Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

jirina.hazova@post.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 602 192 910

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

náměstí starosty Pavla 14
Kladno 272 01

Komplexní advokátní služby JUDr. Jiřiny Hážové v Kladně

JUDr. Jiřina Hážová nabízí komplexní právní služby v Kladně, zahrnující oblasti občanského, obchodního, bytového a rodinného práva. Její praxe je zaměřena na poskytování precizních a diskrétních služeb s individuálním přístupem ke každému klientovi. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro řešení vašich právních záležitostí, neváhejte se na ni obrátit.

Široká škála právních služeb

JUDr. Jiřina Hážová poskytuje široké spektrum právních služeb, které zahrnují občanské, obchodní, bytové i rodinné právo. V oblasti občanského práva se zaměřuje na řešení sporů, dědictví, smluvní agendu a ochranu osobních práv. Obchodní právo pokrývá poradenství pro podnikatele, zakládání a změny společností, řešení obchodních sporů a právní podporu při jednáních a smlouvách. Bytové právo zahrnuje problematiku nájmů, vlastnických vztahů a sousedských sporů. V oblasti rodinného práva nabízí pomoc při rozvodech, úpravách péče o děti, vypořádání společného jmění manželů a dalších rodinných záležitostech. Ať už potřebujete právní pomoc při rozvodu, v oblasti společného jmění manželů nebo při řešení obchodních sporů, můžete se spolehnout na její odborné znalosti a zkušenosti.

Získejte více informací o právních službách JUDr. Jiřiny Hážové

Individuální přístup ke každému klientovi

Každý klient je pro JUDr. Jiřinu Hážovou jedinečný. Přistupuje k němu s maximální péčí a pozorností, aby zajistila, že jeho právní záležitosti budou vyřešeny efektivně a s ohledem na jeho specifické potřeby a okolnosti. Tento individuální přístup zaručuje vysokou míru spokojenosti klientů. Při každé konzultaci se snaží důkladně pochopit situaci klienta a navrhnout nejvhodnější řešení, které by co nejlépe odpovídalo jeho potřebám.

Zjistěte více o přístupu JUDr. Jiřiny Hážové ke klientům

Diskrétnost a profesionalita

Diskrétnost je základním kamenem praxe JUDr. Jiřiny Hážové. Všechny informace a záležitosti klientů jsou řešeny s nejvyšší mírou důvěrnosti a profesionality. Můžete se spolehnout, že vaše právní záležitosti budou v bezpečných rukou. Každý případ je zpracováván s maximální pečlivostí, aby byla zajištěna nejen právní jistota, ale také spokojenost klienta.

Přečtěte si více o profesionalitě JUDr. Jiřiny Hážové

Právní služby v srdci Kladna

Advokátní kancelář JUDr. Jiřiny Hážové se nachází na náměstí starosty Pavla 14 v Kladně. Její centrální poloha zajišťuje snadnou dostupnost pro všechny klienty. Neváhejte ji kontaktovat a domluvit si konzultaci přímo v kanceláři. Klientům je k dispozici v příjemném a diskrétním prostředí, kde mohou pohodlně projednat své právní záležitosti.

Kontaktujte JUDr. Jiřinu Hážovou a domluvte si konzultaci


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Právnické a advokátní služby

AKTUÁLNÍ MICROSITE


Kontakty

Hážová Jiřina, JUDr., advokátka
náměstí starosty Pavla 14
Kladno 272 01
GPS: 50°8′47.69″ N, 14°6′11.81″ E

50°8′47.69″ N, 14°6′11.81″ E

QR kód firmy Hážová Jiřina, JUDr., advokátka
WEBOVÁ STRÁNKA Hážová Jiřina, JUDr., advokátka
Adresa

Adresa

náměstí starosty Pavla 14
Kladno 272 01

jirina.hazova@post.cz
+420 602 192 910

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

náměstí starosty Pavla 14
Kladno 272 01

GPS50°8′47.69″ N, 14°6′11.81″ E

Plánování trasy

náměstí starosty Pavla 14 Kladno 27201