Nepodceňujte sílu papírové krabice

V čase, kdy vzhled hraje ve světě obchodu a reklamy významnou roli, je kladen velký důraz také na design obalů včetně krabic. Neúprosný trh zkrátka vyžaduje, aby tištěné obaly a obalové produkty měly vysoce reprezentativní vzhled. Zajímavě řešený obal nebo krabice s potiskem zkrátka zaujme a na tom se nic nezmění. Na druhou stranu ale není radno zapomínat na kvalitní provedení obalového materiálu.


Krabice, to není jenom obyčejný papír.

Společnost AKART CZ je českým výrobcem a dodavatelem kartonových krabic a obalů z vlnité i hladké lepenky, průmyslových, přepravních a spotřebitelských obalů, různých typů obalů na míru včetně prokladů, fixačních mřížek a mnoha dalších produktů z oblasti obalových materiálů.

Druhy potisku krabic od firmy AKART

Potisk různého druhu je možné použít nejen na průmyslovou kartonáž, ale také například na krabice, které je třeba opatřit reklamními značkami, firemním logem nebo jakýmikoli jinými údaji. Krabice s potiskem AKART vyrábí hned několika možnými technologiemi.

Krabice s potiskem: Digitální tisk již od jednoho kusu

Tradiční technologií pro výrobu krabic s potiskem je vícebarevný flexotisk. Krabice s potiskem ale mohou vznikat také prostřednictvím digitálního tisku, který má četné využití zejména při výrobě reklamních poutačů či stojanů. Výhodou digitálního tisku je, že je u něj možný potisk již od jednotlivých kusů obalů nebo krabic.

Potřebujete velké množství kvalitních krabic s potiskem? Ofset to jistí

Vysoce kvalitní ofsetový tisk je pak vhodný zejména pro krabice s potiskem vyráběných ve velkých sériích. Většinou tento postup v AKARTu provádíme tak, že tiskneme potisk na hladkou lepenku, kterou poté na krabici lepíme. Ofsetovým tiskem natištěné plochy se takzvaně nakašírují, neboli nalepí, na podklad z lepenky. Ten může být buď vlnitý, nebo hladký. A co je nesmírnou výhodou tohoto zdánlivě složitého postupu výroby? Díky ofsetu mohou vzniknout obaly a krabice s potiskem o velmi vysoké kvalitě.

Povrchová úprava krabic lakováním nebo pomocí fólie

Povrch krabice nebo jiného kartonového povrchu je však možné také jinak povrchově upravit, než je právě pomocí tisku. AKART provádí také exkluzivní zušlechtění povrchu krabic a kartonáže obecně prostřednictvím lakování nebo lepení speciálních fólií.

100% obalové služby

Kromě výroby krabic s potiskem různých druhů a dalších produktů firmy se AKART zaměřuje také na plastové obaly, dřevěné bedny nebo papírové tubusy, u kterých je obdobně jako u krabic možná speciální úprava, která zajistí jejich naprostou voděodolnost. Portfolio společnosti je skutečně široké.

Skvělá logistika a efektivní rozmístění skladů

Protože jedním z hesel firmy AKART je, že obal nestačí jen kvalitně vyrobit, ale také včas a na správné místo dodat a zároveň dokázat zajistit kvalitní komunikaci a servis, vyznačuje se firma mimo jiné efektivním rozmístěním skladů a perfektně zařízenou logistikou.

Profesionální řešení nejen potisku vašich obalů

Vhodné poradenství spojené s obalovými materiály v AKARTu poskytne zkušený personál. Zákazníci tak mohou očekávat profesionální přístup a návrh optimálního řešení přímo tak, jak potřebují. Veškeré technologie AKART zvolí vždy tak, aby výsledek absolutně vyhovoval požadavkům zákazníka.

Pro návrh výroby krabic s potiskem, jinou povrchovou úpravou či dalších řešení z oblasti obalových materiálů neváhejte kontaktovat odborníky společnosti Akart.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.akart.cz

Vydáno 03.09.2013
1158 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hezká papírová krabice prodá výrobek za vás

Hezká papírová krabice prodá výrobek za vás
I něco tak obyčejného, jako jsou papírové obaly, může vypadat luxusně. V dnešní době se spotřebitelé nezaměřují pouze na samotný výrobek, který kupují. Soustředí se i na skutečnost, jak je produkt zabalený. Nejenom, že se tímto zvyšuje zájem zákazníka o výrobek – také se zvýší jeho důvěra ve vaši ...

Náhradní plnění

Náhradní plnění
Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo ...

Zabalte svoje výrobky do kvalitních a na míru dělaných krabic

Zabalte svoje výrobky do kvalitních a na míru dělaných krabic
Najít použitou krabici nebo karton doma, či ve firmě asi není problém. Ale odpovídá takové balení o kvalitách vaší firmy? Nezhrozí se zákazník, když mu objednané zboží přijde v pomačkané a popsané krabici, kterou užíval již někdo před ním? Vyhněte se zbytečným nepříjemnostem a trapasům a objednejte ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Akart CZ spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Akart CZ spol. s r.o.
www.akart.cz
Adresa

Adresa

Bystřička 384
Bystřička 756 24

info@akart.cz
+420 774 500 656


Najdete nás také zde:

ARES
captcha