Nová třída od Mercedesu – Třída CLA

Mercedes-Benz, jeden z největších německých prémiových výrobců vozidel, v dubnu 2013 oficiálně uvedl na český trh horkou novinku – vůz Mercedes CLA s pohonem předních kol. Čtyřdveřové kupé osloví zejména mladší zákazníky svým moderním designem a sportovním nádechem.


Trojcípá hvězda, která je symbolem značky Mercedes, září po celém světě už více než 100 let. Tentokrát přichází s modelem CLA, který je revoluční novinkou upoutávající jak svými unikátními vlastnostmi, tak i nepřehlédnutelným vzhledem. Tento model budoucnosti patří mezi špičku a splňuje i ty nejnáročnější požadavky kladené na skvělé kupé.

Nový Mercedes CLA láká designem i cenou

Třída CLA se vyznačuje především nekonvenčním designem, který ocení zvláště mladší generace. Dynamický tvar doplněný avantgardními detaily zaručeně upoutá pozornost na první pohled, linie vozu dodávají tomuto novému přírůstku do rodiny Mercedes-Benz sportovní výraz, aniž by ztratil na eleganci manažerského vozu. Jedinečnost Mercedesu CLA tkví i v proporcích a aerodynamických vlastnostech, díky kterým je zajištěn optimální odpor vzduchu. Na interiéru vozu je rovněž patrné, že se nedrží zažitých konvencí. Osobitý vzhled přístrojové desky i pohodlných sedadel přímo vzbuzuje chuť na projížďku tímto nestandardním „sporťákem“.

Přes komfortní vlastnosti Mercedesu CLA srovnatelnými s kupé střední třídy o poznání dražšími, se jeho cena pohybuje ve standardní výbavě od 713.900 Kč vč. DPH. Standardní výbava třídy CLA zahrnuje například klimatizaci, audiosoustavu s bluetooth handsfree, 7 airbagů či „asistenta“ pro prevenci kolize při parkování nebo v hustém provozu.

Samozřejmostí jsou i další možnosti vylepšení vozidla v interiéru i exteriéru díky atraktivním výbavovým řadám Night, Exclusive a AMG Exclusive.

M 3000, a.s.: prodej, servis a odborné poradenství

Společnost M 3000, a.s. se již od roku 1998 zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních a užitkových vozidel Mercedes-Benz a Mercedes-AMG po celé České republice. Má tedy velmi bohaté zkušenosti, které spolu s profesionálním přístupem a vstřícností k individuálním požadavkům zaručují plnou spokojenost zákazníků. Prodejci, technici i mechanici jsou pravidelně školeni o novinkách ve svém oboru, aby mohli poskytovat služby na špičkové úrovni. 

Více informací o společnosti M 3000 a vozech Mercedes CLA se dozvíte na webových stránkách www.m3000.cz nebo navštivte prodejnu a servis v Praze v Šaldově ulici.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.m3000.cz

Vydáno 30.08.2013
276 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA M 3000, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
M 3000, a.s.
www.m3000.cz
Adresa

Adresa

Šaldova 36
Praha 8 - Karlín 186 00

info@m3000as.cz
+420 222 896 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha