Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně

Samolepicí etikety mají nejen zákazníci obchodů na očích denně. O koupi daného výrobku se rozhodují podle designu samotného obalu a etikety, ale také obvykle podle informací na ní natištěných. Samolepicí etikety se však nepoužívají jenom v potravinářství, ale také v mnoha dalších odvětvích průmyslu, jako je třeba strojírenství, či automobilový a textilní průmysl. Samolepky jsou zkrátka potřeba všude tam, kde je na místě označení nebo popsání nějakého výrobku. Potřebujete poradit, jaký druh samolepicích etiket zvolit právě pro vaše potřeby? Zebra s.r.o. vám ukáže, jak na to. S výsledkem budete spokojeni.

Samolepicí etikety rychle, kvalitně a přesto levně

Samolepicí etikety, štítky i visačky všech tvarů a velikostí

Samolepicí etikety můžeme obecně rozdělit do několika základních skupin podle použitého materiálu a technologie. Samolepicí etikety bez tisku jsou asi tím nejzákladnějším produktem a jsou určené pro pozdější potisk termotransferovými tiskárnami. Druhou skupinou jsou tištěné samolepicí etikety, které bývají obvykle opatřeny individuální kresbou či grafikou na přání zákazníka. Thermoetikety mohou být rovněž bez tisku či včetně něj. Speciální kategorií jsou transparentní samolepicí etikety, u nichž je možný tisk na spodní stranu materiálu.

Samolepicí etikety


Atypická řešení samolepicích etiket jsou pro nás výzvou

Možnosti způsobu výroby samolepicích etiket u Zebra s.r.o. jsou opravdu široké, a to například i z hlediska tvaru etiket. Vedle standardních obdélníkových samolepicích etiket takzvaně „na šířku“ či „na výšku“ vyrábíme čtvercové, kruhové i elipsové samolepicí etikety, ale samozřejmě také samolepicí etikety atypických tvarů přesně podle konkrétního zadání zákazníka.


Sháníte kvalitní thermoetikety nebo reflexní etikety? Zebra s.r.o. ví, jak na to

U samolepicích etiket od Zebra s.r.o. je vždy možné provést násek či perforaci, a to jak přímo uvnitř etiket, tak mezi nimi. Zajímavá je pak nabídka vrchních materiálů našich samolepicích etiket, ať už se jedná o běžné či thermoetikety. Nethermo, tedy papírové samolepicí etikety nabízíme v matné, pololesklé, vysoce lesklé variantě, ale najdeme zde například také reflexní samolepicí etikety, fólie z PE a PP či bílé nebo transparentní polyesterové fólie. V kategorii thermoetikety je možné si vybrat, zda bude mít vámi vybraná samolepicí fólie ochrannou bariéru.


Kvalitní lepidlo je při výrobě samolepicích etiket důležitou složkou

Zebra s.r.o. nabízí vedle kvalitních materiálů od renomovaných dodavatelů, z nichž jsou samolepicí etikety, nelepící visačky, ale třeba také vstupenky vyrobeny, také kvalitní lepidla. V oblasti lepidel je možné vybrat si přesně podle vašich potřeb – nesnímatelná lepidla, snímatelná, lepidla s vyšší lepivostí a další a další varianty.


Pro více informací o produktech a službách společnosti Zebra s.r.o. vyrábějící široké spektrum kvalitních samolepicích etiket, štítků, visaček, pásků a dalších zajímavých produktů nejen pro označování zboží, navštivte přímo webové stránky společnosti nebo se obraťte na naši zákaznickou linku +420 321 796 730.

Sídlo firmy Zebra s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zebra-sle.cz/

Vydáno 16.10.2013
583 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce
Samolepicí etikety jsou nezbytností pro každého, kdo pracuje v potravinářství, logistice nebo textilním průmyslu. Označování výrobků se díky etiketám od firmy Zebra stane naprostou hračkou. Kromě toho si u nás můžete objednat také visačky nebo tisk vstupenek. Vybírat můžete z velkého množství ...

Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?

Hledáte vhodnou společnost pro výrobu a dodání samolepicích a ostatních etiket?
Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a štítky bez tisku a také s možností tisku až 8 barev v duchu našeho hesla „Rychlost + Kvalita = ZEBRA“.

Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry

Zapomeňte na nudné samolepicí etikety. Objednejte si je u Zebry
V průmyslovém odvětví je třeba mít vždy důkladně označené produkty. Pomáhá to nejen zlepšit prezentaci vaší firmy, ale také to následně usnadňuje orientaci samotnému zákazníkovi. Ať už vaše společnost podniká v logistice, potravinářství, strojírenství či automobilovém průmyslu, v každém případě se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zebra, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zebra, s.r.o.
www.zebra-sle.cz
Adresa

Adresa

Palackého 662
Velim 281 01

zebra@zebra-sle.cz
+420 321 796 730


Najdete nás také zde:

ARES
captcha