Stínovky a zakrývací plachty chrání váš majetek i soukromí

Potřebujete kvalitní plachtu na zakrytí a ochranu auta, motorky, sena, dřeva na zimu, bazénu nebo jakéhokoliv jiného předmětu či materiálu? Nebo sháníte prostředek, který na vaší zahradě zajistí maximální soukromí? Váš problém vyřeší zakrývací plachty a stínovky od společnosti Plachtyrychle.cz


Plachtyrychle.cz zajistí ochranu pomocí plachet pro univerzální použití

Společnost Plachtyrychle.cz se specializuje na prodej sortimentu, jako jsou zakrývací plachty, stínovky neboli stínící plachty, maskovací a bazénové plachty, a také příslušenství pro instalaci plachet na různé typy povrchů. Jak už náš název napovídá, zajistíme rychlou a bezproblémovou dodávku produktů, které si jednoduše můžete objednat na našem webu.

Zakrývací plachty různých velikostí, barev, povrchu a gramáže

Výběr zakrývací plachty je závislý na účelu využití, neboť různá gramáž a povrchová úprava znamená také různou míru odolnosti. A jaký typ zakrývací plachty tedy vybrat pro váš účel?

  • Zakrývací plachty STANDARD gramáže 70 až 80g/m2 jsou vhodné pro krátkodobé zakrytí jakéhokoli předmětu, u kterého je dostačující slabá plachta.
  • Zakrývací plachy PROFI gramáže 150g/m2 se nejčastěji využívají pro dlouhodobé zakrytí automobilů, motorek, karavanů, stavebního materiálu, bazénů obdélníkového tvaru, dřeva atd.
  • SUPER PEVNÉ zakrývací plachty gramáže 200g/m2 mají extra zesílené okraje a jsou určeny pro dlouhodobé zakrytí čehokoliv. Poskytují nejlepší ochranu před povětrnostními vlivy a UV zářením.
  • Bazénové plachty jsou vhodné nejen na zakrytí bazénu, ale své uplatnění najdou také na zahradách.
  • Maskovací plachty jsou ideální variantou pro použití v přírodě. Jsou opatřeny nepromokavou vrstvou, chrání nejen před deštěm a vlhkostí, ale i před UV zářením, větrem, prachem apod.

Upozornění: Při výběru zakrývací plachty mějte vždy na paměti, že uváděná velikost udává rozměry před zahnutím lemů plachty a nastřelením kovových oček, proto plachta může být až o několik centimetrů menší. 

Stínící plachty na plot vám zajistí soukromí

Stínící plachty na plot, nebo také stínovky, slouží především k zajištění vašeho maximálního soukromí bez narušení estetické stránky pozemku díky přírodnímu vzhledu. Jednou z jejich mnoha předností je i vysoká životnost, neboť jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Mohou být využity jak na oplocení, tak i jako optické oddělení pískovišť, skleníků, sportovních areálů, stavenišť a dalších prostor. U žádného typu oplocení není problém s instalací, neboť upevnění stínovky je velmi jednoduché. Lze jej realizovat různými způsoby:

  • klasickým vázacím poplastovaným drátem
  • montážními stahovacími páskami
  • samostatně na napínací drát

Více informací o společnosti Plachtyrychle.cz najdete na webových stránkách, kde lze i objednávat v přehledném e-shopu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.plachtyrychle.cz

Vydáno 06.11.2013
1226 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Obchodní centrum Reiterman Aleš Reiterman
WEBOVÁ STRÁNKA
Obchodní centrum Reiterman
www.velkoobchodni-ceny.cz
Adresa

Adresa

Seifertova 4
Jihlava 586 01

obchodni.centrum@reiterman.cz
+420 604 255 194


Najdete nás také zde:

ARES
captcha