FORSCH, s.r.o.

Zemědělské mulčovače, postřikovače a rosiče

FORSCH, s.r.o.
Špičkový rosič, mulčovač, drtič, nebo postřikovač od FORSCH ocení každý zemědělec

Zemědělské postřikovače, rosiče, mulčovače, drtiče větví a další technika pro ochranu a výživu rostlin od předních světových výrobců. Zemědělské stroje, které pro vás budou pracovat přesně tak, jak si představujete, pokud jste sadař, vinohradník, chmelař nebo zemědělec pracující v jiném odvětví. Tak by se dalo ve zkratce shrnout zaměření zlínské společnosti FROSCH s bezmála dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru techniky pro ochranu a výživu rostlin.

FORSCH -  technika pro ochranu a výživu rostlin

Zemědělské postřikovače Evropské „extra ligy“

Postřikovače anglické značky Househam, jsou charakteristické svou kvalitní konstrukcí, všestranností, výkonem a spolehlivostí. Pro skvělou vybavenost technikou a elektronikou se postřikovače Househam těší velké oblíbenosti v řadě zemí celého světa, ve Velké Británii jsou naprostou jedničkou.


Vysoce účinné rosiče i při malém příkonu

Z kategorie rosičů máme v nabídce pro chmelaře, sadaře a vinohradníky širokou škálu strojů německé značky s WANNER. Jedná se o vysoce výkonné rosiče se speciálním tvarem lopatek ventilátorů (patent Myers) zajišťujícími vysoký výkon ventilátoru i při malém příkonu. Zejména pro postřik vysokých kultur jsou naprosto bezkonkurenční. Navíc mají tyto rosiče samostatný přívod kapaliny pro každou trysku zvlášť, takže je zaručena rovnoměrnost postřiku a proudění vzduchu jdoucí mimo držáky trysek rosiče. Naši nabídku rosičů doplňují kvalitní, spolehlivé a výkonné italské stroje značky Turbamatic, jejichž kovové ventilátory spolu s nádržemi (jsou patentované) zaručují dlouhou životnost.

Rosiče nesené i tažené


Mulčovače a drtiče od FORSCH

Pro sady a vinohrady kvalitní, robusní drtiče a rotační i cepové mulčovače značky PERFECT, vyráběné významnou holandskou společnosti Van Wamel, která vyváží své výrobky do 40 zemí.

Rotační mulčovače


Čerpadla pro zemědělství a součástky pro postřikovače a drtiče, trysky

Na český trh dodáváme také membránová čerpadla pro zemědělství UDOR. V naší nabídce nesmí přirozeně chybět ani široká škála komponent a součástek pro postřikovače a rosiče, jako jsou filtry, ventily, regulace, řídící jednotky, nádrže a mnoho dalších.

Našim letitým partnerem je také významný německý výrobce trysek, společnost LECHLER. Jejich výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a přesností dávek. Novinkou v naší nabídce od této firmy jsou trysky s dvojitým plochým paprskem IDTA. K jejich nesporným výhodám patří např. vysoké snížení úletu v celém tlakovém rozsahu.

Využijte bohatých zkušeností společnosti FORSCH působící na českém trhu v oblasti techniky pro ochranu a výživu rostlin i vy. Navštivte web společnosti a dozvíte se více.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.forsch.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Firma Forsch zastupuje na českém trhu značky firem, které se specializují na techniku pro ochranu a výživu rostlin

Firma Forsch zastupuje na českém trhu značky firem, které se specializují na techniku pro ochranu a výživu rostlin

Společnost Forsch dbá vždy na vysokou spolehlivost a také na vysokou kvalitu. Pokud nedáváte přednost obyčejným věcem, pak se můžete spolehnout, že zde najdete stroje na opravdu vysoké technické úrovni. Zajištění servisu a náhradních dílů je samozřejmostí.

Vydáno 27.06.2017
Rosiče systému Myers ve chmelnicích

Rosiče systému Myers ve chmelnicích

Českým a moravským pěstitelům chmele nabízí společnost FORSCH s.r.o. velmi výkonné rosiče německého výrobce Hans Wanner GmbH. Rosiče společnosti Hans Wanner řady K42A/N42A a N48, díky svému mimořádnému výkonu plně splňují požadavky pěstitelů chmele na kvalitu ošetření zejména vrchní části rostliny.

Vydáno 20.03.2018Vydáno 06.11.2013
1367 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2016

Trysky pro zemědělství

Trysky pro zemědělství

Trysky pro postřik zemědělských plodin, pro sady a vinohrady, speciální trysky

Postřikovače a rosiče

Postřikovače a rosiče

Postřikovače HOUSEHAM a rosiče WANNER pro ochranu a výživu rostlin

Mulčovače

Mulčovače

Rotační a cepové mulčovače W-Perfect, čističe řádků, sběrače, mulčovací kyvný kotouč