Servis, prodej i montáž elektrických a plynových kotlů pro vaše pohodlné bydlení

Přestože ve velké části české populace panuje obava z používání plynu v domácnostech, plynové kotle u nás stále obsazují první příčky v žebříčku způsobů vytápění a ohřevu vody. A není divu. Pokud se majitel o svůj elektrický nebo plynový kotel správně stará a po kvalifikované montáži mu dopřává pravidelný servis od odborníka, poskytne mu na oplátku velmi efektivní, nenákladné a bezpečné vytápění domácnosti nebo jakýchkoli jiných prostor.


Postaráme se o každý elektrický i plynový kotel

Pokud se poohlížíte po novém elektrickém nebo plynovém kotli, nebo už jej doma máte, firma Martin Drábek s.r.o. pro vás zajistí jak samotné kvalitní kotle, tak jejich montáž i kompletní servis. Mezi značkami, na které se při své činnosti naše firma zaměřuje, najdete elektrické a plynové kotle Junkers, Vaillant, Protherm, Viessmann, Hermann, Dakon, Baxi, Immergas nebo topidla Gamat. Navíc servisujeme také kotle značek Beretta, Nectra, Therm, Eti, Hydrotherm, John, Quantum, DE  Dietrich, Hötherm, Destila, Gasex, Viadrus, Mora, Wood, Karma, Wolf, Ferolli, Ariston nebo Chaffoteaux. Jak je tedy zřejmé z tohoto výčtu, v Martin Drábek s.r.o. se postaráme skutečně o každý kotel.

Výrazné slevy ročních prohlídek a revizí plynových kotlů pro stálé zákazníky

Každoroční prohlídky a revize plynových kotlů a zařízení jsou velmi důležité. Proč? V prvé řadě samozřejmě ze zákona a z hlediska případného plnění pojistné události u pojišťovny. Ročním servisem plynového kotle se však prodlužuje také jeho životnost, protože tak lze předejít závažným opravám a pravidelná revize plynových kotlů je důležitá také kvůli záruce. Firma Martin Drábek s.r.o. vám však představuje ještě další důvod – a to velmi výhodné ceny pro stálé zákazníky.

Kominické práce, instalatérské práce i rozvody plynu

Vedle toho však firma Martin Drábek s.r.o. nabízí svým klientům také mnoho dalších služeb, jako jsou topenářské práce, instalatérské práce, rozvody plynu v objektech, odstraňování různých závad na plynovodech nebo montáže regulací kotlů. Neváhejte se na nás obrátit také ohledně projektových dokumentací, autorizovaného měření emisí, kominických prací nebo zpracování revizních zpráv plynových zařízení a plynovodů

Objednávejte servis plynových kotlů a další naše služby 365 dní v roce

Firma působí zejména v pražském a středočeském regionu a pomáhá každý rok více než 4500 zákazníkům řešit problémy s jejich elektrickými i plynovými kotli a dalšími zařízeními. Cílem společnosti s téměř dvacetiletou tradicí je poskytovat zákazníkům kvalitní a zároveň cenově dostupné služby a vycházet vstříc individuálním požadavkům každého uživatele elektrických či plynových kotlů nebo topidel.

Vyzkoušejte i vy komfort kompletního servisu elektrických a plynových kotlů od firmy Martin Drábek s.r.o. a udělejte pro pohodlné a především bezpečné bydlení to nejlepší. Jsme tady pro vás 365 dní v roce!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.martindrabek.cz/

Vydáno 18.10.2013
2120 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Martin Drábek, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Martin Drábek, s.r.o.
www.martindrabek.cz
Adresa

Adresa

Libocká 271/1
Praha 6 - Liboc 162 00

drabek-m@volny.cz
+420 602 611 917


Najdete nás také zde:

ARES
captcha