Vysokozdvižné vozíky akumulátorové a na pohon LPG - právě nyní za akční cenu

Moravia Manipul, s.r.o.

Vysokozdvižné vozíky akumulátorové a na pohon LPG - právě nyní za akční cenu

Vysokozdvižné vozíky jsou nenahraditelnými pomocníky. Šetří zdraví, čas i peníze.

Chcete zvýšit produktivitu práce ve skladových či výrobních prostorách? Investujte do manipulační techniky, která zajistí bezpečnost pracovníků, ušetří spoustu peněz a má široké využití. Vysokozdvižné vozíky jsou v oblasti manipulační techniky dlouhodobě nenahraditelnými pomocníky. Společnost Moravia Manipul vám k nim dodá i komplexní služby.

Vysokozdvižné vozíky - Moravia Manipul

V čem spočívají výhody kvalitních vysokozdvižných vozíků?

Zvýšená produktivita práce = úspora peněz

Díky moderní a spolehlivé manipulační technice se pracovníkům několikanásobně zefektivní celá řada fyzicky náročných procesů.

Zajištění bezpečnosti a pohodlí řidičů

Vysokozdvižné vozíky jsou navrženy tak, aby maximálně vyhovovaly řidičům jak po ergonomické stránce, tak i přehlednou manipulací, snadno ovladatelnými multifunkčními prvky či vybavením nezbytným pro každodenní používání.

Široké využití v interiéru i exteriéru

Manipulační technika, a zvláště vysokozdvižné vozíky nacházejí uplatnění při nakládce a vykládce zboží, zásobování a přepravě jakéhokoliv materiálu v horizontálním i vertikálním stavu. Odolnost proti vnějším vlivům dovoluje použití nejen v halách a skladech, ale i ve venkovních prostorách v jakékoliv oblasti průmyslu.

Úspora peněz na energiích a ochrana životního prostředí

Neodmyslitelnou výhodou využívání vysokozdvižných vozíků je také nízká spotřeba energií, bezprašný provoz, nízká hlučnost a ekologický provoz.

Školení řidičů vysokozdvižných vozíků


Moravia Manipul: Nejen prodej vysokozdvižných vozíků

Cílem společnosti Moravia Manipul, spol. s r.o. je nabízet komplexní služby v oblasti manipulační techniky, tedy nejen vysokozdvižné vozíky a další manipulační zařízení, ale také okamžitý servisní zásah v případě poruchy, popř. operativní zapůjčení překlenovacího vozíku, pravidelné revize přímo u zákazníka, dále veškeré příslušenství a zejména kvalitní náhradní díly. Nemusíte se bát, že zmeškáte povinnou technickou kontrolu, protože další termín kontroly bude servisní tým hlídat za vás a včas Vás na něj upozorní. Díky těmto a dalším službám si můžete být jisti, že se investice do manipulační techniky ekonomicky vyplatí. Prvotřídní péče zajistí vysokozdvižným vozíkům dlouhou životnost, a vám jistotu, že budou po celou dobu věrně sloužit k vaší plné spokojenosti.

Chcete-li si vysokozdvižný vozík pouze vyzkoušet nebo jej využít jen na omezenou dobu, např. sezónní práci nebo při inventarizaci, můžete si tuto techniku také dle dohody rezervovat popř. okamžitě krátkodobě nebo dlouhodobě pronajmout. K dispozici je rovněž široký výběr použitých vozíků v bezvadném stavu za skvělou cenu a s veškerou potřebnou dokumentací.

Více informací o manipulační technice od firmy Moravia Manipul


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.moraviamanipul.cz

Vydáno 10.10.2013
390 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technické kontroly, revize a školení VZV

Technické kontroly, revize a školení VZV
Hledáte školení na vysokozdvižný vozík? Potřebujete vybavit zaměstnance odbornou způsobilostí na VZV? Kdo jiný než firma Moravia Manipul, s.r.o. by měl pořádat školení právě VZV a provádět další revize či technické kontroly? Právě tato firma se zabývá již celé roky prodejem vysokozdvižných vozíků, ...
PODSTRÁNKY

Servis a kontroly manipulačních vozíků

Servis a kontroly manipulačních vozíků
Manipulační vozíky - servis, opravy a technické kontroly

Baterie a nabíječky k vozíkům

Baterie a nabíječky k vozíkům
Trakční baterie a nabíječky k manipulačním vozíkům a jejich příslušenství

Pneumatiky pro vozíky

Pneumatiky pro vozíky
Pneumatiky TRELLEBORG, prodej, výměna i přelisování
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Moravia Manipul, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Moravia Manipul, s.r.o.
www.moraviamanipul.cz
Adresa

Adresa

Na Láně 64
Zbýšov 664 11

info@moraviamanipul.cz
+420 739 035 398


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha