FORSCH, s.r.o.

Bateriový zádový postřikovač FOX MOTORI - lehký, tichý a bez škodlivých emisí

FORSCH, s.r.o.Špičkový rosič, mulčovač, drtič, nebo postřikovač od FORSCH ocení každý zemědělec

Zemědělské postřikovače, rosiče, mulčovače, drtiče větví a další technika pro ochranu a výživu rostlin od předních světových výrobců. Zemědělské stroje, které pro vás budou pracovat přesně tak, jak si představujete, pokud jste sadař, vinohradník, chmelař nebo zemědělec pracující v jiném odvětví. Tak by se dalo ve zkratce shrnout zaměření zlínské společnosti FROSCH s bezmála dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru techniky pro ochranu a výživu rostlin.

FORSCH -  technika pro ochranu a výživu rostlin

Zemědělské postřikovače Evropské „extra ligy“

Postřikovače anglické značky Househam, jsou charakteristické svou kvalitní konstrukcí, všestranností, výkonem a spolehlivostí. Pro skvělou vybavenost technikou a elektronikou se postřikovače Househam těší velké oblíbenosti v řadě zemí celého světa, ve Velké Británii jsou naprostou jedničkou.


Vysoce účinné rosiče i při malém příkonu

Z kategorie rosičů máme v nabídce pro chmelaře, sadaře a vinohradníky širokou škálu strojů německé značky s WANNER. Jedná se o vysoce výkonné rosiče se speciálním tvarem lopatek ventilátorů (patent Myers) zajišťujícími vysoký výkon ventilátoru i při malém příkonu. Zejména pro postřik vysokých kultur jsou naprosto bezkonkurenční. Navíc mají tyto rosiče samostatný přívod kapaliny pro každou trysku zvlášť, takže je zaručena rovnoměrnost postřiku a proudění vzduchu jdoucí mimo držáky trysek rosiče. Naši nabídku rosičů doplňují kvalitní, spolehlivé a výkonné italské stroje značky Turbamatic, jejichž kovové ventilátory spolu s nádržemi (jsou patentované) zaručují dlouhou životnost.

Rosiče nesené i tažené


Mulčovače a drtiče od FORSCH

Pro sady a vinohrady kvalitní, robusní drtiče a rotační i cepové mulčovače značky PERFECT, vyráběné významnou holandskou společnosti Van Wamel, která vyváží své výrobky do 40 zemí.

Rotační mulčovače


Čerpadla pro zemědělství a součástky pro postřikovače a drtiče, trysky

Na český trh dodáváme také membránová čerpadla pro zemědělství UDOR. V naší nabídce nesmí přirozeně chybět ani široká škála komponent a součástek pro postřikovače a rosiče, jako jsou filtry, ventily, regulace, řídící jednotky, nádrže a mnoho dalších.

Našim letitým partnerem je také významný německý výrobce trysek, společnost LECHLER. Jejich výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a přesností dávek. Novinkou v naší nabídce od této firmy jsou trysky s dvojitým plochým paprskem IDTA. K jejich nesporným výhodám patří např. vysoké snížení úletu v celém tlakovém rozsahu.

Využijte bohatých zkušeností společnosti FORSCH působící na českém trhu v oblasti techniky pro ochranu a výživu rostlin i vy. Navštivte web společnosti a dozvíte se více.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.forsch.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma Forsch zastupuje na českém trhu značky firem, které se specializují na techniku pro ochranu a výživu rostlin

Firma Forsch zastupuje na českém trhu značky firem, které se specializují na techniku pro ochranu a výživu rostlin

Společnost Forsch dbá vždy na vysokou spolehlivost a také na vysokou kvalitu. Pokud nedáváte přednost obyčejným věcem, pak se můžete spolehnout, že zde najdete stroje na opravdu vysoké technické úrovni. Zajištění servisu a náhradních dílů je samozřejmostí.

Vydáno 27.06.2017
Rosiče systému Myers ve chmelnicích

Rosiče systému Myers ve chmelnicích

Českým a moravským pěstitelům chmele nabízí společnost FORSCH s.r.o. velmi výkonné rosiče německého výrobce Hans Wanner GmbH. Rosiče společnosti Hans Wanner řady K42A/N42A a N48, díky svému mimořádnému výkonu plně splňují požadavky pěstitelů chmele na kvalitu ošetření zejména vrchní části rostliny.

Vydáno 20.03.2018Vydáno 06.11.2013
1362 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2016