Akustický průzkum aneb problémy s hlukem odhalí a vyřeší Greif – akustika

Greif-akustika, s.r.o. Měření modelování, snižování hluku Praha

Akustický průzkum aneb problémy s hlukem odhalí a vyřeší Greif – akustika

Greif-akustika vyřeší vaše problémy s hlukem

Hluk je pro většinu lidí nepříjemným faktorem. Přestože je v dnešní době technický pokrok velmi daleko, problém hluku je tady stále s námi. Nezávislá společnost snižující hluk Greif-akustika ale dobře ví, jak na to, a díky více než třicetiletým zkušenostem je v oblasti měření a snižování hluku skutečným odborníkem.

Měření hluku - Greif-akustika

Identifikace zdroje hluku

Společnost Greif-akustika se zaměřuje především na identifikaci zdroje hluku a následnou analýzu problému s hlukem podle stavebně-technických možností. Poté navrhne smysluplné, technicky, ale především také ekonomicky, realizovatelné řešení.

Nestrannost v měření hluku je naše nepsané krédo, takže každému jednotlivému zákazníkovi podáváme skutečně objektivní informace o stavu hlukových emisí i navržených úpravách. Opatření následně dokážeme také zrealizovat, zajistíme kompletní montáž a validaci výsledku.

Společnost Greif-akustika


Odborníci na vše okolo měření hluku a akustiky

Služby společnosti Greif-akustika v oblasti snižování hluku mají široké spektrum. Provádíme akustický průzkum, měření hluku z provozu stacionárních zdrojů a také měření hluku z dopravy i na pracovištích všeho druhu. Provádíme akustický audit a akustický monitoring, zabýváme se stavební akustikou i měřením vibrací v objektech a vibrodiagnostikou strojů a zařízení.


Akustický průzkum, audit a monitoring od Greif-akustika

Pokud potřebujete zjistit stávající zatížení hlukem, například u lokality s průmyslovými areály nebo pro objekt před rekonstrukcí, obraťte se na firmu Greif-akustika. Zjistíme hlukové zatížení jak v denní, tak noční době, které vám pomůže odhalit, jakou využitelnost má vámi vybrané území. Identifikujeme dominantní zdroje hluku a tyto výsledky měření mohou posloužit jako podklad pro účely smluvních vztahů nebo také jako výchozí bod pro projektanta daného protihlukového opatření.

Akustický audit, jehož cílem je najít nedostatky dané stavby, zase poslouží jako podklad k řešení případných nápravných opatření a akustických úprav. Akustický monitoring je pak měření, které se provádí pro úřady státní správy jako průkaz o plnění hygienických limitů v dané lokalitě. Obvykle se pak akustický monitoring provádí opakovaně a je vhodný nejen pro investory a stavební firmy, ale i běžné občany.


Měření hluku ze stacionárních zdrojů a dopravy

Greif-akustika provádí také měření hluku ze stacionárních zdrojů a měření hluku z dopravy, a to z hlediska venkovních, ale také vnitřních prostor. Tato měření mohou posloužit zejména pro potřeby kolaudace.


Měření hluku na pracovištích

Pokud jde o měření hluku na pracovištích, to Greif-akustika provádí jak ve výrobních, tak administrativních prostorách. Výsledky měření hluku na pracovištích opět mohou posloužit například pro potřeby kolaudace. Na základě výpočtu stanovujeme celkovou hlukovou expozici pracovníka, tedy hluk, kterému je zaměstnanec na pracovišti vystaven.

Více informací o akustice najdete na webu společnosti Greif-akustika


Více informací naleznete na našich stránkách  https://greif.cz

Vydáno 30.08.2013
299 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Měření a modelování hluku, akustické studie

Měření a modelování hluku, akustické studie
Máte zájem konzultovat, změřit i snížit celkový hluk? Důležité je identifikovat zdroj hluku, analyzovat problém a následně připravit strategii a odborné řešení, které má za účel vytvořit individuální opatření. Na to však nebudete sami, protože svoje zkušenosti a odbornost vám poskytne společnost ...

Tlumiče hluku, akustické zástěny i protihlukové dveře pro dokonalé odhlučnění vašeho provozu

Tlumiče hluku, akustické zástěny i protihlukové dveře pro dokonalé odhlučnění vašeho provozu
Kompletní protihluková opatření a zvuková izolace na míru? Přesně to nabízí společnost Greif akustika. Zajistíme měření a akustické studie, vyrábíme také kvalitní tlumiče hluku, akustické zástěny, zvukové izolace či protihlukové dveře. Pro malé i velké firmy v oblasti průmyslu i energetiky tak ...

Máte problémy s nadbytečným hlukem? Vyřeší to měření hluku

Máte problémy s nadbytečným hlukem? Vyřeší to měření hluku
Trápí vás soused, který má hlasitého koníčka a věnuje se mu i v nočních hodinách? Počítáte každý večer do tisíce, než kvůli hluku ze silnice usnete? Nebo potřebujte snížit hluk na staveništi, či ve firmě? Neokrádejte se o svoji pohodu ani spánek. S nadbytečným hlukem vám pomůže společnost ...

Akustický průzkum aneb problémy s hlukem odhalí a vyřeší Greif – akustika

Akustický průzkum aneb problémy s hlukem odhalí a vyřeší Greif – akustika
Máte doma, ve firmě či na stavbě problém s hlukem? Obraťte se na společnost Greif – akustika, s.r.o.. Specializujeme se na měření a modelování hluku i akustické studie. Akustický průzkum provádíme pro občanskou, komerční i průmyslovou výstavbu. Na základě měření navrhneme a zajistíme protihluková ...

Komplexní řešení opatření pro snížení hluku levněji, efektivněji a na míru

Komplexní řešení opatření pro snížení hluku levněji, efektivněji a na míru
Společnost Greif-akustika provádí měření a modelování hluku i akustické studie. Vyrábí kvalitní tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty i kontejnery, zvukové izolace a protihlukové dveře s použitím nejmodernějších technologií. Realizuje také protihluková opatření a poskytuje komplexní ...
PODSTRÁNKY

Měření, modelování a snižování hluku

Měření, modelování a snižování hluku
Greif-akustika provádí měření, modelování hluku a realizace protihlukových opatření

Akustické studie

Akustické studie
Akustické studie pro provedení stavby, pro stavební povolení a hlukové studie pro územní řízení a EIA

Akustické výrobky a materiály

Akustické výrobky a materiály
Tlumiče hluku, akustické zástěny, akustické kryty a kontejnery, zvukové izolace, neprůzvučné dveře
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Greif-akustika, s.r.o. Měření modelování, snižování hluku Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Greif-akustika, s.r.o.
greif.cz
Adresa

Adresa

Kubíkova 12/1378
Praha 8 182 00

greif-akustika@greif.cz
+420 286 587 763


Najdete nás také zde:

ARES
captcha