Oleje a maziva od světoznámé značky FUCHS

Společnost FUCHS, jejíž počátky sahají až do roku 1931, je jednou z největších nezávislých olejářských firem na světě. V rámci České republiky zaujímá, co se týče velikosti sortimentu, dokonce první místo. Celoevropský rozměr, stabilní zázemí a bohaté dlouholeté zkušenosti zaručují nejvyšší kvalitu produktů a služeb garantovanou spokojenými zákazníky.

Oleje a maziva značky FUCHS

Výrobce olejů a maziv špičkové kvality

Pod renomovanou značkou FUCHS najdete vysoce hodnotná maziva a oleje pro motorová vozidla a pracovní stroje, využití je tedy velmi široké, a to jak v automobilovém průmyslu, tak i ve stavebnictví, strojírenství, zemědělství a mnoha dalších odvětvích. Důkazem prvotřídní jakosti nabízených produktů je i spolupráce s automobilkou ŠKODA, která oleje značky FUCHS plní do svých nových vozů.

Cílem společnosti je nejen poskytovat špičkovou kvalitu a profesionální služby, ale také vyvíjet stále nové výrobky pro pokrytí veškerých potřeb co nejširšího okruhu spotřebitelů, jejichž názory, poptávka a spokojenost, jsou na prvním místě. Samozřejmostí je také odborné poradenství a široké regionální zastoupení s dopravou až na adresu zákazníků zdarma.

O společnosti FUCHS


Co nabízíme?

* Oleje a maziva pro automobily
Sortiment olejů a maziv pro všechny typy osobních i užitkových vozů je nejširší v celé České republice. V pestré nabídce najdete například motorové, převodové, hydraulické a multifunkční oleje, plastická maziva, nemrznoucí kapaliny či ekologická maziva Planto, a také veškeré příslušenství pro ochranu a údržbu vozidla.

*Průmyslové oleje a maziva
Oleje a maziva pro mnoho odvětví průmyslu s nejrůznějším použitím od hydraulických systémů a ložisek až po technologické kapaliny pro všechny oblasti zpracování kovů. Součástí nabídky jsou i oleje a maziva vyvinutá na základě individuálních potřeb provozů vyžadujících speciální produkty přizpůsobené náročným podmínkám.

*Technický servis
Společnost FUCHS poskytuje také služby v oblasti čištění a údržby strojů a disponuje veškerým vybavením a kvalifikovaným personálem pro co nejrychlejší a nejkvalitnější péči o zákazníka v rámci regionu. Bezpečná přeprava strojů a nářadí z místa určení a zpět, a pravidelná školení techniků, jsou samozřejmostí.


Více informací o společnosti FUCHS a produktech nejvyšší jakosti najdete na webových stránkách www.fuchs-oil.cz nebo na pobočkách v Praze, Brně či Ostravě.

Produkty společnosti FUCHS


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fuchs.com/cz/cs/

Vydáno 30.08.2013
871 Zhlédnutí
Topováno 03.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití

FUCHS to jsou maziva a oleje pro širokou oblast použití
Jejich sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva, a proto jejich výrobky pomáhají udržet stroje, zařízení i automobily neustále v chodu. Jejich sortiment se hodí pro oblast průmyslu, automobilů, stavebnictví a zemědělství.

Kvalitní maziva a oleje pro automobily, kamiony i stavební a zemědělské stroje

Kvalitní maziva a oleje pro automobily, kamiony i stavební a zemědělské stroje
Specialista na oleje a maziva pro automobilový průmysl, společnost FUCHS, je firma s bohatou historií, která se začala psát již roku 1931. V České republice jí, co se sortimentu týče, patří první místo a i ve světě patří mezi největší nezávislé olejářské firmy.

Oleje a maziva pro správný chod aut i strojů

Oleje a maziva pro správný chod aut i strojů
Oleje a maziva jsou důležité látky, které napomáhají hladkému chodu mnoha procesů díky tomu, že například snižují tření. Používají se jak u automobilů, tak u celé řady strojů v mnoha průmyslových odvětvích, kde jsou součástí například hydraulických systémů nebo ložisek. Motorové oleje nebo ...
PODSTRÁNKY

Oleje a maziva Automotive

Oleje a maziva Automotive
Maziva a oleje pro automobily, kamiony, stavební i zemědělské stroje

Oleje, maziva a kapaliny pro průmysl

Oleje, maziva a kapaliny pro průmysl
Maziva, oleje a technologické kapaliny pro průmyslové využití

Oleje TITAN

Oleje TITAN
Motorové a převodové oleje TITAN jsou zárukou kvality
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.
www.fuchs.com
Adresa

Adresa

Černokostelecká 2539
Říčany 251 01

fuchs.praha@fuchs-oil.cz
+420 323 637 793


Najdete nás také zde:

ARES
captcha