Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

m.jancuk@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 606 876 597

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

čp. 102
Lampertice 541 01

Kompletní stavební řešení s tradicí od roku 1990

Pokud toužíte po dokonalém domově, je firma Stavební práce Miloslav Jančuk tou správnou volbou. Na trhu působí již od roku 1990 a nabízí širokou škálu stavebních služeb v okrese Trutnov. Provádí vše od průmyslových a bytových staveb, přes rekonstrukce a opravy až po dokončovací práce a instalatérské služby. Důraz klade především na kvalitu provedení, použití certifikovaných materiálů a dodržování stanovených termínů. Současně nabízí také dodávku a montáž ČOV, biologických filtrů a septiků, kompletní zednické a sádrokartonářské práce a v neposlední řadě také zemní práce, včetně terénních úprav.

Profesionální přístup, férové ceny a garance kvality

Firma Stavební práce Miloslav Jančuk se vyznačuje kvalitním provedením, profesionálním přístupem a férovými cenami a spolupracuje s renomovanými dodavateli materiálů a technologií. Zákazníci mohou očekávat nejen profesionální přístup, ale i vysokou úroveň zpracování a použití kvalitních materiálů. Má také bohaté reference od spokojených zákazníků a klade důraz na detail a spokojenost klienta, což je patrné z každého dokončeného projektu. Důkazem dobré práce jsou desítky úspěšně zrealizovaných zakázek po celém regionu a stálí spokojení klienti.

Komplexní stavební služby od rekonstrukcí po zemní práce

Komplexní stavební služby od rekonstrukcí po zemní práce

Mezi její hlavní činnosti patří rekonstrukce domů, bytů a kancelářských prostor včetně kompletních zednických a sádrokartonářských prací a rozvodů vody a topení, realizace půdních vestaveb, pokrývačské a klempířské práce. Dále nabízí dodávku a montáže ČOV, biologických filtrů a septiků. Vždy klade důraz na precizní řemeslné zpracování a používání kvalitních materiálů. Firma Stavební práce Miloslav Jančuk se zabývá také činností v oblasti zemních prací. Provádí výkopové práce, terénní úpravy zahrnující modelace terénu, úpravu svahů, zavážky, drenážní práce a další speciální úkony. Provádí také úpravy související s výstavbou, jako jsou výkopy, zhutňování, výkopy základových rýh, odtěžení ornice a další práce potřebné pro zahájení výstavby.

Tradice, kvalita a osobní přístup pro Váš vysněný projekt

Pokud hledáte spolehlivého a profesionálního partnera pro jakoukoli stavební činnost rekonstrukcí a oprav až po zemní práce, obraťte se na Stavební práce Miloslav Jančuk - firmu s tradicí a osobním přístupem, která zaručuje svým zákazníkům kvalitní provedení všech stavebních prací od začátku do konce. Svěřte svůj vysněný projekt do rukou zkušených odborníků.

Široká škála stavebních služeb v okrese Trutnov


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Pokrývačské a klempířské práceSádrokartonářské práceZemní a výkopové práceNová bytová výstavbaNová nebytová výstavba

Kontakty

Stavební práce Miloslav Jančuk
čp. 102
Lampertice 541 01
GPS: 50°39′56.84″ N, 15°56′51.36″ E

50°39′56.84″ N, 15°56′51.36″ E

QR kód firmy Stavební práce Miloslav Jančuk
WEBOVÁ STRÁNKA Stavební práce Miloslav Jančuk
Adresa

Adresa

čp. 102
Lampertice 541 01

m.jancuk@seznam.cz
+420 606 876 597

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

čp. 102
Lampertice 541 01

GPS50°39′56.84″ N, 15°56′51.36″ E

Plánování trasy

čp. 102 Lampertice 54101