Osm měsíců stačilo pro inovaci celé řady modelů nákladních vozidel Volvo

Společnost Volvo Trucks poskytuje kompletní řešení pro přepravní firmy a řidiče, kteří uvítají nadstandardní komfort za cenu obyčejného nákladního vozidla. Tento světový výrobce zažívá, i podle prezidenta společnosti Claese Nilssona, jedno z nejplodnějších a nejzajímavějších období v celé své historii. Důkazem je řada modelů nákladních vozidel, kterou odstartoval model Volvo FH.


Po uvedení úspěšného modelu Volvo FH na trh následovaly v září roku 2012 nové modely Volvo FM, Volvo FMX, Volvo FE a Volvo FL, jejichž inovativní řešení usnadňuje jízdu, zajišťuje pohodlí a zefektivňuje proces přepravy hned několika vylepšeními.   

Inovativní prvky zvyšují komfort a produktivitu

Cílem inovací nových modelů Volvo bylo ještě více pozvednout pracovní prostředí řidiče a zajistit maximální provozuschopnost s minimálními náklady na palivo. A co tedy poskytují nové modely nákladních vozidel Volvo Trucks řidičům a přepravním společnostem?

  • Vylepšené kabiny, které jsou přizpůsobeny řidičům pro jejich pohodlí, zdraví a bezpečnost.
  • Kabiny vyhovují ergonomickým parametrům a pracovní prostředí klade důraz na nejvyšší možnou efektivitu.
  • Revoluční systém Volvo Dynamic Steering zajišťuje dokonalou kontrolu a jednoduchost řízení při nízkých i vysokých rychlostech, dokonce i při couvání.
  • Samostatné zavěšení předních kol vylepšující pohodlí a stabilitu.
  • Díky vylepšením dosáhnou přepravní společnosti vyšší produktivity, a tím i ziskovosti.

Vozidla od Volvo Trucks znatelně sníží náklady na dopravu. Jak je to možné?

V rámci úspor nákladů na přepravu zavedla společnost Volvo Trucks mnohé inovativní technologie a služby:

 

  • K modelům Volvo FH, Volvo FM, Volvo FE a Volvo FL je nyní dostupná vylepšená servisní smlouva Gold, která zajišťuje maximální provozuschopnost vozů.
  • Služba Dynafleet sleduje spotřebu paliva a dopad na životní prostředí.
  • Služba Fuel Advice spoří palivo, navíc lze využít možnosti absolvování školicích kurzů hospodárné jízdy.
  • Automatizovaná převodovka I-Shift, též snižující spotřebu paliva, je nyní dostupná i pro model Volvo FE.
  • Systém I-See plní funkci „autopilota“, který během jízdy zajišťuje hospodárné využití paliva při řízení, brzdění, zrychlování či řazení v kopcovitém terénu. Díky systému I-See lze při dálkové přepravě uspořit až 5% paliva.

 

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Volvo Trucks a nových modelech vozidel, navštivte webové stránky www.volvotrucks.com.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.volvotrucks.cz

Vydáno 25.10.2013
219 Zhlédnutí
Topováno 11.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nová verze systému I-See od Volvo Trucks ušetří ještě více paliva!

Nová verze systému I-See od Volvo Trucks ušetří ještě více paliva!
Víte o tom, že je možné s jedním pomocníkem nainstalovaným ve vašem nákladním vozidle ušetřit až 5% paliva? A že je také možné vůz „naučit přečíst terén“, aniž by v něm někdy jel a bez použití mapy? Zdá se vám to jako sci-fi? Tak to asi ještě nic nevíte o systému I-See od společnosti Volvo Trucks.

Truck Centra poskytují komplexní péči v oblasti nákladní přepravy

Truck Centra poskytují komplexní péči v oblasti nákladní přepravy
Skupina Volvo Group Trucks zahájila provoz prvních Truck Center, která spojují značky Renault Trucks a Volvo Trucks. Společná síť servisů nabízejících komplexní služby je dalším krokem k posílení pozice světoznámé značky Volvo Trucks na českém trhu.

