Auta Hyundai a Mazda - autosalon, prodej vozů s nejmodernějšími technologiemi

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Auta Hyundai a Mazda - autosalon, prodej vozů s nejmodernějšími technologiemi

AUTOLAROS SPEED s.r.o.
Prodej a servis vozů Hyundai a Mazda u Autolaros Speed s.r.o. Ostrava

Jsme ostravským specialistou na prodej a servis automobilů značek Hyundai a Mazda. Na trhu působíme již více jak 20 let a v našem komplexně vybaveném autocentru vám pomohou certifikování prodejci nejen s nákupem nového vozu, ale zajistí pro vás také kompletní financování. O záruční a pozáruční servis včetně STK, přestavby na LPG a mnoho dalšího se postará vybavené servisní oddělení.

Prodej vozů Mazda Ostrava

Naše aktuální nabídka vozů Hyundai a Mazda

Aktuální nabídku dostupných vozů Hyundai a Mazda naleznete na naších stránkách www.autolaros.cz. Doporučujeme však osobní návštěvu a přímý kontakt s odborníky, kteří vám rádi bezplatně poradí a pomohou s nejvýhodnějším řešením právě pro vás.


Při koupi vozů Hyundai a Mazda využijte možnosti výhodného financování

V Autolaros Speed s.r.o. vám odborně poradíme s výběrem vhodného vozu, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům, potřebám a možnostem. Dále rádi pomůžeme i s výběrem financování při nákupu nové Mazdy či Hyundai. Samozřejmostí je vyřízení veškerých administrativních formalit týkajících se jak přihlášení vozu do registru, tak zprostředkování kompletního pojištění.


Rychlý záruční i pozáruční servis vozů Hyundai a Mazda i výkup ojetých vozů na protiúčet

V případě zájmu jsme v Autolaros Speed s.r.o. připraveni provést výkup vašeho stávajícího vozu na protiúčet. Pro zákazníky však kromě služeb souvisejících s prodejem vozů Hyundai a Mazda pochopitelně nabízíme také služby našeho autoservisu, a to jak záruční, tak pozáruční servis. Provádíme karosářské a lakýrnické práce, montáže a plnění klimatizací, geometrii podvozku, testy tlumičů, čištění interiéru, výměnu pneu a všechny další servisní práce, na které si jen vzpomenete. Náš autoservis je vybavený nejmodernějšími technologiemi a je navíc smluvním servisem valné většiny pojišťoven, což je pro naše zákazníky velkou výhodou zejména ve významně kratších termínech oprav.


Přestavba automobilů na LPG, STK i měření emisí. Vše na jednom místě!

V Autolaros Speed s.r.o. v Ostravě – Hrabové navíc provádíme přestavby automobilů na alternativní pohon LPG včetně pravidelných revizí. Zajistíme také STK, měření emisí a řada Ostravanů jistě ocení širokou nabídku naší autopůjčovny s velmi příznivými cenami.

Společnost Autolaros Speed s.r.o. najdete v Ostravě – Hrabové na ulici Krmelínská u obchodního domu Makro. Přijďte se k nám podívat a vybrat si mezi vozy značky Hyundai či Mazda svou srdeční záležitost!

Autolaros Speed s.r.o. v OstravěVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.autolaros.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Autolaros Speed s.r.o.Prodej a servis vozů Hyundai, Mazda

Autolaros Speed s.r.o.Prodej a servis vozů Hyundai, Mazda

Touha dělat věci naplno a s láskou. Právě tyto dva hnací motory stály na počátku vzniku autosalonu Autolaros Speed. Psal se rok 1992 a Autolaros Speed právě otevřelo svůj první autosalon. Od té doby společnost ušla velký kus cesty a neustále zlepšovala své služby. Automobilové partnery našla v japonské značce Mazda a korejské společnosti Hyundai.

Vydáno 28.01.2015
Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.

Vydáno 18.06.2018Vydáno 12.10.2013
1429 Zhlédnutí
Topováno 10.06.2020

Autosalon Hyundai

Autosalon Hyundai

Autosalon Hyundai, nové, předváděcí a ojeté vozy, prodej, servis

Autosalon Mazda

Autosalon Mazda

Autosalon Mazda, nové, předváděcí a ojeté automobily, prodej a servis

Autobazar – prodej a výkup ojetých automobilů

Autobazar – prodej a výkup ojetých automobilů

Prodej a výkup ojetých automobilů v autobazaru v Ostravě-Hrabové