YETTY.EU
Potřebujete technické řešení? Pak je tu YETTY.EU.

Zcela jistě již někdy řešili problém s pneumatickými komponenty. Hledáte řešení, ale objektivní technická podpora vám třeba schází. Firma YETTY.EU se zabývá právě technickým řešením v oblasti pneumatických systémů a komponentů. Nejedná se tedy pouze o jednu z řady dodavatelských firem s náhradními díly, ale o společnost, která nabízí i technickou podporu s optimalizovaným řešením bez přímé závislosti na konkrétním výrobci, respektive značce použitých komponentů.

Pneumatické komponenty, YETTY.EU

Pneumatické systémy a komponenty

Tato firma není tedy omezena pouze sortimentem jednoho výrobce, ale snaží se svým zákazníkům především nabídnout konkrétní řešení pro konkrétní aplikaci. Dlouhodobě například řešíte nízkou životnost použitých komponentů. Otázkou zůstává jejich správné použití, případně alternativní změna za mechanicky odolnější produkt. Lze však jít ještě dál.


Technická řešení na míru

Někdy nastává situace, kdy původní konstrukční řešení není schopné splnit nároky vyplývající z běžného provozu. Potom se samozřejmě musí najít jiná, technicky vhodnější koncepce. Nestačí tedy „pouze vyměnit“ jeden díl za jiný, ale je třeba nalézt takovou konstrukční úpravu, která vyřeší požadavky zákazníka a odstraní příčinu – tedy zdroj poruch a nedostatků.

Ohlasy zákazníkůVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.yetty.eu/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Školení, které má smysl

Školení, které má smysl

Vzdělávání je důležité nejen pro samotného pracovníka, ale pro celou firmu. Čím více zkušeností a znalostí se do podniku dostane, tím lépe bude fungovat. Školení s praktickými ukázkami v oblasti hydrauliky zajišťuje společnost YETTY.EU Jihlava.

Vydáno 09.06.2018
Rádi byste vzdělali své zaměstnance nebo sebe v oblasti pneumatických systémů a komponentů? Pak se obraťte na kvalifikované didaktické školení

Rádi byste vzdělali své zaměstnance nebo sebe v oblasti pneumatických systémů a komponentů? Pak se obraťte na kvalifikované didaktické školení

Společnost Yetty.eu se zabývá technickou podporou v oblasti pneumatických systémů a komponentů. Spolupracují s mnoha renomovanými výrobci, kteří s danou problematikou taktéž pracují. Zabývají se technickou podporou vzduchotechniky i průmyslové automatizace. Dodávají náhradní díly a komponenty v oblasti pneumatiky od výrobců Festo a SMC. Z hlediska zkušeností mají velice významné znalosti, se kterými pracují i nadále a snaží se je předávat dalším lidem.

Vydáno 24.07.2017
Ionizační tělesa nově i ve variantě bez nutnosti připojení tlakového vzduchu

Ionizační tělesa nově i ve variantě bez nutnosti připojení tlakového vzduchu

V současné době nabízíme několik základních variant ionizačních těles. Tato by se dala rozdělit do dvou základních skupin: Ionizační tělesa, která potřebují ke svému provozu připojení tlakového vzduchu. (Proud tlakového vzduchu unáší skupiny kladných a záporných iontů do požadovaného prostoru.) Ionizační tělesa, která připojení tlakového vzduchu nevyžadují. Novinka.

Vydáno 08.04.2016Vydáno 16.10.2013
337 Zhlédnutí

Pneumatické systémy pro průmyslovou automatizaci

Pneumatické systémy pro průmyslovou automatizaci

Pneumatické systémy a komponenty pro průmyslovou automatizaci

Produkty světových značek

Produkty světových značek

Autorizovaný prodej pneumatických systémů a komponentů NORGEN, CAMOZZI

Technická podpora a servis

Technická podpora a servis

Technická podpora v oblasti průmyslové automatizace, výroba nových strojů a zařízení