Jean - Claude Van Damme a jeho impozantní roznožka ukazují preciznost řízení Volvo Trucks

Jean - Claude Van Damme a jeho impozantní roznožka ukazují preciznost řízení Volvo Trucks
Málokterý z uživatelů internetu, a zejména pak sociálních sítí, toto video od Volvo Trucks neviděl. V nejnovějším propagačním videu nazvaném „Impozantní roznožka“ (The Epic Split) předvádí Jean – Claude Van Damme svou proslulou roznožku přímo mezi dvěma couvajícími nákladními auty Volvo FM. ...

Volvo Trucks: kompletní řešení nákladních vozidel

Volvo Trucks: kompletní řešení nákladních vozidel
Společnost Volvo Trucks poskytuje kompletní řešení v oblasti nákladních vozidel pro přepravní firmy a náročné zákazníky. K službám světoznámého podniku patří nejen prodej nových i použitých nákladních vozidel, ale i servis nákladních vozidel a návěsové techniky, originální náhradní díly, školení ...

Systém Volvo Dynamic Steering ulehčí řidičům každodenní námahu

Systém Volvo Dynamic Steering ulehčí řidičům každodenní námahu
Řidiči nákladních vozidel patří mezi nejrizikovější skupiny, co se týká pracovních úrazů, bolestí zad, krku, ramen a paží. Systém Volvo Dynamic Steering jim však dává naději na kvalitní a pohodlné pracovní podmínky, neboť mnohonásobně usnadňuje námahu při řízení a postará se o bezpečnost řízení.

I-Shift DC – jedinečná převodovka pro těžká nákladní vozidla

I-Shift DC – jedinečná převodovka pro těžká nákladní vozidla
Společnost Volvo Trucks rozšiřuje svou nabídku o dvouspojkovou převodovku I-Shift DC – první převodovku s dvojitou spojkou pro těžká nákladní vozidla na trhu. Díky možnosti řazení pod zatížením nedochází k přerušení přenosu točivého momentu na kola, a vozidlo tak při přeřazování neztratí ...

Bez předvídání by moderní nákladní automobily nevznikly

Bez předvídání by moderní nákladní automobily nevznikly
Mají-li být nákladní vozidla supermoderní a mají-li splňovat požadavky dané doby, je třeba při vývoji myslet na víc, než jen na aktuální potřeby. Je třeba myslet dopředu. Bez předvídání by moderní nákladní vozidla nemohla vůbec vzniknout. Nová generace vozidel Volvo FH byla představena v roce 2012, ...

Volvo Trucks se připravuje na další ročník soutěže The Drivers´Fuel Challenge 2016.

Volvo Trucks se připravuje na další ročník soutěže The Drivers´Fuel Challenge 2016.
Společnost Volvo Trucks se připravuje na další ročník tradiční a oblíbené soutěže The Drivers´Fuel Challenge 2016. Letošním rokem startujeme již 5. ročník této soutěže, jejímž cílem je dokázat, že ekonomický a správný způsob řízení může přinést významné úspory v oblasti dopravy i životního ...

Víte, jak vzniká ultramoderní nákladní vozidlo?

Víte, jak vzniká ultramoderní nákladní vozidlo?
Seznamte se s celým průběhem výroby nákladního vozidla Volvo FH od prvotní myšlenky po hotový produkt, který usnadňuje každodenní práci řidičům a přepravním společnostem po celém světě.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VOLVO Group Czech Republic, s.r.o. Volvo Group Truck Center Čestlice
WEBOVÁ STRÁNKA
VOLVO Group Czech Republic, s.r.o.
www.volvotrucks.cz
Adresa

Adresa

Obchodní 109
Čestlice 251 01

info.cz@volvo.com
+420 271 021 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInTwitterARES
captcha