Hotel Pratol: Při cestě do středních Čech využijte ubytování na strategickém místě

Ať už cestujete do středních Čech z jakéhokoli důvodu, ubytování v hotelu Pratol pro vás bude ideální volbou. Hotel Pratol se totiž nachází na strategickém místě v Říčanech na jihovýchodním okraji Prahy. Nabízí jedinečnou možnost ubytování jak při výletních i pracovních cestách do stověžaté matičky, tak také za památkami třeba v Kutné Hoře, na zámek Konopiště nebo pro výlety do místní přírody a sportovní vyžití v podobě turistiky a cykloturistiky. Ideální volba pro rodiny s dětmi i pracující lid.

Komfortní ubytování v hotelu Pratol v Říčanech

WiFi a snídaně v ceně jsou pro hotel Pratol Říčany samozřejmostí

Vedle výhodné polohy hotelu Pratol je pro návštěvníky samozřejmě připravena celá řada hotelových služeb, které váš pobyt v Říčanech dokážou maximálně zpříjemnit. Ubytovat se můžete v jednom ze třiceti dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem a samozřejmě celoplošným bezplatným WiFi připojením. Snídaně v ceně je u nás samozřejmostí.

Nonstop otevřená recepce hotelu Pratol pak nabídne nejen prodej suvenýrů a jiných drobností, ale třeba také zapůjčení elektroniky, jako jsou vysoušeče vlasů, nebo stolních deskových her pro zábavu s přáteli.


Zázemí pro firemní akce v hotelu Pratol Říčany

Pro firmy, jejich firemní akce a školení máme v hotelu Pratol připraveny 4 salonky s kapacitou až 100 míst. Salonky hotelu Pratol Říčany jsou skvělé v tom, že je v nich dostatek denního světla, prostoru a mohou být také vybaveny vhodnou technikou přímo na přání vaší firmy. Aby vaši hosté měli na vámi pořádané konferenci, obchodním jednání firemní prezentaci, školení nebo výstavě dostatek energie, samozřejmě pro vás naše restaurace zajistí chutné občerstvení, coffee breaky, obědy nebo večeře přesně podle vašeho přání. Může být navíc něco lepšího, než se po náročném školení s kolegy uvolnit v hotelovém bazénu?


Wellness v Pratolu: bazén, sauna, vířivka i masáže

Lázeňské centrum hotelu Pratol však nenabízí jenom dostatečně velký bazén, který zároveň dovoluje i koupání malých dětí včetně kojenců, ale najdete tady také saunu a vířivku nebo si můžete objednat masáž. Patříte-li spíše k vyznavačům pohybových aktivit, hodiny aquaaerobicu vás jistě potěší.


Výborné jídlo nejen pro hotelové hosty

Příjemná hotelová restaurace v hotelu Pratol nabízí široký výběr jídel nejen české, ale i mezinárodní kuchyně. Salonek, který je součástí restaurace, je ideálním místem pro rodinné oslavy, svatební hostiny nebo firemní párty. Chcete překvapit hosty minipředkrmem, welcome drinkem či ohromit slavnostním rautem? Služby hotelu Pratol jsou tady pro vás.

Během provozu restaurace hotelu Pratol je pak ubytovaným hostům k dispozici také hotelová služba, která donese veškeré pochutiny přímo na pokoj.


Hotel Pratol Říčany má i vlastní myčku aut

K hotelu Pratol Říčany náleží také prostorné parkoviště pro ustájení jejich čtyřkolových miláčků a dokonce i vlastní hotelová myčka aut. Kromě toho vám v hotelu zorganizujeme okružní jízdy Prahou pro skupiny i jednotlivce, všemožné výlety po památkách, pronájmy aut, jízdy na koni, průvodcovské služby a další.

Více informací o ubytování a službách nabízených hotelem Pratol Říčany se dočtete přímo na stránkách hotelu. Už balíte kufry?

Více o hotelu Pratol


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotelpratol.cz

Vydáno 13.09.2013
863 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis
Firemní školení či konference pro významné obchodní partnery je příležitost, jak se vedení každé firmy může ukázat v tom nejlepším světle. Nepodceňujte proto přípravy na firemní akci a vyberte pro ni netradiční prostory. A kde je najdete? No přece v hotelu Pratol v Říčanech. Nedaleko centra Prahy ...

Hotel Pratol – ubytování, restaurace, salonky, lázně i myčka

Hotel Pratol – ubytování, restaurace, salonky, lázně i myčka
Návštěva Prahy zajisté přináší spoustu zážitků a jeden den na ně nestačí. Je k tomu potřebné komfortní ubytování, které poskytne víc, než jen teplou postel. I firemní akce od konferencí až po školení si zaslouží skvělý nápad spojený s ubytováním, stravou i relaxací. Skvělé možnosti pro jednotlivce, ...

Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci

Pronájem salonku Hotelu Pratol Říčany jako skvělé řešení pro školení, konferenci i jinou akci
Hotel Pratol Říčany ve skvělé dojezdové vzdálenosti nejen z Prahy nabízí pronájem konferenčních salonků za výhodných podmínek. K dispozici jsou vám pro vaše účely celkem čtyři salonky, přičemž jejich celková kapacita může být až 100 míst. Restaurace hotelu zajistí veškeré potřebné občerstvení, ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel PRATOL s.r.o. Fremní akce a oslavy Říčany
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel PRATOL s.r.o.
www.hotelpratol.cz
Adresa

Adresa

Černokostelecká 422
Říčany - Radošovice 251 01

reservation@hotelpratol.cz
+420 323 604 960


Najdete nás také zde:

ARES
captcha