Bylinné sirupy, likéry, tinktury, čajové směsi i přírodní kosmetika vyráběná tradičními postupy řádu Benediktinů

Klášterní officína navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren a díky tradičním postupům výroby přináší originální a zdravé bylinné sirupy a dochucovadla nejen pro vaši kuchyň, ale také zajímavé kosmetické produkty, které se budou vyjímat ve vaší koupelně. Řadu přírodních produktů, jako jsou například bylinné sirupy, bylinné likéry či extrakty vyrábí Klášterní oficína také na zakázku přesně podle vašeho přání.

Bylinné sirupy - Klášterní officína s.r.o.

Výroba bylinných sirupů a přírodní kosmetiky podle tradičních receptur

Mezi produkty Klášterní officíny najdete bylinné sirupy pro děti i dospělé, bylinné likéry, iontové nápoje, různé studené omáčky a ovocné pomazánky, zvláštní kategorií produktů jsou pak zázvorové speciality. Bylinné sirupy vyráběné v Klášterní oficíně jsou slazeny fruktózou, žádný jed ve formě rafinovaného cukru v nich tedy nepotkáte.

Přírodní produkty z bylinek - sirupy, likéry, kosmetika


Klášterní officína: Benediktini z Rajhradu u Brna nás naučili mnohé

Klášterní officína se nejen při zakázkové výrobě sirupů a bylinných likérů snaží znovuobjevovat zapomenuté dávné receptury, které používali bratři v benediktinském klášteře v Rajhradě u Brna. V tamní zahradě se totiž věnovali mimo jiné pěstování léčivých rostlin a následné výrobě léčivých likérů, tinktur, různých elixírů, mastí a čajových směsí. A právě z jejich staletých zkušeností s přírodními léky při své zakázkové výrobě sirupů a dochucovadel čerpá Klášterní officína cenné informace a zkušenosti, abyste mohli tyto skvělé produkty s osvědčenými harmonizovanými recepturami na vlastní kůži či žaludek vyzkoušet i vy.


Zakázková výroba přírodních produktů pro zdraví i krásu

Vyráběné bylinné sirupy, bylinné likéry a další výrobky dodává Klášterní officína do prodejen se zdravou výživou, do lékáren a dalších specializovaných obchodů a obchůdků. Speciální a stále více využívanou kategorií výrobků Klášterní oficíny jsou však výrobky na zakázku. Zakázková výroba je totiž skvělým způsobem, jak získat produkt přímo na míru.

Bylinné extrakty a likéry na zakázku


Bylinné sirupy, dochucovadla, vinné želé, čaje i přírodní kosmetika

Nabízíme zakázkovou výrobu sirupů a dochucovadel, jako jsou bylinné extrakty pro potravinářský průmysl, bylinné tinktury nebo extrakty pro přírodní bylinnou kosmetiku. Přesně podle vašeho přání vyrobíme suché bylinné směsi pro výrobu likérů, nebo třeba hořčici, vinné želé, bylinné pastilky. Pro obdarování vašich blízkých jsou jako stvořená dárková balení potravin nebo kosmetické produkty jako jsou ručně vyráběná mýdla a další bylinná kosmetika. Podle přání zákazníka umíme pomocí injektu dané výrobky označit.

Přírodní kosmetika


Klášterní officína v každé „zdravé výživě“

Pro více informací o přírodních produktech Klášterní officíny, jako jsou bylinné sirupy, bylinné likéry, tinktury, čajové směsi, přírodní kosmetika, ale třeba také iontové nápoje, neváhejte navštívit její webové stránky. Hledejte ve svých oblíbených obchodech etikety Klášterní officíny a přesvědčte se o síle našich přírodních produktů i vy!

Kde nakoupit ty nejlepší bylinné sirupy a bylinné likéry


Více informací naleznete na našich stránkách  https://klasterofficina.cz/

Vydáno 06.11.2013
3326 Zhlédnutí
Topováno 13.01.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny

Přírodní bylinné likéry, bylinné sirupy, ovocné šťávy a další pochutiny
Zdraví z přírody podle starodávných receptur přímo až k Vám domů. Není příjemné vyzkoušet ovocný sirup ze stoprocentně přírodních složek? Už máte dost těch nesmyslně nasycených šťáv, které obsahují samá éčka, konzervanty nebo jiné špatné látky?

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení
Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Klášterní officína s.r.o. Ing. Marek Motyčka
WEBOVÁ STRÁNKA
Klášterní officína s.r.o.
www.klasterniofficina.cz
Adresa

Adresa

Kalouskova 637/35
Vyškov - Rousínov 683 01

ucto@klasterofficina.cz
+420 777 103 505


Najdete nás také zde:

ARES
captcha