GAUTE: Domy a byty v Brně snadno, rychle a bezpečně

Řešíte prodej domu či bytu, nebo byste naopak nemovitost rádi koupili či získali do pronájmu? Realitní kancelář GAUTE přináší svým klientům realitní služby, které v takové kvalitě a s výhodnými podmínkami budete u konkurence hledat jen těžko. Chtějte domy a byty v Brně i v jiných lokalitách za těch nejlepších možných podmínek!


GAUTE: Domy a byty v Brně naprosto exkluzivně

Ušetřete peníze, čas i nervy. V naší nabídce najdete všechny druhy nemovitostí k prodeji či pronájmu – od domů k prodeji, přes byty k pronájmu, komerční a skladové prostory, chaty, chalupy, pozemky a stavební parcely, až po historické budovy. To a mnohem více v kombinaci s naší rozsáhlou databází zájemců o prodej či pronájem dělá z GAUTE vašeho skvělého parťáka ve světě realit.

Prodej rodinného domu, bytu či jiné nemovitosti absolutně bez starostí

Potřebujete-li zajistit prodej nemovitosti, ať už se jedná o byt, rodinný dům, chatu, chalupu nebo pozemek, budete jistě nabídkou služeb GAUTE potěšeni. Zdarma provedeme odhad ceny vaší nemovitosti a zajistíme prezentaci prodeje nemovitosti v tištěné inzerci i na internetu. O vašem prodeji nemovitosti se tak prostřednictvím denního tisku, specializovaných realitních médií, internetových serverů s realitami a dalších inzertních ploch ihned dozví obrovské množství potenciálních zájemců. Oslovíme také zájemce o prodej nemovitosti z naší rozsáhlé databáze.

GAUTE se o váš prodej domu či bytu kompletně postará

Přímo v místě vaší nemovitosti makléři GAUTE zajistí prohlídky a najdou pro vás toho správného kupce. Samozřejmostí je zajištění kompletního právního servisu, jehož služby jsou samozřejmě pro prodávajícího zcela zdarma. V rámci tohoto právního servisu při prodeji domů, bytů i jiných nemovitosti pro vás vypracujeme návrh veškerých smluv včetně hrazení kolků a notářských ověření. Zdarma zajišťujeme také veškeré dokumenty potřebné k bezproblémovému prodeji vaší nemovitosti, jako jsou snímky z katastrální mapy, darovací smlouvy, listy vlastnictví a podobně.

Přesvědčíme vás, že pronájem bytu v Brně nemusí být nevýhodný

Pokud naopak sháníte byt či dům na prodej, nebo ten správný pronájem bytu v Brně či jinde v republice, který by byl pro vás akorát, kontaktujte nás a my vám pomůžeme vybrat. Dlouholeté zkušenosti našich specialistů na reality zajistí spokojené zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti i vám.

Nabídka realit, dražby i elektronické aukce nemovitostí

Vedle realitních služeb GAUTE nabízí také služby pro developery, zprostředkovává dražby, výběrová řízení, elektronické aukce a svým klientům nabízí také poradenskou činnost a již zmíněný právní servis včetně možnosti právních konzultací.

Pro detailnější informace o realitách GAUTE včetně nabídky konkrétních domů, bytů a jiných nemovitostí k prodeji či pronájmu navštivte přímo web naší realitní kanceláře, nebo nás přímo kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 194 125.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gaute.cz

Vydáno 10.11.2013
298 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GAUTE, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
GAUTE, a.s.
www.gaute.cz
Adresa

Adresa

Lidická 26
Brno - střed 602 00

info@verejnedrazby.cz
+420 733 622 161


Najdete nás také zde:

ARES
captcha