Kurzy a školení soft skills pro TOP management a střední management

Společnost TLC - Top Language Centre se kromě jazykových a IT kurzů, překladů a tlumočení specializuje na školení soft skills neboli měkkých dovedností. Soft skills si vydobývají v současném podnikání stále důležitější pozici, a tak se pomalu dostáváme do situace, ve které kdo soft skills neovládá, jako by nebyl. Specifickou skupinou pracovníků, kteří soft skills potřebují dnes a denně, jsou pracovníci top managementu a středního managementu.


Společnost TLC - Top Language Centre se touto cestou rozhodla bojovat s faktem, že soft skills sice potřebují všichni TOP manažeři, ale přitom až 95 % pracovníků TOP managementu není spokojeno s tradiční tuzemskou nabídkou školení a kurzů. Proto sestavila jedinečné portfolio specializovaných školení soft skills právě pro TOP management a střední management.

Proč jsou kurzy a školení soft skills pro TOP management tak důležité?

Školení a kurzy soft skills jsou pro TOP management vhodné hned z několika důvodů. Na rozdíl od zaměstnanců nemají členové TOP managementu nadřízené, za kterými by mohli chodit pro potřebnou radu. TOP manageři také většinou nemají prostor k vyhledávání novinek, i když by se o ně běžně rádi zajímali. V každodenním pracovním shonu si navíc nemohou dovolit výměnu zkušeností. V neposlední řadě jsou členové TOP managementu obvykle velice tvořivé a hravé osobnosti, avšak ve své pracovní praxi řeší především problémy a náročná rozhodnutí. Proto TLC – Top Language Centre pro členy TOP managementu a středního managementu připravuje specializované kurzy soft skills, kde je toto vše možné.

10 speciálních školení soft skills pro TOP management a střední management

K tématům deseti nejoblíbenějších druhů školení a kurzů soft skills připravovaných společností TLC - Top Language Centre patří:

  • první pomoc při stresu
  • rozvoj empatie
  • jak rychle získat pozornost
  • jak se posunout dál
  • interkulturní workshop
  • jak řešit konflikty
  • plánování času
  • jak přenést zodpovědnost
  • jak si nebrat věci osobně
  • jak se vyhnout manipulaci

Kurzy soft skills s individuálním přístupem přesně na míru

Každý vzdělávací program TLC včetně školení soft skills pro top management a střední management je přitom připraven pro účastníky přímo na míru – po analýze vzdělávacích potřeb. Samozřejmostí před každým kurzem soft skills, ale také ostatními, je osobní konzultace specialistů TLC s vedením, dotazníkové šetření u zaměstnanců a případně také úvodní workshop.

Stejně tak, jako je tomu u obsahu školení soft skills, je podle individuálních potřeb a požadavků klienta přizpůsobována také forma, délka trvání, doba i místo školení s kvalifikovaným lektorem. Díky tomuto individuálnímu přístupu mohou být školení soft skills pořádané TLC - Top Language Centre maximálně efektivní.

 

 

Více informací o kurzech a školeních soft skills pro TOP management a střední management najdete ZDE.

 

 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tlc.cz

Vydáno 01.09.2013
1161 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TLC Trainings and Languages, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TLC Trainings and Languages, s.r.o.
www.tlc.cz
Adresa

Adresa

Pražákova 1008/69 (AZ Tower)
Brno 639 00

info@tlc.cz
+420 533 433 900


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha