Klimatizace a tepelná čerpadla vzduch – voda zajistí kvalitnější prostředí pro váš život

Společnost FRESH AIR s.r.o. se specializuje na dodávku, montáž a servis klimatizací, chladírenské a mrazírenské technologie, tepelných čerpadel, a je také regionálním zástupcem firmy TESTO, která vyrábí přístroje na měření teploty, vlhkosti a proudění vzduchu.

Klimatizace a tepelná čerpadla

Klimatizace do bytu, domu, kanceláře i komerčních prostor

Kvalitní klimatizace je v dnešní době nezbytnou součástí každého interiéru, kde plní mnoho funkcí. Nejen, že se stará o ochlazování či naopak ohřívání vzduchu v místnostech, ale také pečuje o zdraví alergiků a astmatiků udržováním optimální vlhkosti vzduchu a zdravého prostředí bez plísní a alergenů. V neposlední řadě je klimatizace také elegantním doplňkem, neboť existuje celá řada moderních designů rozličných tvarů v mnoha barevných provedeních.

Firma FRESH AIR s.r.o. dodává klimatizace mnoha renomovaných značek, např. Toshiba, LG, Sinclair, ACOND a další, k nimž nabízí také odbornou montáž, servis a pravidelné revize. Tyto klimatizace jsou vhodné jak do bytu, rodinného domu či kanceláře, tak i do větších průmyslových objektů nebo atypických prostor, jakými jsou např. vinné sklepy, kde je udržení požadované teploty a vlhkosti vzduchu složitější.

Kromě klimatizace, která vám usnadní život v mnoha směrech, se vám dostanete u FRESH AIR s.r.o. komplexní péče, od přesné cenové kalkulace a projekční přípravy na míru vašim potřebám, přes samotnou montáž, až po nezbytné revize, které každé klimatizaci prodlužují životnost, a tím šetří i vaši peněženku.

Klimatizace od firmy FRESH AIR s.r.o.


Tepelné čerpadlo vzduch – voda šetří náklady na vytápění

Chcete-li ušetřit nemalé peníze na vytápění celého interiéru, vsaďte na tepelné čerpadlo typu vzduch – voda, díky kterému máte zaručenou rychlou návratnost investice a využití technologie šetrné k životnímu prostředí i vašim nákladům na bydlení či provoz. Na tepelné čerpalo vzduch – voda lze napojit jak radiátory, tak i podlahové vytápění nebo např. ohřívač vody a další části vytápěcího systému. Také je možné jej kombinovat s dalšími technologiemi chránícími životní prostředí, jako jsou solární a fotovoltaické systémy.

FRESH AIR s.r.o. se postará o dodávku, montáž i servis tepelných čerpadel od předních světových výrobců, která jsou zapsána v programu Zelená úsporám, a je tedy možné na tyto instalace žádat státní podporu.

Informujte se o možnostech zajištění si kvalitního prostředí domova i dalších prostor na webových stránkách www.freshair.cz.

Tepelná čerpadla od firmy FRESH AIR s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://freshair.cz/

Vydáno 26.10.2013
986 Zhlédnutí
Topováno 06.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tepelná čerpadla i klimatizace zvýší komfort vašeho bydlení

Tepelná čerpadla i klimatizace zvýší komfort vašeho bydlení
Nejedna rodina nebo firma čelí otázce, jak ušetřit na energiích. Ceny se neustále zvyšují a proto není na škodu podívat se, jaké trh nabízí alternativy. Musíte samozřejmě dobře zvážit, jak se vám změna vyplatí a která varianta bude nejvhodnější právě pro váš dům. Jednou z možností mohou být tepelná ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FRESH AIR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FRESH AIR s.r.o.
freshair.cz
Adresa

Adresa

Ořechov 193
Ořechov 687 37

info@freshair.cz
+420 603 450 210


Najdete nás také zde:

ARES
captcha