Brýle nebo kontaktní čočky v Opavě? Jedině z oční optiky Jamnický

Máte problémy se svým zrakem, uvažujete nad pořízením kontaktních čoček nebo sháníte nové sluneční brýle, které vám konečně sednou? Profesionální optometrické služby, jako je měření zraku a velký výběr dioptrických brýlí, brýlových obrub, slunečních brýlí i brýlí sportovních a veškeré brýlové doplňky najdete ve dvou pobočkách oční optiky Optik Jamnický v Opavě


Měření zraku je základem pro výběr těch pravých dioptrických brýlí i kontaktních čoček

Naši zkušení optometristé z Optik Jamnický vám profesionálně provedou měření zraku a stanoví vaši případnou refrakční vadu, tedy počet dioptrií. Samozřejmě také navrhnou tu nejvhodnější korekční a ochrannou pomůcku (dioptrické brýle) nebo aplikují kontaktní čočky. Každý krok s vámi přitom podrobně zkonzultují, takže budete mít přesný přehled o tom, jaký úkon optometrista právě provádí a proč. Měření korekce zraku u nás probíhá za pomoci moderního elektronického přístroje, kterým je takzvaný autorefraktometr.

Oči máte jen jedny, tak jim dopřejte kvalitní brýle a kontaktní čočky

Po změření zraku vám pomůžeme s výběrem z více než 1000 modelů brýlových obrub k dioptrickým brýlím i slunečním brýlím, organických i plastových dioptrických skel a veškerých doplňků pro vaše brýle. Najdete u nás pouzdra na brýle, šetrné čisticí prostředky, speciální hadříky na brýle a další vychytávky, které výrazně prodlouží životnost vašich brýlí.

Jak používat kontaktní čočky? Naučíme vás to!

Oční optika Jamnický vám poradí samozřejmě také s výběrem další varianty ke klasickým brýlím, kterou jsou stále oblíbenější kontaktní čočky. Pokud tedy často sportujete, nebo máte raději pocit „volného nosu“ bez brýlí, kontaktních čoček už se nemusíte bát. Náš zkušený personál vás manipulaci s kontaktními čočkami naučí během chviličky, vybere pro vás také vhodný roztok na kontaktní čočky a další s kontaktními čočkami spojené drobnosti. Po návštěvě oční optiky Jamnický pro vás bude nošení kontaktních čoček jen příjemnou samozřejmostí a ne trápením.

Proč platit v oční optice v hotovosti? Do oční optiky Jamnický jen s platební kartou

Kromě toho, že u nás akceptujeme předpisy všech českých zdravotních pojišťoven, při návštěvě Optik Jamnický a výběru těch pravých brýlí a kontaktních čoček navíc nemusíte vůbec myslet na to, zda u sebe zrovna máte či nemáte potřebnou hotovost. Pro naprosté pohodlí vás, našich zákazníků, totiž přijímáme platební karty a třeba také platební poukázky Vital Pass, Flexi Pass a Ticket Benefits.

Myslete na své zdraví a starejte se o své oči! Oční optika Jamnický vám s tím pomůže. Navštivte nás na našem webu www.jamnicky.cz nebo přímo v očních optikách na adresách Solná 5 a Dolní náměstí 6 v Opavě.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jamnicky.cz

Vydáno 10.11.2013
695 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Marcela Jamnická - Optik Jamnický
WEBOVÁ STRÁNKA
Marcela Jamnická - Optik Jamnický
www.jamnicky.cz
Adresa

Adresa

Solná 5
Opava 746 01

cocky.jamnicka@gmail.com
+420 603 572 796


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha