebné věci, ale i svá osobní tajemství. A protože vám chceme nabízet jen ty nejlepší obalové materiály a krabice, ve kterých bude v bezpečí i to nejkřehčí zboží, zřídili jsme pro vás přehledný e-shop.

Vydáno 25.11.2014Vydáno 29.08.2013
1062 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2016

Kartonové, skládací krabice

Kartonové, skládací krabice

Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace

Folie, obalový a výplňový materiál pro ochranu věcí při přepravě a balení