Softwarové řešení DataKal StarBase - Nezbytnost pro organizátory společenských akcí světového významu

Nová generace softwarového řešení DataKal StarBase byl vyvinutý na platformě MS a v posledních letech si našel svoji přední pozici při organizování filmových festivalů, kulturních a sportovních akcí světového významu. DataKal Starbase navazuje na své světoznámé předchůdce Datakal a CuBa, jehož služeb využívali organizátoři takových akcí, jako jsou filmové festivaly v Bergenu, Římě, Abu Dhabi, Dubaji, Doha, Berlinale, Karlovy Vary, Ocians, aj.


Díky rozvoji informačních technologií může Starbase, oproti svému předchůdci DataKal, nabídnout mnoho užitečných novinek. Uživatelsky přátelské prostředí Starbase a komplexnost systému zabezpečuje propojení se všemi organizační složkami festivalu nebo akce a umožňuje tak tomuto projektu se stát efektivním pomocníkem při organizaci společenských akcí různého charakteru. Softwarové řešení DataKal StarBase stojí za celou řadou velmi významných kulturních i sportovních akcí.

DataKal StarBase vzájemně propojuje celý organizační tým, hosty festivalu a v neposlední řadě i účastníky akce, kteří každým rokem míří do víru událostí.

Součástí organizace festivalu je nejen programové oddělení zabezpečující výběr a hodnocení filmů promítaných na festivalu, ale také filmový trh, prodej lístků na představení, akreditaci, udílení cen, ubytování a starost o hosty festivalu, dopravu, marchendising, hlídání rozpočtu. Plánování schůzek a individuální itinerář hostů je samozřejmostí a také úklid pověstného červeného koberce se neprovede sám od sebe bez dobré organizace! I na to DataKal StaBase myslí.

Díky rozmanitým modulům DataKal StarBase zastane skutečně vše

Databázový systém DataKal Starbase je logicky členěn do několika modulů, kterými jsou kontaktní databáze firem a personálu, modul hospitality, komunikační modul s vlastním redakčním systémem, filmový modul a modul brigádníci. Databáze nabízí přívětivé uživatelské prostředí s propojením na všechny internetové aplikace festivalu, navíc v jeho vlastní grafice. Internetové aplikace jsou přímo napojeny na jádro databázového systému a jsou vyvinuty na míru každému festivalu podle potřeb a organizačních složek každé akce. Samozřejmostí jsou dnes on-line registrace účastníků festivalu a přihlášky filmů. Zaměřeno na kvalitu promítaných filmů pak filmový archiv, hodnocení, screening a video on demand, filmový průvodce a program i s možností tisku v papírové podobě.

Mějte festival v kapse

Mimo celou řadu jiných funkcí nabízí DataKal Starbase propojení na Iphone, Blueberry, Samsung a další chytré telefony, pomocí níž lze sledovat kontakty a organizovat schůzky celého organizačního týmu i mimo kancelář. Pro organizátory společenských akcí se jedná o neocenitelnou službu a každý z nich tak může mít festival doslova v kapse. Kdy a kde se bude vysílat daný film, ale také veškeré další informace, najde organizátor i festivalový host díky DataKal StarBase na jednom místě - přímo ve svém telefonu.

DataKal Starbase a jeho Ticketing systém - pohodlný prodej vstupenek v reálném čase

DataKal Starbase s využitím aplikace Ticketing umožňuje prodej vstupenek nejen na pokladnách, ale také distribuci vstupenek v reálném čase, kdy prodejci mají okamžitou zpětnou vazbu o množství prodaných vstupenek a vytíženosti kin. Prodej v reálném čase nebo využití e-vstupenky je marketingově významným nástrojem nejen pro cílený prodej vstupenek a zabezpečení vytíženosti kin, ale zjištění preferencí žánru projekcí, prodejnosti konkrétních představení, věkové návštěvnosti aj. Propojení na chytré telefony, prodej pomocí sms zpráv, plateb platebními kartami, využití klubových, bonusových karet a elektronických vstupenek je dnes samozřejmostí. Pro návštěvníky kulturní či sportovní akcí systém přináší pohodlí a maximální flexibilitu. Návštěvníci se mohou vytisknout lístek v pohodlí vlastního domova nebo ji mít uschovanou přímo ve svém telefonu. Se systémem DataKal StarBase tak odpadá dlouhé čekání u pokladen s rizikem možného vyprodání.

Proč právě DataKal StarBase?

DataKal Starbase je komplexní know-how jak úspěšně zorganizovat společenskou akci i mezinárodního rozsahu (filmového, hudebního nebo divadelního festivalu, konference, mistroství světa ve sportu aj.). Software je inspirovaný přímo jejich potřebami. Více informací o DataKal StarBase  najdete přímo na webu společnosti.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.datakal.eu

Vydáno 07.11.2013
214 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kalenda Systems, s.r.o. Datakal Starbase Světový software systém pro festivaly
WEBOVÁ STRÁNKA
Kalenda Systems, s.r.o. Datakal Starbase
www.datakal.eu
Adresa

Adresa

Pražská 1201
Šestajovice 250 92

info@kalendasoft.com
+420 602 273 948


Najdete nás také zde:

ARES
captcha