Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

masopust@komorasns.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 266 721 811

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Freyova 82/27
Praha 9 190 00

Podnikatelské mise na Ukrajinu a investiční příležitosti v Uzbekistánu

Podnikatelské mise na Ukrajinu a investiční příležitosti v Uzbekistánu představují jedinečnou šanci pro české podnikatele rozšířit své aktivity a navázat nové obchodní vztahy. Tyto mise a příležitosti umožňují získat cenné informace o místním trhu a setkat se s klíčovými partnery v daných regionech.

Podnikatelské mise na Ukrajinu

Podnikatelské mise na Ukrajinu jsou organizovány ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR a Business klubem Ukrajina. Tyto mise se zaměřují na návštěvu klíčových regionů, jako jsou Lvovská, Ivano-Frankivská a Ternopilská oblast. Účastníci mají možnost setkat se s místními podnikateli, navštívit významné firmy a zúčastnit se odborných seminářů. Cílem je navázat nové obchodní kontakty, prozkoumat možnosti spolupráce a získat důležité informace o podnikatelském prostředí na Ukrajině.

Více o podnikatelských misích na Ukrajinu

Investiční příležitosti v Uzbekistánu

Uzbekistán, země bohatá na přírodní zdroje a s rychle rostoucí ekonomikou, nabízí mnoho investičních příležitostí. Investoři mohou těžit z příznivého investičního klimatu, podpory ze strany vlády a rozvíjející se infrastruktury. Mezi nejperspektivnější sektory pro investice patří energetika, zemědělství, stavebnictví a technologie. Uzbekistán aktivně podporuje zahraniční investice a nabízí různé pobídky a programy pro usnadnění vstupu na trh.

Více o investičních příležitostech v Uzbekistánu

Jak se zapojit do podnikatelských misí

Podnikatelské mise jsou skvělou příležitostí pro české firmy, které chtějí expandovat na nové trhy a navázat mezinárodní obchodní vztahy. Pro zapojení do misí na Ukrajinu nebo získání více informací o investičních příležitostech v Uzbekistánu se mohou podnikatelé obrátit na Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR nebo příslušné obchodní komory. Účast na těchto akcích umožňuje nejen získat cenné kontakty, ale také hlubší porozumění místním trhům a jejich specifikům.

Informace o zapojení do podnikatelských misí

Výhody účasti na podnikatelských misích

Účast na podnikatelských misích přináší mnoho výhod, včetně možnosti osobního setkání s klíčovými partnery, získání aktuálních informací o tržních podmínkách a identifikace nových obchodních příležitostí. Tyto mise také pomáhají podnikatelům lépe se orientovat v místním podnikatelském prostředí a získat konkurenční výhodu na nových trzích.

Proč se účastnit podnikatelských misí


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Úřady veřejné správy

Podstránky

Komora VE&SA

Česká komora pro obchod se státy východní Evropy a střední Asie

Česká komora pro obchod se státy východní Evropy a střední Asie (Komora VE&SA) je speciální obchodní komora, která podporuje hospodářskou spolupráci mezi českými podnikateli a jejich partnery v regionu bývalého Sovětského svazu. Komora VE&SA byla založena v roce 1997 Hospodářskou komorou ČR a v roce 2022 změnila svůj název a priority v reakci na mezinárodně-politickou situaci a události v zájmových zemích.

Akce, mise, zpravodajství

Akce, mise, zpravodajství Komory VE&SA

Posláním Komory VE&SA je pomáhat českým podnikům rozvíjet a upevňovat obchodní vztahy s podnikatelskými subjekty v zemích východní Evropy a střední Asie, které jsou pro Českou republiku strategickými partnery a potenciálními trhy. Komora VE&SA chce být mostem mezi českými a zahraničními podnikateli, kteří hledají vzájemně výhodnou spolupráci a nové příležitosti.

Podpora českých podnikatelských subjektů

Formy podpory českých podnikatelů v zemích východní Evropy a střední Asie

Česká komora pro obchod se státy východní Evropy a střední Asie (Komora VE&SA) je svojí činností zaměřena na podporu hospodářské spolupráce mezi českými podnikateli a jejich partnery v regionu bývalého Sovětského svazu. Komora VE&SA nabízí svým členům i nečlenům řadu aktivit a služeb, které jim pomáhají s jejich podnikáním v zájmových zemích. Komora VE&SA také informuje o aktuálním dění, příležitostech a rizicích v oblasti mezinárodního obchodu.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Posilování obchodních vztahů s Východní Evropou a Střední Asií

Posilování obchodních vztahů s Východní Evropou a Střední Asií

Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie je klíčovým partnerem pro podniky směřující k rozvoji obchodních vztahů v těchto ...

Podpora českých podnikatelských subjektů v jejich obchodních aktivitách na trzích zájmových zemí

Podpora českých podnikatelských subjektů v jejich obchodních aktivitách na trzích zájmových zemí

Komora pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komora podporuje české podnikatelské subjekty v jejich obchodních aktivitách na trzích ...


Kontakty

Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie
Freyova 82/27
Praha 9 190 00
GPS: 50°6′29.81″ N, 14°30′4.79″ E

50°6′29.81″ N, 14°30′4.79″ E

QR kód firmy Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie
WEBOVÁ STRÁNKA Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie Komora VE&SA (dříve Komora SNS)
Adresa

Adresa

Freyova 82/27
Praha 9 190 00

masopust@komorasns.cz
+420 266 721 811

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Komora VE&SA

Komora VE&SA

Akce, mise, zpravodajství

Akce, mise, zpravodajství

Podpora českých podnikatelských subjektů

Podpora českých podnikatelských subjektů

Kde nás najdete

Freyova 82/27
Praha 9 190 00

GPS50°6′29.81″ N, 14°30′4.79″ E

Plánování trasy

Freyova 82/27 Praha 9 19000

Prospekty

Certifikát kvality firmy