Výběr z cibéb i slámové víno od Révy Rakvice pohladí vaše chuťové pohárky

Pokud nevíte, čím obdarovat své blízké k jubileu, co jim zabalit pod stromeček nebo chystáte svatbu a chcete se vyhnout obligátním výslužkám a la krabička oschlého cukroví, vsaďte na jistotu – kvalitní víno jako dárek potěší vždy a každého. Pokud výborný obsah pocházející z těch nejlepších moravských hroznů z Velkopavlovické vinařské oblasti doplníte ještě o vlastní originálně ztvárněnou etiketu, rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Přesně taková jsou nejen slámová vína od Révy Rakvice.


Kvalitní víno jako dárek nebo výslužka ze svatby nikdy nezklame

Společnost Réva Rakvice díky svým osvědčeným postupům vyrábí ta nejkvalitnější vína, ať už se jedná o výběr z hroznů, výběr z bobulí a cibéb, ledové víno či víno slámové. V našem regionu obhospodařujeme přes 120 hektarů vlastních vinic. V našich vybraných vinohradech sklízíme maximálně kilogram hroznů z jednoho vinného keře, což umožňuje pravidelně získávat skutečně vysoce kvalitní vína.

Firemní víno vaše zákazníky potěší a vy si jej odečtete z daní

Kvalitní víno také může být samozřejmě zajímavým způsobem, jak mohou firmy poděkovat svým zákazníkům, odměnit je za jejich přízeň nebo popřát vše nejlepší do nového roku. Příležitosti nechat si vyrobit firemní víno s vlastní etiketou využívá čím dál více společností prostřednictvím Révy Rakvice a není divu. Na firemní víno vytvoříme speciální etikety přesně podle vašeho přání a kromě toho, že získáte oblíbený dárek, vám může firemní víno posloužit jako daňově uznatelný náklad.

Řízené degustace a prezentace vín přímo u vás

V rámci vašich firemních večírků, setkání s obchodními partnery nebo jakýchkoli jiných akcí a oslav pro vás uspořádáme řízené degustace a prezentace vín s našimi zkušenými sommeliéry pro menší i velké skupiny osob. K degustacím organizovaným společností Réva Rakvice můžete využít tradiční sklepy, formálnější prostory nového degustačního sálu s kapacitou až 50 osob nebo v rámci firemních seminářů rovněž ve školicí místnosti. Naši sommeliéři rádi přijedou na firemní akci také přímo k vám. V samém srdci obce Rakvice pak provozujeme vlastní restauraci, která je pro nejrůznější společenské akce včetně těch spojených s ochutnávkami vín jako stvořená.

Další služby pro prodejce vín a vinaře: rozbory vzorků vín i zapůjčení kombajnu

Pro naše odběratele nabízíme podporu prodeje ve formě bezplatného zapůjčení stáčecího zařízení, reklamních bannerů, stojanů na víno a dalšího příslušenství. Pro ostatní vinaře poskytujeme služby naší laboratoře pro rozbory vzorků vín, možnost lahvování, zapůjčení sběracího kombajnu a provedení dalších zemědělských prací.

Široké zaměření společnosti Réva Rakvice v oblasti výroby a distribuce kvalitního sudového i lahvového vína zkrátka uspokojí požadavky každého zákazníka. Přesvědčte se o to i vy přímo na našich webových stránkách!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.revarakvice.cz

Vydáno 16.10.2013
2199 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RÉVA RAKVICE s.r.o. Vinařství
WEBOVÁ STRÁNKA
RÉVA RAKVICE s.r.o.
www.revarakvice.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

DEGUSTACE VÍNA
Adresa

Adresa

Družstevní 854
Rakvice 691 03

obchod@revarakvice.cz
+420 730 898 322


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha