Manuální terapie - chiropraxe Praha, mobilizace neboli srovnání kostrče od specialisty

MONADA spol. s r.o. Klinika komplexní rehabilitace Praha

Manuální terapie - chiropraxe Praha, mobilizace neboli srovnání kostrče od specialisty

MONADA spol. s r.o.
Klinika komplexní rehabilitace Praha
Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Klinika komplexní rehabilitace MONADA poskytuje veškeré rehabilitační služby pro pacienty po úrazech, operacích a při akutních i chronických bolestech, a to v nadstandardní kvalitě a v příjemném prostředí. Kromě léčebných procedur se na klinice pořádají i kurzy fyzioterapie pod záštitou Ministerstva zdravotnictví a unie fyzioterapeutů ČR.

MONADA spol. s r.o., Praha: Nadstandardní péče pro pacienty v rehabilitaci

Klinika komplexní rehabilitace

Klinika Monada byla založena již v roce 1992 jako jedno z prvních soukromých zdravotnických zařízení v ČR. Zkušení odborníci zde zajišťují komplexní péči o pacienty, jejímž základem je léčba nejen dílčích obtíží, ale veškerých problémů, které nepříjemné příznaky způsobují. Jedině tak lze dosáhnout úplného vyléčení a zamezit vracejícím se potížím. Zdravotní péče na klinice spojuje klasickou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny pro dokonalou harmonii tělesné i duševní stránky pacienta.

Zakladatelem kliniky byl jeden z nejzkušenějších českých odborníků v oboru rehabilitace, MUDr. Jiří Marek, který zavedl do praxe komplexní léčbu tělesné i psychické složky pacientů. Na jeho odkaz navazuje i současné vedení kliniky v čele s dcerou tohoto významného odborníka Dr. Kateřinou Markovou.

Pacientům je zde poskytována nadstandardní péče od systematicky proškolovaných odborníků, kteří jsou autory mnoha odborných publikací v oblastech neurologie, neurochirurgie, psychologie, rehabilitace, fyzioterapie, přírodní medicíny a dalších oborech.

Na klinice je k dispozici i lůžkové oddělení s kapacitou 12 lůžek pro maximální efektivitu procesu rehabilitace a co nejrychlejší vrácení se do běžného pracovního procesu.

Monada - klinika komplexní rehabilitace


Léčebné metody prováděné na klinice Monada

FYZIOTERAPIE
Fyzioterapeutické metody jsou využívány v případě chronických a akutních bolestí zad, končetin, páteře, plotének, kloubů, po operacích a úrazech páteře, při svalových obtížích, migrénách, problémech pánevního dna, dyplazii kloubů, vývojových, neurologických a psychosomatických poruchách. Fyzioterapie využívá nejrůznějších prověřených metod dle daného problému od dechové gymnastiky přes reflexní masáže po terapii laserem, magnetem či ultrazvukem.

AKUPUNKTURA
Tato tradiční orientální terapie je založena na základních principech existence energie a hmoty, které musejí být v neustálé rovnováze. Je-li tato rovnováha porušena, přichází nemoc. Akupunktura má za cíl tyto dvě složky opět harmonizovat a tím i pacienta uzdravit.

CHIROPRAXE
Manuální terapie je využívána zejména v případech bolestivých stavů páteře, svalů, kostí, plotének, kloubů, hlavy, po úrazech či při léčbě ženské sterility.

LASEROVÁ TERAPIE
Terapeutický laser se hojně využívá při léčbě pohybového aparátu, ale také pro rychlé a bezbolestné hojení jizev.

DALŠÍ METODY
Mezi další metody využívané na klinice patří např. psychoterapie, neurologická vyšetření, přírodní medicína, péče o sportovce, relaxační a rehabilitační koupele a masáže a další klasické i méně známé prostředky pro komplexní léčbu pacienta.

Léčebné metodyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.monada.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Akupunktura a další léčebné metody na klinice Monada

Pojmy jako akupunktura, fyzioterapie, chiropraxe nebo jen přírodní medicína už slyšel asi každý. Zdaleka ne všichni však tyto léčebné metody považují za přínosné. Lidé jsou často nedostatečně informovaní o jejich účincích a působení. Pokud máte dojem, že klasická medicína neřeší vaše problémy dostatečně do hloubky, obraťte se na společnost MONADA, která používá alternativní léčebné metody, jejichž úkolem je řešit jádro problému, nikoli jen jeho následky.

Vydáno 10.02.2017
Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.

Vydáno 22.03.2018
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.

Vydáno 23.02.2016Vydáno 30.08.2013
813 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2017

Ambulantní a lůžková část

Ambulantní a lůžková část

Komplexní rehabilitační péče, ambulance a lůžková část pro pacienty po operacích

Léčebné metody

Léčebné metody

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Rehabilitace a masáže

Rehabilitace a masáže

Masáž klasická, lymfatická, lávovými kameny, aromatická, reflexní a léčba akupunkturou