Školní a kancelářské potřeby s rozvozem po Praze zdarma

Velkoobchod a maloobchod s papírem všeho druhu, školními a kancelářskými potřebami a veškerými produkty pro zajištění chodu každé firmy zajišťuje kvalitní služby s rozvozem v rámci Prahy zcela zdarma. Produkty firmy Mrakeš jsou zárukou kvality, neboť mají svůj původ v prověřených českých papírnách

Školní a kancelářské potřeby s rozvozem po Praze zdarma

Pohodlná a rychlá dodávka až k vám

Společnost Mrakeš je rodinná firma působící na trhu více než 22 let v oblasti velkoobchodního i maloobchodního prodeje papíru, kancelářských a školních potřeb. V prodejně na Praze 4 najdete veškeré kancelářské potřeby pro malé i velké firmy s možností dodání přímo na adresu sídla, školní potřeby, papíry všeho druhu, obálky, pokladní kotouče a spoustu dalších produktů pro bezproblémové zajištění administrativních a jiných služeb souvisejících s provozem. Zájemci mohou využít služby bezplatného rozvozu v rámci Prahy zdarma.

Firma upřednostňuje produkty českých výrobců, které nabízí za příznivé ceny. Spolupracuje se známými českými papírnami KRPA ENVELOPE, KRPA FORM a PAPÍRNY BRNO, jejichž sortiment a služby jsou kvalitní a léty prověřené.

Balíčky pro školy šité na míru

Potřeby pro školy jsou dodávány podle individuálních požadavků buď volně ložené na paletách, nebo jako speciální balíčky sestavené na míru požadavkům zákazníků. V nabídce najdete sešity z bílého i recyklovaného papíru, tužky a pastelky, křídy, vodovky, plastelínu, bílé a barevné papíry na kreslení či vyrábění, popisovače a mnoho dalšího z pestré škály sortimentu. Možnost balíčků na zakázku lze využít nejen pro prvňáčky, kterým tato „startovní sada“ ulehčí první krůčky za vzděláním. Velké zakázky na první školní den je vhodné objednat do konce června, aby byla zaručena bezproblémová včasná dodávka.

Veškeré vybavení kanceláře na jednom místě

Kancelářské potřeby od společnosti Mrakeš lze objednat pohodlně přes internet a nechat si zásilku doručit přímo do sídla firmy. V nabídce najdete nejen základní vybavení pro administrativní práce, ale i potisky obálek, vybavení pro mzdové účtárny a účetní firmy, pokladní kotouče do prodejen a další kancelářské a provozní potřeby pro malé i velké společnosti.

Více informací včetně aktuálního ceníku společnosti Mrakeš naleznete na webových stránkách www.mrakes.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mrakes.cz

Vydáno 30.08.2013
859 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance
Do vašich škol, školek, kanceláří i pro domácí použití dodáváme různé druhy papíru, pořadače, samolepky, bloky, obálky, obaly, lepidla, děrovačky, sešity, barevné papíry a kartony (čtvrtky) i mnohé další produkty. Firma Mrakeš je váš spolehlivý velko- i maloobchod s opravdu rozsáhlým sortimentem ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha
www.mrakes.cz
Adresa

Adresa

Novodvorská 1176
Praha 4 142 00

mrakes@mrakes.cz
+420 241 495 001


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha