Jen alarm nestačí, chtějte celkovou ochranu vašeho objektu

Že je alarm důležitou součástí zajištění bezpečnosti bytu, domu, firmy či automobilu, je poměrně známá skutečnost. Překvapivě mnohem méně lidí a zejména pak poskytovatelů zabezpečovacích služeb si však uvědomuje, že samotný podomácku nainstalovaný alarm náš majetek před zloději ochránit často nemusí a jsou potřeba také další kroky celkové ochrany. Jaké? Profesionální montáž, trvalý dohled nad hlídaným objektem a samozřejmě okamžitý zásah.


Společnost Jablotron Security si je potřeb svých zákazníků plně vědoma, a proto jako jediná firma na českém trhu nabízí službu celkové ochrany domácností, firem, skladových a dalších objektů a třeba i automobilů.

Celková ochrana: čtyři kroky pro vaše bezpečí

Tajemství úspěchu celkové ochrany vašeho objektu nebo automobilu spočívá ve striktním dodržování čtyř základních kroků. Prvním krokem je pořízení kvalitního alarmu. V druhém kroku se pak neobejdeme bez montáže alarmu certifikovaným technikem. Aby byla celková ochrana skutečně efektivní, musí být dodrženo také pravidlo nepřetržitého dohledu. Pokud skutečně nastane problém, ve čtvrtém kroku celkové ochrany při spuštění poplachu „přichází na scénu“ vhodný zásah.

4 kroky úspěšné celkové ochrany od Jablotron Security tedy jsou:

  • kvalitní alarm
  • montáž certifikovaným technikem
  • nepřetržitý dohled
  • vhodný zásah při poplachu

 

Samotný bezpečnostní alarm je vám k ničemu, Jablotron Security nabízí mnohem víc

Jak už jsme ostatně naznačili, i ten nejkvalitnější alarm se bez trvalého dohledu a možnosti profesionálního zásahu obrazně řečeno podobá hasicí stříkačce bez hasiče. Sice stříká, ale požár neuhasí. Cena trvalého dohledu však přitom zdaleka nedosahuje k ceně za alarm.

Díky propojení těchto čtyř prvků celkové ochrany se však do situace, kdy alarm zahlásí poplach, ale drzý zloděj se nelekne a stejně tento nedostatečně hlídaný objekt či automobil vykrade, dostat nemůžeme. Nepřetržitý dohled zajištěný Jablotron Security totiž zajistí okamžitý zásah na místo a pachatel je tak lapen dříve, než stihne cokoli ukrást.

Celková ochrana proti zlodějům, požáru, vodě i unikajícímu plynu

Celková ochrana však nepředstavuje pouze zabezpečení proti zlodějům. Hlídat stejně tak může váš majetek před vznikajícím požárem, unikajícím plynem či ničivou tekoucí vodou. U všech těchto nepříjemností je vždy třeba lidský faktor, který nebezpečí odvrátí či zastaví.

Pokud vás téma celkové ochrany a zabezpečení majetku zajímá a rádi byste se o něm informovali více, či si nechali zpracovat konkrétní návrh pro váš objekt, neváhejte kontaktovat přímo naše profesionály z týmu Jablotron Security. Rádi vám poradíme a pomůžeme najít to nejvhodnější řešení celkové ochrany přímo pro vás na míru.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.celkovaochrana.cz

Vydáno 08.09.2013
276 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JABLOTRON SECURITY a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
JABLOTRON SECURITY a.s.
www.bezpecnostnicentrum.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akční nabídka
Adresa

Adresa

K Dubu 2328
Praha 4 149 00

zakaznicka.linka@jablotron.cz
+420 732 222 555


Najdete nás také zde:

ARES
captcha