Léčba hemoroidů, hemeroidy Praha - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha

Léčba hemoroidů, hemeroidy Praha - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

HEMOROIDŮ (HEMEROIDŮ) se zbavte BEZ OPERACE!

Hemoroidy (hemeroidy) a trhliny (fissury) patří mezi mimořádně nepříjemné onemocnění, které dokáže velmi potrápit. Jak jsme za ta léta v našem zdravotnickém zařízení zjistili, při prvních příznacích, tj. při prvních dvou stupních hemoroidů, které se projeví např. při větší námaze nebo při dlouhém cestování, pálením, štípáním, později i krvácením a celkově nepříjemným pocitem kolem konečníku, se lidé rozdělí do tří skupin.

ON CLINIC, s.r.o.,

Hemoroidy (hemeroidy) samy nezmizí

PRVNÍ SKUPINA se rozhodne řešit potíže tak, že zajde do lékárny a očekává, že čípky, mastičky a tablety pomohou a oni se vyléčí. Je to mylná domněnka. Pokud se hemoroidy již jednou objeví, samy nezmizí.
Všechny přípravky, které si koupí v lékárně slouží k potlačení příznaků hemoroidů, t.j. potlačení bolesti, svědění, pálení. To je jejich úkol. Neslouží ale k léčbě, resp. odstranění hemoroidů, protože hemoroidy není možné léčit, je nutné je odstranit, a to nejlépe ambulantně.
Pokud si toto první skupina lidí neuvědomí, hemoroidy postoupí do IV. stadia. Konečník vyhřezne. Často se stává, že lidé telefonují, stěžují si, že jim konečník vyhřezl, nejde zasunout dovnitř. A co teď? Nyní je možná už pouze operace. Přitom operace je spojená s anestesii, pobytem v nemocnici, pooperačními bolestmi a domácí rekonvalescenci.
Mrzí nás, když se pacienti zmíní, že o ProctoClinic vědí již několik let, ale návštěvu pořád odkládali.


Ambulantní odstranění hemorodiů (hemeroidů)

Do DRUHÉ SKUPINY lidí patří ti, které úporná bolest donutí zatelefonovat a následně přijít. Mnozí přijdou na poslední chvíli. Tj. když jsou hemoroidy mezi III. a IV. stupněm. V jejich případě je ještě někdy možné hemoroidy ambulantně odstranit.
Stane se však, že někdo má hemoroidy veliké a má jich tolik, že již není možné ambulantně zasáhnout.
Je důležité si uvědomit, že čím déle tito lidé odkládají návštěvu lékaře, tím víc dopřávají čas hemoroidům, aby se rozrůstaly do velikosti i do počtu.
Po návštěvě lékaře a zákroku většinou litují, že nepřišli dřív. Že to vůbec není tak hrozné jak mysleli. Ambulantní zákrok je rozhodně příjemnější než každodenní trápení s hemoroidy.


Návštěva specialisty

Do TŘETÍ SKUPINY lidí patří ti, kteří po zjištění jasně červené krve ve stolici nebo na toaletním papíře neodkládají návštěvu lékaře, ale vyhledají odbornou pomoc co nejdříve.
Specialista takového pacienta nejprve vyšetří a vzápětí již může provést ambulantní zákrok, který je pro pacienta nejšetrnější.


Včas – znamená bez operace

Ambulantní zákroky v ProctoClinic nevyžadují pracovní neschopnost. Do ProctoClinic přicházejí pacienti během svého pracovního dne v předem sjednanou hodinu bez jakékoli předchozí přípravy nebo dodržování zvláštní diety. Metoda léčby je maximálně šetrná, a tak se pacienti mohou vrátit ke svým pracovním povinnostem bezprostředně po zákroku.

Předejít onemocnění hemoroidy je možné dodržováním pitného režimu, správnými stravovacími návyky a dostatkem pohybu. Zejména lidé s geneticky danými dispozicemi k cévním onemocněním, těhotné ženy a matky po porodu a lidé se sedavým zaměstnáním, by měli dbát na zdravou životosprávu, pravidelné vyprazdňování a předcházet zácpě.

Trhliny čili fissury jsou velmi bolestivé. Také ony se nejlépe hojí, pokud jsou „čerstvé“.
Naši specialisté již déle než 18 let pomáhají pacientům v České republice s odstraňováním hemoroidů a léčbou trhlin (fissur). V Praze jsme za posledních 18 let ošetřili víc než 15.000 pacientů a v Brně od roku 2002 víc než 5.000 pacientů.
Pokud Vás hemoroidy trápí, přijďte na vyšetření a odstranění hemoroidů co nejdřív.
Protože včas – znamená bez operace!

Hemoroidy (hemeroidy) léčba


Více informací naleznete na našich stránkách  https://onclinic.cz/o-nas/

Vydáno 19.10.2013
12736 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny
Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 23 let v Praze a více než 18 let v Brně. A to v centru měst, v příjemném prostředí. Za tu dobu jsme ošetřili přes 20.000 pacientů.

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha
Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. ...

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.

Dejte sbohem svědění a bolesti konečníku! V ProctoClinic vás zbavíme hemeroidů.
Trápí vás svědění, mokvání či tlak v konečníku? Tak to máte pravděpodobně co dočinění s hemeroidy. Návštěvy lékaře – proktologa se však nemusíte bát. Naši specialisté v ProctoClinic vám pomohou zbavit se hemoroidů ambulantně, při minimální bolestivosti (používá se znecitlivující mast) a bez ...

Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!

Nebuďte otroky svých nemocí, bojujte s nimi!
Hemoroidy jsou nemoc, která může velmi znepříjemnit život. Lidé, trpící touto chorobou, se často straní společnosti. Je to onemocnění nepříjemné, ale při včasné léčbě efektivními prostředky můžete svůj boj vyhrát.
PODSTRÁNKY

Ambulantní léčba hemoroidů

Ambulantní léčba hemoroidů
Ambulantní léčba hemoroidů a fissur ve specializovaném proktologickém centru

Hemoroidy – příčiny, příznaky

Hemoroidy  – příčiny, příznaky
Proktologické centrum, hemoroidy (hemeroidy), anální fissury (řitní trhliny)

Efektivní metody léčby

Efektivní metody léčby
Nejefektivnější metody v léčbě análních fissur a hemoroidů
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ON CLINIC, s.r.o. Léčba hemoroidů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ON CLINIC, s.r.o.
onclinic.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O násHemoroidy
Adresa

Adresa

Olivova 948/6
Praha 1 - Nové Město 110 00

info@onclinic.cz
+420 800 103 300


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha