Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

fachr.les@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 608 779 100

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Vrchoviny 41
Nové Město nad Metují 549 01

FACHR s.r.o.: Vaše kompletní řešení pro lesnictví a dřevařské služby

Společnost FACHR s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti lesnictví, zahrnující výkup a prodej dřeva, lesních pozemků a profesionální péči o lesy. Díky mnohaletým zkušenostem a využívání moderních technologií garantují maximální kvalitu a efektivitu ve všech činnostech. Služby zahrnují těžbu dřeva, štěpkování, pěstební práce, kácení a dopravu dřeva. Jejich základna se nachází v Novém Městě nad Metují, ale působí po celé České republice. Zjistěte více o tom, jak mohou pomoci i Vám s Vašimi lesními pozemky a dřevem.

Výkup a prodej dřeva: Rychlé jednání a platby

Společnost FACHR s.r.o. nabízí výkup dřeva po celé České republice. Výkup je možný přímo v lese nebo na skladovaném prostoru. Využívají vlastní stroje, které umožňují efektivní těžbu a přepravu dřeva. Mezi přednosti patří rychlé jednání a rychlé platby. Dřevo je možné nabídnout prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře. Společnost rovněž prodává palivové dřevo, které dodává pouze neštípané. Nabídka zahrnuje měkké i tvrdé dříví, vhodné pro různé účely.

Výkup a prodej dřeva - bližší informace naleznete zde:

Výkup lesních pozemků po celé České republice

FACHR s.r.o. vykupuje lesní pozemky po celé České republice, ať už se jedná o pozemky se zásobou dřeva nebo vytěžené plochy. Společnost nabízí kompletní zajištění agendy prodeje, což znamená, že se postará o veškerou administrativu spojenou s prodejem. Pokud se rozhodnete prodat svůj les, postačí dodat potřebné dokumenty a společnost se postará o zbytek. Výkup probíhá rychle a efektivně, což šetří čas i peníze.

Více o výkupu pozemků a lesů naleznete zde:

Profesionální správa lesů a pěstební práce

FACHR s.r.o. nabízí široké spektrum pěstebních prací a odborné správy lesů. Služby zahrnují zalesňování, prořezávky, ochranu lesa, oplocování kultur, chemickou ochranu proti škůdcům a další činnosti. Společnost používá moderní technologie a postupy, které zajišťují efektivní a udržitelné hospodaření s lesy. Profesionální přístup zaručuje vysokou kvalitu všech poskytovaných služeb.

Zjistěte více o pěstebních pracích na tomto odkazu:

Doprava a logistika dřeva po celé České republice

FACHR s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti dopravy dřeva. Moderní vozový park a zkušený personál zajišťují vysokou úroveň kvality a efektivity. Služby zahrnují přepravu dlouhého i krátkého dříví, sypkých materiálů a sazenic. Hlavní základna se nachází v Novém Městě nad Metují, ale doprava je možná po celé České republice. Společnost dbá na ekologické standardy, všechna vozidla splňují emisní limity EURO3 a EURO5.

Navštivte web společnosti FACHR s.r.o. a zjistěte více o jejich službách


FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Lesní hospodářstvíTěžba a zpracování dřeva

Kontakty

FACHR s.r.o.
Vrchoviny 41
Nové Město nad Metují 549 01
GPS: 50°22′5.88″ N, 16°8′19.9″ E

50°22′5.88″ N, 16°8′19.9″ E

QR kód firmy FACHR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA FACHR s.r.o. lesnictví

WEBOVÁ STRÁNKA

FACHR s.r.o.
www.fachr.cz

Adresa

Adresa

Vrchoviny 41
Nové Město nad Metují 549 01

fachr.les@seznam.cz
+420 608 779 100

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Vrchoviny 41
Nové Město nad Metují 549 01

GPS50°22′5.88″ N, 16°8′19.9″ E

Plánování trasy

Vrchoviny 41 Nové Město nad Metují 54901

Prospekty

Certifikát kvality firmy